جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 33 مورد

ارایه خدمات غیر حضوری منطقه پیام در پی شیوع ویروس کرونا

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها جهت تسهیل در فرآیند سرمایه گذاری در این  منطقه گفت: به همین منظور اقدام هایی از سال های قبل اتخاذ که همزمان با شیوع ویروس کرونا  این فعالیت ها از جمله ارایه خدمات غیر حضوری به سرمایه گذاران در منطقه ویژه افزایش یافته است.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و پست بانک

در راستای توسعه روابط بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و پست بانک، با هدف تعامل و همکاری هر چه بیشتر در جهت رونق تولید، تسهیل سرمایه گذاری، افزایش فرصت های شغلی و گسترش مراودات مالی، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد.

بازدید فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا(ع) از منطقه ویژه اقتصادی پیام 

فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا(ع)  کرج از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

نقش پیام در شکوفایی دانش هوایی کشور

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در کنار تمام وظایف ذاتی خود از جمله گسترش اشتغال، حمایت از واحدهای تولیدی و رشد بخش صنعت، رویکرد حمایت از آموزش به خصوص در دانش هوایی کشور با هدف شکوفایی هر چه بیشتر این بخش را نیز یکی از برنامه ها و اولویت های  جدی خود قرار داده است.

فرودگاه پیام مركز تعمیر و پشتیبانی بالگردهای اورژانس هوایی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: فرودگاه پیام علاوه بر خدماتی همچون باری ( کارگو) ، مسافری و آموزشی ضمن همکاری با مرکز اورژانس هوایی البرز به عنوان مرکز تعمیر و پشتیبانی بالگرد های اورژانس هوایی نیز محسوب می شود . 

منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با داشتن ظرفیت هایی از جمله گمرک و پروازهای کارگو(باری) امروز به عنوان شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز و منطقه به شمار می آید.

منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با داشتن ظرفیت هایی از جمله گمرک و پروازهای کارگو(باری) امروز به عنوان شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز و منطقه به شمار می آید.

بازدید نماینده مردم کرج از منطقه ویژه اقتصادی پیام

نماینده مردم کرج، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

رعایت پروتکل های بهداشتی رکن اصلی پرواز های مسافری فرودگاه پیام 

همزمان با شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت مسائل بهداشتی در سطح جامعه، فرودگاه بین المللی پیام نیز جهت مقابله با این ویروس رعایت پروتکل های بهداشتی را به عنوان رکن اصلی در پرواز های مسافری خود قرار داده است . 

ورود عمده لوازم الکترونیکی از منطقه ویژه اقتصادی پیام 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد:  بر اساس ماموریت محوله از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای توسعه بخش آی سی تی و آی تی کشور، صادرات و واردات کالاها به خصوص در حوزه لوازم الکترونیکی و فرام سازی زیر ساخت ها در این بخش، از مهم ترین برنامه های منطقه ویژه اقتصادی پیام است. 

آخرین اخبار آرشیو