جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 33 مورد

به همت مركز نيكوكاري پيام؛ اهداي تبلت براي امكان ادامه تحصيل به دانش آموزان نيازمند

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به راه اندازی مرکز نیکوکاری در این منطقه گفت: با راه اندازی این مرکز حمایت از اقشار آسیب پذیر به خصوص مددجویان تحت پوشش به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و این برنامه های حمایتی ادامه دار خواهد بود.

افتتاح نخستين موتور قطب ديتا سنتر كشور در منطقه ویژه اقتصادی پيام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی مرکز دیتا سنتر پردیس وابسته به شرکت ارتباطات زیرساخت در این منطقه در آینده نزدیک خبر داد.

حمایت مجلس از رونق کارگو در فرودگاه پیام

نماینده مردم کرج، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز گفت: یکی از مشکلات این منطقه موضوع یارانه سوخت به پروازهای کارگو (باری خارجی) است که تلاش می کنیم تا این مساله برطرف شود.

طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی پیام پس از ١٩ سال مصوب شد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: طرح جامع منطقه پس از 19 سال، طی جلسه ای که با حضور معاون اول رییس جمهوری و تنی چند از وزرا و روسای بانک مرکزی و سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، مصوب و به بار نشست.

فرودگاه پیام در حوزه امنیت جزء بهترین فرودگاه های کشور است

 فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت: با توجه به اینکه فرودگاه پیام زیر مجموعه شرکت فرودگاه ها نیست اما تعامل خوبی با مجموعه پلیس داشته و به عنوان یکی از بهترین فرودگاه های کشور در این بخش است.

بازديد معاون وزير ارتباطات از منطقه ويژه اقتصادي پيام 

معاون توسعه سرمايه انساني و مديريت منابع وزارت ارتباطات و فناوري ضمن بازدید از منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام با مدیر عامل این منطقه دیدار و گفتگو كرد.

تسهیل گری در روند خدمات رسانی به صنایع مستقر در پیام صورت گرفت 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: تسهیل گری در روند خدمات رسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در این منطقه با هدف بهبود روند فعالیت و کسب و کار این واحد از اولویت های این منطقه است.

پیام قطب مهم ای.سی.تی کشور خواهد شد

معاون وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با توجه به رشد زیر ساخت ها به خصوص طی سال های اخیر در بخش های مختلف از جمله آی.سی.تی و آی.تی به طور قطع تبدیل به مهم ترین قطب آی.سی.تی کشور خواهد شد.

ساعت پروازي فرودگاه بين المللي پيام تغيير كرد

معاون هوانوردي و امور فرودگاهي فرودگاه بين المللي پيام گفت: ساعت پروازها از اين فرودگاه تغيير كرده است.

لغو پرواز اهواز ـ كرج به دليل بدي هواي شهرستان اهواز 

معاونت هوانوردی منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام اعلام كرد كه لغو پرواز ها از مبدا اهواز به كرج و بالعكس به دليل شرايط نامساعد جوي شهرستان اهواز  بوده است.

آخرین اخبار آرشیو