جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 18 مورد

9 تا 12 اسفند 1402 زمان برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام  

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام گفت: این نمایشگاه از 9 تا 12 اسفند 1402 در فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهد شد.

توسعه همکاری پیام و منطقه آزاد قشم در حوزه حمل و نقل و  ترانزیت بین‌المللی 

توسعه حمل و نقل و ترانزیت در حوزه های داخلی و بین المللی در دستور کار همکاری متقابل بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام و سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت. 

راه‌اندازی پردیس پارك فناوری دانشگاه صنعتی شریف در منطقه ویژه اقتصادی پیام

پردیس پارک فناوری دانشگاه صنعتی شریف با امضای توافقنامه‌ای بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و دانشگاه صنعتی شریف در پیام راه‌اندازی می شود.

3محصول دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام رونمایی شد

با حضور محمد صادق خیاطیان رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و اکبر قنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، 3 محصول دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام رونمایی شد.

5 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به شركت های دانش بنیان اعطا می شود

رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: بر اساس قانون بودجه، بانک‌ها مکلف هستند با معرفی صندوق نوآوری، 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به شرکت‌های دانش بنیان اعطا کنند.

رونمایی از محصولات دانش بنیان حوزه دارویی و فناورانه در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

آیین رونمایی از محصولات حوزه دارویی و فناورانه شرکت های دانش بنیان با حضور محمدصادق خیاطیان یزدی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و اکبر قنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و جمعی از اصحاب رسانه فردا سه شنبه هجدهم مهرماه در این منطقه برگزار می‌شود.

بازدید تجار كشور سوریه از ظرفیت تولیدات شركت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام

هیاتی از تجار و بازرگانان کشور سوریه با حضور در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام از ظرفیت تولیدات شرکت های مستقر در این منطقه بازدید کردند.

بازدید تجار و بازرگانان چینی از منطقه ویژه اقتصادی پیام

 هیأتی از بازرگانان و تجار مناطق آزاد و تجاری شهر چنیگدآو در جنوب شرقی کشور چین باهدف بررسی ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام برای سرمایه گذاری از این منطقه ویژه اقتصادی بازدید کردند. 

پخش مستند تصویری خاطرات رزمندگان جزیره قشم از صدا و سیما

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تهیه مستند تصویری خاطرات رزمندگان، جانبازان و آزادگان سرافراز جزیره قشم و پخش این برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس و پخش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

اختصاص شناسه مرکز بین المللی تجزیه مبادلات پستی ویژه فرودگاه پیام توسط اتحادیه جهانی پست

با پیگیری های صورت گرفته توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه پست جهانی (UPU)، کد اختصاصی شناسه مرکز بین المللی تجزیه مبادلات پستی (IMPC) برای فرودگاه بین المللی پیام صادر کرد.

آخرین اخبار آرشیو