جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس» - تعداد یافته ها 9 مورد

سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افتتاح شد

در چهل و یکمین برنامه افتتاح جهش تولید، سه طرح صنعتی و خدماتی با سرمایه‌گذاری ارزی پنج میلیون یورو و ۳۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی روز پنجشنبه در آیینی ویدئو کنفرانسی با حضور و دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح شد.

بهره برداری رسمی از 60 پروژه اقتصادی و زیربنایی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

بهره برداری رسمی از 60 پروژه اقتصادی و زیربنایی در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد.

برگ برنده اقتصاد کشور؛ سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

سه سال است فشار تحریم‌ها بر گرده کشور هر روز سنگین‌تر می‌شود و به قصد برزمین‌زدن اقتصاد ایران، تمام‌ راه‌های تبادل و ارتباط را می‌بندد. کشورهای دوست و همراه آمریکا هم از ترس به‌خطرافتادن منافعشان روابط خود را با ایران هر روز کم و کمتر می‌کنند. وقتی می‌خواهیم از سرمایه‌گذاری در کشور صحبت کنیم، باید ابتدا این چند جمله را در ذهن مرور کنیم و بدانیم ورود منابع جدید برای سرمایه‌گذاری در چه شرایط و اوضاع خطیری صورت گرفته است.

حمایت منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از پروژه‌های تحصیلات تکمیلی در منطقه

سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای همکاری با متولیان تولید علم و دانش، از از پروژه‌های تحصیلات تکمیلی در استان بوشهر حمایت می‌کند.

اهدای 2 هزار تبلت به دانش آموزان بوشهری توسط پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در جنوب استان بوشهر 2هزار تبلت بین دانش‌آموزان بی بضاعت شهرستان های میزبان پارس جنوبی اهدا کردند.

صادرات 11میلیون تن انواع محصولات پارس جنوبی از گمرک منطقه

سرپرست گمرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: بیش از ۱۱میلیون تن انواع محصولات پارس جنوبی به ارزش ۲.۷میلیارد دلار از گمرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه صادر شد.

آزمایشگاه تشخیص کرونا در عسلویه راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره با تمهید مقدمات لازم برای برپایی آزمایشگاه تشخیص ویروس کرونا در شهرستان عسلویه، گفت: با تأمین اعتبار درصدد هستیم این آزمایشگاه را تا دی‌ماه راه‌اندازی کنیم.

برگزاری دوره های مهارت آموزی صنایع در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

مدیر منابع انسانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: بر‌اساس نیاز بازار کار مهارت‌های صنایع منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تدوین شده و با همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر اجرا می‌شود.

فعالیت بخش خصوصی در اولویت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: فعالیت بخش خصوصی در این منطقه در اولویت قرار دارد.

آخرین اخبار آرشیو