جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 26 مورد

تولید محصولات حوزه آی.سی.تی در منطقه ویژه اقتصادی پیام رو به افزایش است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به وجود شرکت های بزرگ تولید کننده محصولات حوزه آی.سی.تی در این منطقه عنوان کرد: با توجه به حجم بالای تولیدات از سوی شرکت های مستقر در پیام تولید محصولات مربوط به حوزه آی.سی.تی و فناوری های نوین در منطقه رو به افزایش است.

روند تحقق پیام به قطب اقتصاد دیجیتال کشور سرعت می یابد 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه این منطقه در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های مهم اقتصاد دیجیتال در کشور است عنوان کرد: با توجه به رویکرد مثبت و همکاری های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و از سوی دیگر استاندار البرز روند تبدیل شدن پیام به یکی ازقطب های مهم اقتصاد دیجیتال در کشور و شکوفا شدن هر چه بیشترظرفیت های این منطقه  سرعت می یابد.

فرآیند سرمایه گذاری صاحبان صنایع در پیام تسهیل می شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و سیاست های دولت مبنی بر حمایت هر چه بیشتر از تولید و صنعت عنوان کرد: یکی از مهم ترین موضوعاتی که میتواند برای تسریع در امر سرمایه گذاری صاحبان صنایع اثر گذار باشد همکاری فی مابین دستگاه های متولی برای صدور مجوز های لازم و تسهیل روند استقرار صنایع در این منطقه ‌ و استان است .

آماده سازی 100 هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام برای استقرار شرکت های حوزه فناوری اطلاعات 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: 100 هکتار از اراضی این منطقه  با هدف محقق کردن و توسعه شبکه ملی اطلاعات برای استقرار واحدهای تولیدی حوزه آی.سی.تی و فناوری های نوین آماده سازی می شود.

منطقه ویژه اقتصادی پیام می‌تواند به قطب اقتصاد دیجیتال تبدیل شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام ظرفیت خوبی برای تبدیل شدن به قطب اقتصاد دیجیتال دارد.

850دانشجوی خلبانی از مراکز آموزشی فرودگاه بین المللی پیام فارغ التحصیل شدند

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به وجود هفت مرکز آموزش خلبانی در این فرودگاه عنوان کرد: امروز فرودگاه بین المللی پیام میزبان بیشترین تعداد مراکز آموزشی خلبانی کشور است که به دنبال آموزش های ارائه شده و فعالیت های صورت گرفته از سال گذشته تاکنون حدود 850 دانشجوی خلبانی از این مراکز فارغ التحصیل شدند.

نقش موثر منطقه ویژه اقتصادی پیام در خودکفایی تولید تجهیزات پزشکی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به وجود چندین شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی در این منطقه عنوان کرد: اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط این مجموعه ها موجب شده تا امروز این منطقه به عنوان یکی از هاب های تولید تجهیزات پزشکی در حال حرکت به سمت خودکفایی در این بخش باشد.

خط تغذیه گاز فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی پیام عملیاتی شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اولویت قرار گرفتن توسعه زیر ساخت ها در فاز چهار این منطقه عنوان کرد به همین منظور انجام خط تغذیه گاز این فاز در نواحی 2 و 7  از مجموعه نواحی هفتگانه فاز 4 عملیاتی شد.

نقش منطقه ویژه اقتصادی پیام در توسعه شبکه ملی اطلاعات تبیین شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که بر اساس این قرارداد نقش و جایگاه این منطقه در جهت تحقق و توسعه  شبکه ملی اطلاعات تبیین و مشخص شد.

پذیرش دانشجو در مجتمع آموزشی، نوآوری و کارآفرینی پیام آغاز شد 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی با اشاره به راه اندازی مجتمع آموزشی، نوآوری و کارآفرینی وابسته به دانشگاه  خواجه نصیر الدین طوسی در این منطقه از آغاز جذب پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو