جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 12 مورد

حركات آكروباتیك هواپیماهای سبك، پرش چتربازان از هواپیما و سقوط آزاد در فرودگاه بین‌المللی پیام؛ 16تا19اسفندماه

رییس کمیته رسانه و تبلیغات نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام اعلام کرد: حرکات آکروباتیک، پرش چتربازان از هواپیما و سقوط آزاد از مهمترین بخش‌هایی است که از 16 تا 19 اسفندسالجاری در نمایشگاه صنعت هوایی پیام در معرض دیدعموم قرار گرفته خواهد شد.

افتتاح طرح‌های عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اعتباری بالغ بر 750 میلیارد ریال 

چهار طرح عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام امروز یکشنبه بیست و نهم بهمن‌ماه با اعتباری بالغ بر 750 میلیارد ریال افتتاح شد.

پرواز نجف ـ كرج در فرودگاه بین‌المللی پیام به زمین نشست

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به استقبال صورت‌گرفته از پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف اشرف که در ایام اربعین حسینی امسال از طریق پیام صورت گرفت، گفت: انجام پروازها از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از سر گرفته شد.

آمادگی بیش از 10 شركت هواپیمایی برای حضور در نمایشگاه پیام

مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، گفت: تاکنون بیش از 10 شرکت هواپیمایی برای حضور در نخستین دوره نمایشگاه صنعت هوایی پیام اعلام آمادگی کردند.

توسعه فرهنگ هوانوردی عمومی در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام

معاون هوانوردی فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام در اسفند 1402 گفت: توسعه فرهنگ هوانوردی عمومی یکی از بخش‌هایی است که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در این رویداد ملی شاهد اجرایی شدن آن خواهیم بود.

بازدید مدیرعامل شركت هواپیمایی ماهان از فرودگاه بین‌المللی پیام

با هدف توسعه همکاری‌های مشترک، حمید عرب‌نژاد مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، با اکبر قنبرپور مدیرعامل این منطقه دیدار و گفت وگو کرد.

آغاز همکاری‌های فرودگاه‌های پیام و سرخس در حوزه هوانوردی و لجستیک

عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، از آغاز همکاری های فرودگاه های پیام و الماس سرخس در حوزه هوانوردی و لجستیک خبر داد.

تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و شرکت لجستیک بین المللی cntran چین منعقد شد

عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به ضرورت ارائه خدمات در حوزه تجاری و لجستیکی به بازرگانان و تجار مستقر در پیام و شنزن چین از انعقاد تفاهم نامه ای بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و شرکت لجستیک بین الملل cntran واقع در منطقه ویژه اقتصادی شنزن چین خبر داد.

انعقاد تفاهم‌نامه همكاری بین شهر جدید فرودگاهی شیان چین با فرودگاه بین المللی پیام

با هدف توسعه همکارهای مشترک و در راستای تقویت گمرک تخصصی فاوا در منطقه ویژه اقتصادی پیام، تفاهم‌نامه توسعه همکاری های دوستانه و استراتژیک بین شهر جدید فرودگاهی شیان استان شانشی کشور چین با فرودگاه بین المللی پیام با حضور روسای 2 فرودگاه منعقد شد.

فرودگاه بین المللی پیام مجموعه‌ای كامل از فرصت‌ها در حوزه صنعت هوایی است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام در اسفند 1402 به میزبانی فرودگاه بین‌المللی پیام گفت: این فرودگاه با بهره‌مندی از ظرفیت‌هایی از جمله کارگو، وجود مراکز آموزش خلبانی، مسافری و برخورداری از باند پروازی استاندارد به عنوان یک فرصت و ظرفیت کامل در حوزه هوانوردی شناخته می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو