جستجو به دنبال کلید واژه «ارس» - تعداد یافته ها 22 مورد

صادرات از منطقه آزاد ارس رشد 261 درصدی را به همراه داشت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از رشد 261 درصدی صادرات از منطقه آزاد ارس نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد و گفت: در ده ماهه سال 98 میزان صادرات از ارس به 720 میلیون دلار رسید.

راه اوراسیا از ارس می‌گذرد

محسن نریمان مدیرعامل منطقه آزاد ارس می‌گوید: منطقه ارس به‌صورت طبیعی دروازه اوراسیا شناخته شده‌ است. به‌علت نزدیکی که با ارمنستان داریم، می‌توانیم از همین دروازه، به کشورهای اوراسیا دسترسی داشته باشیم که شامل بازاری ۳۰۰ میلیون نفری است.

ششمین دوره مسابقات قرآن ویژه آقایان در منطقه آزاد ارس برگزار شد

بخش شفاهی ششمین دوره مسابقات قرآن، اذان و نهج‌البلاغه منطقه آزاد ارس بخش آقایان با حضور 150 نفر از شرکت کنندگان در جلفا برگزار شد.

ویژه برنامه بزرگداشت سردار بزرگ جهان اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی در سازمان منطقه آزاد ارس

فیلم | ویژه برنامه بزرگداشت سردار بزرگ جهان اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی در سازمان منطقه آزاد ارس

نمازگذاران در نماز جماعت جلفا اقدام تروریستی آمریکا را محکوم کردند

حضور آحاد مختلف مردم جلفا در نماز جمعه این شهر به منظور محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار بزرگ جهان اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی.

روایت یک تولید جذاب در نقطه صفر مرزی

در بزرگ‌ترین گلخانه کشور، محصولات صیفی به‌صورت هیدروپونیک کشت شده و به کشورهای منطقه به‌ویژه روسیه صادر می‌شود. صادرات ۱۰ هزار تنی این گلخانه در سال قبل، امسال دو برابر می‌شود. برایتان روایتی داریم از این مجموعه و کارهایی که در آن انجام می‌شود. 

ارس دروازه ارتباط ایران با اوراسیا

منطقه آزاد ارس یکی از بهترین دروازه‌ها برای افزایش ارتباط بین ایران و منطقه اوراسیا است و چگونگی نقش‌آفرینی این منطقه با اتحادیه اقتصادی اوراسیا، موضوع نشست تخصصی هفته گذشته با حضور دانشگاهیان منطقه آذربایجان شرقی بود.

ارس، به مرکز بزرگ لجستیکی در منطقه تبدیل می شود

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس گفت: اتحادیه اقتصادی اوراسیا فرصت بسیار خوبی برای کشور است. تجار و بازرگانان می توانند از فرصت طلایی که توسط دولت ایجادشده نهایت استفاده را ببرند و بخشی از نیازهای مهم داخل کشور و حتی قسمتی از نیازهای کشورهای اوراسیا را با این امتیاز ویژه برطرف کنند.

فیلم | پروژه احداث پل ارتباطی شهرک امیرالمومنین در منطقه آزاد ارس

فیلم | پروژه احداث پل ارتباطی شهرک امیرالمومنین در منطقه آزاد ارس

آخرین اخبار آرشیو