جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 49 مورد

ديدار مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي پيام  با فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور 

به مناسبت فرارسيدن هفته نيروي انتظامي، مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام با سردار حسن مهري فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور ديدار كرد.

صادرات موتور محرکه اقتصاد ایران اسلامی 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در پیامی فرارسیدن 29 مهرماه روز ملی صادرات را تبریک گفت.

ايران در توليد دستگاه سونوگرافي خودكفا می شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: ایران به همت یک واحد تولیدی و صنعتی مستقر در این منطقه وبا تولید دستگاه سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده، به خود کفایی می رسد . 

تقدیر مشاور رییس جمهوری از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام 

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اهدای لوحی از تلاش های چشمگیر مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در افتتاح طرح های ملی  تقدیر کرد.

افزایش سرعت توسعه پیام در سال جهش تولید

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، عزم ها در منطقه جزم شده تا با رشد زیر ساخت ها بتوانیم زمینه استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی که موجب اشتغال بیشتر می شود را فراهم کنیم.

تمدید فراخوان طراحی لوگوی منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از تمدید فراخوان طراحی و انتخاب لوگوی این منطقه خبر داد .

بررسی توسعه شبکه برق و آب در منطقه ویژه اقتصادی پیام

در نشستی که با حضور اردکانیان وزیر نیرو و آذری جهرمی وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات در وزارت نیرو برگزار شد، توسعه و بهبود شبکه آب و برق در منطقه ویژه اقتصادی پیام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تقدیر وزیر ارتباطات از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام 

وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات طی تقدیرنامه ای از خدمات ارزنده مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تقدیر کرد.

افتتاح سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

همزمان با چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، امروز چهارشنبه دوم مهرماه سالن ورزشی سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افتتاح شد.

پیام؛ بستری امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، با گسترش زیر ساخت ها با هدف استقرار هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی امروز به بستر و فضایی امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

آخرین اخبار آرشیو