جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی لامرد» - تعداد یافته ها 6 مورد

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان «منطقه ویژه اقتصادی لامرد» و «دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس»

در راستای ارتباط عمیق بین صنعت و دانشگاه با رویکرد تقویت تولید ملی، کمک به صاحبان سرمایه در ایجاد طرح‌های اشتغالزا با استفاده از پتانسیل افراد مستعد و نخبه دانشگاهی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان «منطقه ویژه اقتصادی لامرد» و «دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس» به امضا رسید.

آغاز حرکت قطار سرمایه گذاری جنوب فارس از منطقه ویژه اقتصادی لامرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: قطار سرمایه گذاری جنوب فارس از منطقه ویژه اقتصادی لامرد به حرکت درآمده است و زیرساخت های تکمیلی برای جلب مشارکت بخش خصوصی، یکی پس از دیگری در حال اجراست. 

آغاز عملیات اجرایی 7 پروژه مختلف سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

عملیات اجرایی 7 پروژه صنعتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در عرصه های مختلف در منطقه ویژه اقتصادی لامرد آغاز شد.

آغاز عملیات احداث ۵ طرح صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد در آینده نزدیک

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: هم اینک مراحل قانونی برای مهیاسازی زیرساخت‌ها و راه‌اندازی پنج طرح صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد در حال انجام است.

بررسی اصلاح طرح محدوده مناطق ویژه اقتصادی لامرد، قصرشیرین و طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در کارگروه تخصصی شورایعالی

اصلاح طرح محدوده مناطق ویژه اقتصادی لامرد، قصرشیرین و طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بررسی شد.

«نظام مدیریت پروژه» در منطقه ویژه اقتصادی لامرد طراحی می‌شود 

مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو گفت: منطقه ویژه اقتصادی لامرد از جمله مناطق مهم و تاثیرگذار سازمان ایمیدرو در جنوب کشور است که به دلیل تنوع پروژه های در دست اجرا یا تعریف شده در اولویت طراحی و پیاده سازی «نظام مدیریت پروژه» قرار گرفته است. 

آخرین اخبار آرشیو