جستجو به دنبال کلید واژه «هفته دولت» - تعداد یافته ها 42 مورد

چهره چابهار 1400

در سال‌های اخیر اهدافی را که برای مناطق آزاد تعریف شده بود چه در حوزه تولید چه در حوزه صادرات همه را توانستیم محقق کنیم، اما در چابهار رویکرد ما تغییر استراتژی از تجارت به تولید در ابتدای دولت بوده است. در همین راستا بسترها و زیرساخت‌های موردنیاز تولید را چه در حوزه سخت‌افزار و چه در بسترهای نرم‌افزاری و فضای کسب‌وکار فرآیندها را کاملاً موردبازنگری قراردادیم، روندها را کوتاه کردیم، سامانه‌ها و سیستم‌هایی را که هم به شفافیت و هم به‌سرعت دادن به کارها کمک می‌کرد، استقرار دادیم.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

تعیین تکلیف واردات کالاهای گروه چهار به مناطق آزاد تا هفته آینده

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مشکل واردات کالاهای گروه چهار از هفته آتی رفع و با تعیین سهمیه و سقف برای هر منطقه، واردات ۸۵۰ قلم کالا ممکن می‌شود.

اجرای برنامه ها در قشم با حفظ وحدت و ایجاد شفافیت به نتیجه رسیده است

جلسه شورای معاونین سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

بازدید از پروژه پالایشگاه شرکت پارس بهین پالایش نفت قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه پالایشگاه نفت خام فوق سنگین برای تولید قیرشرکت پارس بهین پالایش نفت قشم بازدید و با دست اندرکاران این پروژه گفت و گو کرد.

بازدید مشاور رییس جمهوری از پروژه های شرکت تولید انرژی گستر قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه های تولید برق 500مگاواتی(170 مگاوات در فاز2) و تولید آب شیرین 100هزار مترمکعب در روز شرکت تولید انرژی گستر قشم بازدید کرد.

با حضور مرتضی بانک | رونمایی از محصولات یک شرکت دانش بنیان

با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از جدیدترین محصولات تولید شده توسط شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند قشم رونمایی شد.

رونمایی از محصولات جدید شرکت آرام شناور کیان قشم

با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از محصولات جدید تولید شده توسط شرکت آرام شناور کیان قشم رونمایی شد.

بازدید مشاور رییس جمهور از هتل آوینای قشم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از هتل آوینای شهر قشم بازدید کردند.

غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای قشم با حضور مشاور رییس جمهور

ویژه برنامه‌های هفته دولت سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با آیین غبارروبی گلزار شهدای قشم و تجدید میثاق با آرمان شهدا به طور رسمی آغاز شد.

آخرین اخبار آرشیو