جستجو به دنبال کلید واژه «صادرات کالا» - تعداد یافته ها 9 مورد

افتتاح 50 طرح در مناطق آزاد به ارزش 7 هزار میلیارد تومان تا پایان امسال

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: 50 طرح با سرمایه‌گذاری هفت هزار و 150 میلیارد تومان در هفت منطقه آزاد تا پایان سال 99 به دست رییس‌جمهوری افتتاح می‌شود.

مبادلات تجاری در مرز شلمچه ادامه دارد

  • اروند,
  • دوشنبه 11 اسفند 1399 - 10:09
معاون توسعه کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: فعالیت تجاری در مرز بین‌المللی شلمچه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه دارد.

صدور نخستین گواهی تولید صادراتی در حوزه آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: نخستین گواهی صادراتی در حوزه آرایشی و بهداشتی بین مناطق ویژه اقتصادی کشور در پیام صادر شد.

رشد فعالیت های اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

مدیر منطقه ویژه اقتصادی سیرجان گفت:  علیرغم مسائل و مشکلات فراروی فعالین اقتصادی در کشور، فعالیت ها در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در سال جاری از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است.

۱۵۸میلیون دلار سرمایه گذاری ۹ ماهه امسال در مناطق آزاد کشور انجام شد

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری در مجموع ۱۵۸ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد کشور محقق شده است.

بیش از ۱۳۵ میلیون دلار کالا از گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه به خارج از کشور صادر شد

مدیر گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه از صادرات ۱۳۵ میلیون و ۴۶۰ هزار دلار انواع کالای تولیدی از صنایع و کارخانه های این شهرستان به خارج از کشور خبر داد.

صادرات 150 هزار تن کالا در دو ماه اخیر از منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با بیان اینکه طی دو ماه اخیر 150 هزار تن کالا صادر شده است، گفت: پارسیان ظرفیت های بین المللی دارد که می تواند مقصدی مطمئن برای سرمایه گذاران باشد.

گذر از تحریم با رشد ۱۰ برابری صادرات از ارس

منطقه آزاد ارس به دلیل برخورداری از موقعیت جغرافیایی کم‌مانند همجواری با قفقاز و نزدیکی به ترکیه، در سال های اخیر توانسته با توسعه صادرات از مشکلات ناشی از تحریم گذر کند.

صادرات بیش از سه میلیون دلاری محصولات غذایی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها با هدف صادرات کالاهای ایرانی عنوان کرد: صادرات سه میلیون دلاری محصولات غذایی به کشورهای منطقه بخشی از عملکرد یک مجموعه خصوصی مستقر در این منطقه است که نشان از ظرفیت بالای پیام در این بخش دارد.

آخرین اخبار آرشیو