جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق ویژه اقتصادی» - تعداد یافته ها 10 مورد

«دستیار دبیر در رفع موانع سرمایه‌گذاری و تولید فعالان اقتصادی دبیرخانه شورایعالی» منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «کیهان عباسیان» با حفظ سمت به عنوان «دستیار دبیر در رفع موانع سرمایه‌گذاری و تولید فعالان اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» این دبیرخانه منصوب شد.

دستاورد مناطق ویژه اقتصادی در سایه تحریم ها / رشد جهشی تولید و صادرات مناطق نسبت به سرزمین اصلی

دستیابی به اشتغال 146 هزار نفری مناطق ویژه اقتصادی بیش از 64 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری به خود اختصاص داده و دستاورد آن تراز تجاری مثبت 99 میلیارد دلار بوده که در سایه تقویت زیرساخت ها بدست آمد.

بولتن رسانه ای پنجمین دوره افتتاح پروژه های مناطق آزاد با حضور رییس جمهور

بولتن رسانه ای پنجمین دوره افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور رییس جمهور | 31 خردادماه 1400

شفافیت و فعالیت های قابل رصد یک اصل مهم در مناطق آزاد / تمام فعالیت های مناطق آزاد باید در اتاق شیشه ای باشد + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر شفافیت فعالیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تاکید کرد و گفت: همه فعالیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، باید در اتاق شیشه‌ای و قابل رصد باشد.

ارائه 309 خدمت در سامانه پنجره واحد مناطق آزاد + فیلم

309 خدمت در پنجره واحد مناطق آزاد برای فعالان مناطق آزاد دیده شده که در حال حاضر بیش از 70 خدمت در دسترس است و مابقی خدمات تا پایان سال 1400 به خدمت فعالان در خواهد آمد.

توسعه جوامع محلی، از کلیدی ترین برنامه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: توسعه متوازن جوامع محلی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، یکی از کلیدی ترین برنامه های این مناطق است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وبینار «آشنایی با مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی» برگزار شد

وبینار «آشنایی با مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی» با همکاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و اتاق مشترک بازرگانی ایران و فرانسه برگزار شد.

مصوبات شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در هیات دولت تصویب شد

هیات دولت در جلسه بعدازظهر یکشنبه (20 اردیبهشت ماه) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری با 13 مورد از مصوبات شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی موافقت کرد.

13 منطقه ویژه اقتصادی و هفت منطقه آزاد تجاری به تصویب رسید

در نشست امروز مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از بررسی گزارش های کمیسیون اقتصادی مجمع و اخذ نظرات تعدادی از نمایندگان مجلس حاضر در جلسه، ایجاد 13 منطقه ویژه اقتصادی و هفت منطقه آزاد تجاری-صنعتی به تصویب رسید.

توسعه مناطق آزاد در گرو تحقق «پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با برخورداری از امتیازات و ظرفیت‌های فراوان در تجارت و صنعت توانسته‌اند در تولید و صادرات نقش بسیار مهمی ایفا کنند و امید می‌رود در سال 1400 بتوانند پیشران اقتصاد تولید محور در کشور باشند. این مهم در گرو تحقق مولفه‌های شعار سال در این حوزه است.

آخرین اخبار آرشیو