جستجو به دنبال کلید واژه «صادرات کالا» - تعداد یافته ها 14 مورد

بیش از ۱۳۵ میلیون دلار کالا از گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه به خارج از کشور صادر شد

مدیر گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه از صادرات ۱۳۵ میلیون و ۴۶۰ هزار دلار انواع کالای تولیدی از صنایع و کارخانه های این شهرستان به خارج از کشور خبر داد.

صادرات 150 هزار تن کالا در دو ماه اخیر از منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با بیان اینکه طی دو ماه اخیر 150 هزار تن کالا صادر شده است، گفت: پارسیان ظرفیت های بین المللی دارد که می تواند مقصدی مطمئن برای سرمایه گذاران باشد.

گذر از تحریم با رشد ۱۰ برابری صادرات از ارس

منطقه آزاد ارس به دلیل برخورداری از موقعیت جغرافیایی کم‌مانند همجواری با قفقاز و نزدیکی به ترکیه، در سال های اخیر توانسته با توسعه صادرات از مشکلات ناشی از تحریم گذر کند.

صادرات بیش از سه میلیون دلاری محصولات غذایی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها با هدف صادرات کالاهای ایرانی عنوان کرد: صادرات سه میلیون دلاری محصولات غذایی به کشورهای منطقه بخشی از عملکرد یک مجموعه خصوصی مستقر در این منطقه است که نشان از ظرفیت بالای پیام در این بخش دارد.

صادرات 800 میلیون دلاری کالا از منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: 800 میلیون دلار کالای غیر نفتی امسال از مرز تجاری شلمچه، بنادر آبادان و خرمشهر در منطقه آزاد اروند به خارج از کشور صادر شد.

۲۲۳ هزار دلار محصولات تولیدی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر صادر شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با اشاره به صادرات ۲۲۳ هزار دلار محصولات تولیدی این منطقه گفت: در ۴ ماه نخست امسال ۲۲ میلیون دلار کالاهای اساسی وارد منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و ترخیص شده است.

صادرات 31 کانتینر از بندر آستارا به بندر آکتائو قزاقستان

پس از راه اندازی خط جدید صادرات کانتینر در شمال کشور از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا به کشور‌های حوزه دریای خزر، از اول آبان ماه تاکنون 31 تی. ای. یو کانتینر از این بندر به بندر آکتائو قزاقستان صادر شد.

تولید 74 هزار تن کالا در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

مدیر منطقه ویژه اقتصادی سیرجان گفت: در هفت ماهه ابتدائی سال جاری، 74 هزارتن انواع کالا توسط کارخانجات مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان تولید و جهت بازار مصرف وارد سرزمین اصلی و یا به خارج از کشور صادر شده است.

صادرات 135 میلیارد دلاری کالا از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی می‌گوید طی۷ سال گذشته حدود ۱۳۵ میلیارد دلار از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به خارج از کشور صادر شده است.

رشد ۱۵۵ درصدی صادرات کالا از منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صادرات کالا از مرز تجاری شلمچه، بنادر آبادان و خرمشهر به ۶۰۰ میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۵۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

آخرین اخبار آرشیو