جستجو به دنبال کلید واژه «پتروشیمی» - تعداد یافته ها 12 مورد

توجه بیشتر صنایع پتروشیمی به مناطق کم برخوردار شهرستان بندر ماهشهر

بودجه سال ۹۹ شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به سمت تقویت نهادهای آموزشی و مهارتی با هدف کارآفرینی مولد، کمک به زیرساختهای کشاورزی، بهداشتی و درمانی با تمرکز بر اولویت بخشی به مناطق کم برخوردار هدایت شد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

خوزستان تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی پژوهشی و فناوری بین سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به امضا رسید.

رویکرد وزارت نفت پشت سرگذاشتن تحریم‌ها است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: رویکرد مدیریتی وزیر و مجموعه وزارت نفت و اتفاقاتی که به خصوص در حوزه گاز و مجتمع گاز پارس جنوبی اتخاد شده پشت سرگذاشتن تحریم ها است.

چابهار می‌تواند به قطب صادرات محصولات پتروشیمی تبدیل شود/ پتروشیمی چابهار با رویکرد صادرات توسعه می‌یابد

مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: هزینه صادرات محصولات پتروشیمی از چابهار نسبت به سایر پتروشیمی‌ها به خصوص پتروشیمی‌های داخل کشور بسیار کمتر است. با توجه به اینکه این پتروشیمی با رویکرد صادرات ایجاد شده می‌تواند کمک بسیار خوبی برای اقتصاد کشور باشد.

مسئولیت های اجتماعی پتروشیمی هدفمند شوند

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر اهمیت مسئولیت اجتماعی در صنعت پتروشیمی گفت: فعالیت های هلدینگ ها و شرکت های صنعت پتروشیمی در بحث CSR باید هدفمند و همسو شود.

قشم نقطه استراتژیک نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از این منطقه استراتژیک به عنوان مهم ترین قطب حوزه نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی کشور نام برد.

منطقه آزاد قشم میزبان سرمایه گذاران نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی در تهران

نشست هم اندیشی و هماهنگی اجرای دومین همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

چابهار؛ عسلویه دوم ایران است

رییس اتاق بازرگانی ایران و هند گفت: منطقه آزاد چابهار می تواند در حوزه پتروشیمی هم فعالیت کند و به جای صادرات خام نفت و گاز با فعالیت های ارزش افزوده ای و تبدیل آنها به محصول نهایی، صادرات را انجام داد؛ بنابراین چابهار می تواند به عسلویه دوم ایران تبدیل شود و از این طریق به رونق اقتصادی و اشتغال در منطقه دست یافت.

منطقه آزاد چابهار وارد فصل جدیدی از توسعه می‌شود

موقعیت خاص جغرافیایی ایران از لحاظ استقرار در محل تلاقی و مسیر مبادلات بازرگانی قاره‌های آسیا، اروپا و افریقا و به لحاظ مرزهای طویل جغرافیایی با 7کشور منطقه ازجمله آسیای میانه، خاورمیانه، غرب و جنوب آسیا و...، امکانات کم‌نظیری را برای ایران فراهم نموده است.

قطب انرژی کشور، میزبان مشاور رئیس جمهور 

امروز (چهارشنبه) مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس سفر کرد. 

آخرین اخبار آرشیو