جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی لامرد» - تعداد یافته ها 11 مورد

فاز نخست آب شیرین کن منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بهره برداری رسید 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: با پیگیری های انجام شده، فاز نخست آب شیرین کن در سایت صنایع انرژی بر لامرد  با رعایت همه الزامات زیست محیطی و استفاده از ظرفیت های فنی داخلی به بهره برداری رسید.

جایگاه چهاردهم ایران در تولید آلومینیوم، دهم در فولاد و پانزدهم در مس بسیار حائز اهمیت است

رئیس جمهور در آئین بهره برداری از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، گزارش تحولات عظیم کشور در حوزه صنایع معدنی را بسیار امیدوار کننده خواند و گفت: رساندن ایران از جایگاه هیجدهم به جایگاه چهاردهم جهان در تولید آلومینیوم وجایگاه های دهم در تولید فولاد و پانزدهم در تولید مس، بسیار حائز اهمیت است.

شرایط ایجاد صنایع پایین‌دستی با هزینه اندک در منطقه ویژه لامرد مهیاست

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: با افتتاح فاز نخست مجتمع آلومینیوم در این منطقه ویژه، فرصت استثنایی برای بخش خصوصی فعال در عرصه صنایع معدنی مهیا شده زیرا آنها می‌توانند با کمترین هزینه مبادرت به ایجاد صنایع پایین‌دست آلومینیوم کنند.

تولید شمش آلومینیوم در منطقه ویژه اقتصادی لامرد 2 برابر می‌شود

مشاور امور مناطق ویژه اقتصادی ایمیدرو با دعوت از سرمایه‌گذاران برای فعالیت در صنایع پایین دستی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، گفت: با بهره‌برداری از پروژه آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، تولید شمش آلومینیوم در کشور به 2 برابر خواهد رسید.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد توسعه می‌یابد

پیرو برگزاری نشست‌های مستمر مدیریت ارشد منطقه ویژه اقتصادی لامرد با مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست‌جمهوری، این تفاهم‌نامه به امضای صابر میرزایی معاون پژوهش و توسعه این مرکز و فریدون فدایی دولت، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد رسید.

ویژگی های منطقه اقتصادی لامرد شیراز برای سرمایه گذاری

منطقه ویژه اقتصادی لامرد در جنوب استان فارس محل تلاقی سه استان دارای منابع نفت، گاز و معادن غنی فرصت خوبی برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

بهره برداری از طرح‌های برق‌رسانی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

همزمان با ایام الله دهه فجر ظهر امروز طی آئینی، پست ها و خطوط برق (شرکت غدیر انرژی لامرد) با مجموع اعتباری بالغ بر 5750 میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بهره برداری رسید.

زمینه حضور سرمایه گذاران قطری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد فراهم می شود

با تمهید مقدمات و انجام توافقات اولیه برای انعقاد تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی ایران و قطر با منطقه ویژه اقتصادی لامرد؛ شرایط مساعدی به منظور حضور سرمایه گذاران قطری و مشارکت آنها در پروژه های مناطق ویژه اقتصادی لامرد و پارسیان مهیا شده است.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد موتور محرک پویایی استان فارس است

استاندار فارس با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی لامرد موتور محرک پویایی استان است، گفت: مجموعه مزیت‌ها و امتیازات منطقه ویژه اقتصادی لامرد به گونه‌ای است که می‌تواند این استان را از نظر شاخص‌های توسعه یافتگی در سطح ملی ارتقاء دهد.

آخرین اخبار آرشیو