جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 14 مورد

افتتاح اولین مرکز تعمیرات و نگهداری هواپیماهای سنگین در فرودگاه پیام

اولین مرکز تعمیرات و نگهداری هواپیمای سنگین در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افتتاح می شود.

خدمات ویژه به شرکت های مستقر در پیام ارائه می شود

در قالب تفاهم نامه ی همکاری مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و صندوق توسعه فناوری های نوین، ارائه خدمات مالی و اعتباری از جمله اعطای تسهیلات و ضمانت نامه به شرکت های مستقر در پیام  توسعه می یابد.

منطقه ویژه اقتصادی پیام میزبان نشست تخصصی شرکت های دانش بنیان 

نشست تخصصی شرکت های دانش بنیان با حضور اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، مهدی عسگری نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی ریاست جمهوری و تنی چند از مدیران شرکت های دانش بنیان فعال در استان البرز و به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد.

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، «سید مهدی جعفری» بعنوان مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام منصوب شد.

سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی ساخت ایران برنده جایزه طراحی A Design 2021 شد

شرکت دانش بنیان مد فناوران پلاس اولین تولید کننده دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی کشور مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام موفق به کسب مدال نقره طراحی مسابقات معتبر بین المللی A Design2021 شد.

سامانه های جامع وزارت کار در منطقه ویژه اقتصادی پیام راه اندازی می شوند 

مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از بهره گیری از ظرفیت اتباع خارجی در این منطقه خبر داد.

واحدهای مستقر در پیام از ظرفیت بورس برای توسعه فعالیت های خود بهره گیرند

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه شرکت داده های آسیا تک مستقر در این منطقه به زودی وارد بورس خواهد شد اعلام کرد که این در حالی است که سایر واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در پیام می توانند از این فرصت برای توسعه و ارتقای فعالیت های خودبهره گیرند.

استقرار 246 شرکت مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات در پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: استقرار 246 شرکت مرتبط با فناوری های نوین با هدف تحقق اقتصاد دیجیتال در این منطقه در یک افق چهار ساله در پیام پیش بینی شده است.

بازدید معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل پیام از کارخانه نوآوری آزادی

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از کارخانه نوآوری آزادی بازدید کردند. 

پیش بینی 2 هزار فرصت شغلی جدید در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به استقرار 100 واحد تولیدی جدید طی سال جاری در این منطقه گفت: پیش بینی می شود که با استقرار این واحدها 2 هزار فرصت شغلی دیگر در این مجموعه ایجاد شود.

آخرین اخبار آرشیو