جستجو به دنبال کلید واژه «پتروشیمی» - تعداد یافته ها 8 مورد

انتظار پنج ساله برای احداث پتروشیمی چهارم در اسلام آباد غرب

رئیس هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی زاگرس گفت: احداث پتروشیمی چهارم قرار بود با کمک بخش خصوصی احداث شود که حتی در دوران بعد از برجام که فضای فعالیت‌های اقتصادی بازتر بود شاهد تحقق آن نبودیم .

ایده‌های نوین در توسعه صنعت پتروشیمی به‌کار گرفته می‌شود

مشاور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری گفت: این معاونت قصد دارد با بهره‌مندی از توان شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ به رشد بیشتر صنعت پتروشیمی کمک کند تا نسل جوان با ایده‌های نوین خود به حل مسائل این صنعت بپردازند.

توجه بیشتر صنایع پتروشیمی به مناطق کم برخوردار شهرستان بندر ماهشهر

بودجه سال ۹۹ شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به سمت تقویت نهادهای آموزشی و مهارتی با هدف کارآفرینی مولد، کمک به زیرساختهای کشاورزی، بهداشتی و درمانی با تمرکز بر اولویت بخشی به مناطق کم برخوردار هدایت شد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

خوزستان تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی پژوهشی و فناوری بین سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به امضا رسید.

رویکرد وزارت نفت پشت سرگذاشتن تحریم‌ها است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: رویکرد مدیریتی وزیر و مجموعه وزارت نفت و اتفاقاتی که به خصوص در حوزه گاز و مجتمع گاز پارس جنوبی اتخاد شده پشت سرگذاشتن تحریم ها است.

چابهار می‌تواند به قطب صادرات محصولات پتروشیمی تبدیل شود/ پتروشیمی چابهار با رویکرد صادرات توسعه می‌یابد

مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: هزینه صادرات محصولات پتروشیمی از چابهار نسبت به سایر پتروشیمی‌ها به خصوص پتروشیمی‌های داخل کشور بسیار کمتر است. با توجه به اینکه این پتروشیمی با رویکرد صادرات ایجاد شده می‌تواند کمک بسیار خوبی برای اقتصاد کشور باشد.

مسئولیت های اجتماعی پتروشیمی هدفمند شوند

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر اهمیت مسئولیت اجتماعی در صنعت پتروشیمی گفت: فعالیت های هلدینگ ها و شرکت های صنعت پتروشیمی در بحث CSR باید هدفمند و همسو شود.

قشم نقطه استراتژیک نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از این منطقه استراتژیک به عنوان مهم ترین قطب حوزه نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی کشور نام برد.

آخرین اخبار آرشیو