جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس» - تعداد یافته ها 9 مورد

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به‌منظور توسعه خدمات حمل‌ونقل دریایی در بندر خدماتی پارس تفاهم‌نامه و قرارداد همکاری امضا کردند.

تجلیل از سرآمدان تولید سال 1401 در عسلویه

آیین تجلیل از سرآمدان تولید در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور مدیران عامل و کارکنان شرکت‌های مستقر در این منطقه برگزار شد.

لزوم تقویت و افزایش تولید در سال 1402 در پایتخت انرژی کشور

مدیران عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، مجتمع گاز پارس جنوبی و شرکت نفت و گاز پارس در نشستی با تأکید بر تقویت و افزایش تولید در سال 1402 در پارس جنوبی، همدلی و همزبانی را رمز اصلی پیشرفت و شکوفایی در پایتخت انرژی کشور اعلام کردند.

تلاش برای خودکفایی در تامین تجهیزات صنعت نفت در دستور کار قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار با مدیرعامل سامان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: تلاش برای خودکفایی در تامین تجهیزات صنعت نفت در دستور کار مسئولان صنعت نفت قرار گیرد.

نشست مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس با مدیران سازمان برگزار شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس، با روسا و مدیران این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

بهره‌برداری از فاز 14 پالایشگاه پارس جنوبی جلوه عزم و اراده بلند و تحقق شعار «ما می‌توانیم» است/ اقتصاد انرژی به عنوان یکی از مزیت‌های بزرگ اقتصادی کشور مورد توجه قرار گیرد

رئیس جمهور بهره‌برداری از پالایشگاه بزرگ فاز 14 پارس جنوبی به همت متخصصان ایرانی را نماد و نمود عینی تحقق شعار تولید، اشتغال‌آفرین و دانش‌بنیان سال 1401 عنوان کرد و اظهار داشت: ساخت این پالایشگاه 100 درصد ایرانی از مولفه‌های اقتدارآفرین در راستای تحقق ایران قوی است.

پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید

پالایشگاه طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی به‌عنوان آخرین پالایشگاه بخش خشکی این میدان مشترک گازی وظیفه پالایش گاز ترش برداشت‌شده از سکوهای این فاز در دریا را به‌عهده دارد.

برگزاری دوره آموزشی و توجیهی صدور گواهی تولید الکترونیکی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

به همت مدیریت امور گمرکی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، دوره آموزشی توجیهی صدور گواهی تولید الکترونیکی با حضور جمعی از کارشناسان امور گمرکی برگزار شد.

افزایش صادرات محصولات تولیدی از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در نشست مشترک مدیران صنعت نفت با آیت الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، از افزایش 50 درصدی صادرات منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نسبت به مشابه سال قبل خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو