جستجو به دنبال کلید واژه «پتروشیمی» - تعداد یافته ها 5 مورد

جهش تولید فولادی‌ها و پتروشیمی‌ها در منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با فردی که متقاضی سرمایه‌گذاری است ابتدا قرارداد اجاری زمان ساخت بسته می‌شود. در این مدت زمان اجاره کمی را به سازمان منطقه آزاد چابهار پرداخت می‌کنند و به عنوان مستأجر زمین شناخته می‌شود. به محض اینکه عملیات ساختمانی پروژه سرمایه‌گذاری تمام شد؛ قرارداد فروش اجرایی خواهد شد.

همکاری غول‌های فولادی کشور در پروژه فولاد مکران

طرح فولاد مکران در چابهار با هدف پاسخ‌دهی به نیاز بازار‌های داخلی و خارجی در افق سال ۱۴۰۴ اجرا می‌شود و هم اکنون مرحله نخست از مجموع واحد‌های یادشده شامل احداث یک واحد اسفنجی به روش احیای مستقیم به ظرفیت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال در دستور کار این شرکت قرار دارد.

نقس اساسی پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در توسعه بخش درمان عسلویه

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در ایفای مسئولیت اجتماعی خود نقش بسزایی در پیشرفت و توسعه بخش درمان شهرستان عسلویه دارند و تاکنون اقدام‌های ارزشمندی برای ارتقای خدمات درمانی این منطقه انجام داده‌اند.

منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، پایگاهی استراتژیک در مناطق نفت و گازخیز ایران

منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اهدافی همچون پشتیبانی از فعالیت‌های اقتصادی و برقراری ارتباط تجاری بین المللی و تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای ورود به عرصه تولید در حال فعالیت است.

ساماندهی پسماندهای صنعتی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با فناوری روز

فاز نخست سایت یک مجتمع مدیریت پسماندهای صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، خردادماه امسال به بهره‌برداری رسید و برآورد می‌شود بهره‌برداری از فاز دوم سایت اول شامل انواع واحدهای بازیافت در پایان سال 1400 محقق شود.

آخرین اخبار آرشیو