جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 19 مورد

مشوق های سرمایه گذاری به شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام ارائه می شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به استقرار 16 واحد دانش بنیان و فناوری های نوین در این منطقه گفت: با هدف استقرار هر چه بیشتر این شرکت ها مشوق هایی از جمله 25 درصد تخفیف در اجاره بها به این شرکت‌ها اعطا می‌گردد.

مسیرهای پروازی به مقصد مشهد مقدس افزایش یافت 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد:  به دنبال استقبال مردم استان البرز از پروازهای این فرودگاه، مسیرهای پروازی به مقصد مشهد مقدس و بالعکس از طریق پیام افزایش یافت.

اختصاص 61 میلیارد ریال برای بروزرسانی تجهیزات آتش نشانی در پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: سال گذشته حدود 61 میلیارد ریال برای توسعه و بروز رسانی تجهیزات آتش نشانی در این منطقه تخصیص و هزینه شده است.

22 واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی پیام به چرخه تولید بازگشتند

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از بازگشت 22 واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه از سال گذشته تاکنون خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز میزبان سرمایه گذاران روسی می شود

عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز با اشاره به برنامه ریزی برای جلب سرمایه گذاری بخش خصوصی اعلام کرد که با رایزنی های صورت گرفته با طرف روسی و توسعه ای که امروز در بخش زیر ساختی در منطقه شاهد آن هستیم، پیام در آینده نزدیک میزبان سرمایه گذاران روسی می شود.

تقدیر اعضای مجمع عمومی از فعالیت های صورت گرفته در منطقه ویژه اقتصادی پیام

اعضای مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام از بهبود عملکرد شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات منطقه ویژه اقتصادی پیام در سال مالی 99 تقدیر کردند.

تحقق 82 درصدی شاخص مدیریت بهره وری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز ، از تحقق 82 درصدی شاخص  مدیریت بهره وری در نظام اداری این منطقه اقتصادی و فرودگاهی خبر داد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام: نقش آفرینی زنان در مسیر توسعه صنعت کشور

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به حضور حدود 600 نفر از بانوان در بخش تولید این منطقه عنوان کرد: حضور و مشارکت آنها در مسیر توسعه صنعت کشور همواره راهگشا بوده و تلاش ما نیز بر این است تا از این ظرفیت برای رشد تولید و بهبود خدمات هر چه بیشتر در این بخش بهره گرفت.

سرپرست روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی، سرپرست روابط عمومی دفتر مدیر عامل و روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام منصوب شد.

قوانین دست و پاگیر مانع حضور سرمایه گذاران خارجی شده است

به گفته مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بروز مشکلاتی از جمله قانونین دست و پاگیر و بوروکراسی های پیچیده مانع حضور سرمایه گذاران خارجی در کشور شده است.

آخرین اخبار آرشیو