جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 5 مورد

استقبال سرمایه‌گذاران برای صدور مجوز صادرات سنگ از مرز ماهیرود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذاران ایرانی و خارجی خواهان صدور مجوز در حوزه صادرات سنگ در مرز ماهیرود هستند.

بازدید رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی از منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

همزمان با هفته گرامیداشت هفته قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی به همراه دادستان و معاونان از منطقه ویژه اقتصادی بیرجند و تعدادی از واحدهای تولیدی مستقر در این سازمان بازدید کردند.

فرش قرمز برای ورود سرمایه‌گذاران به منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی و جذب سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه روند ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد چابهار بسیار کوتاه است گفت: قابلیت اجرای طرح‌های مختلف اقتصادی در این منطقه که به پایتخت دریایی ایران شهرت یافته است وجود دارد.

امکان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی «بدون محدودیت» در چابهار وجود دارد

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه امکان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی «بدون محدودیت» در چابهار وجود دارد گفت: سرمایه‌گذاران قزاقستان می‌توانند بر اساس توانمندی‌های کشور خود به صورت مشارکتی در پروژه‌های زیرساختی چابهار فعالیت کنند.

چابهار می‌تواند به قطب سرمایه گذاری کشور تبدیل شود

ترنم امواج دریا و پیوند آن با سواحل صخره ای، آرامش تنها بندر اقیانوسی آرمیده در پهنه آبی دریای عمان و اقیانوس هند را بر هم می‌زند و افکار هر گردشگری را سوار بر مرکب خیال به گذشته‌های دور تاریخ و فرهنگ این دیار می‌برد.

آخرین اخبار آرشیو