جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 13 مورد

تعیین تکلیف 124 هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از آزادسازی 124 هکتار اراضی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبر داد و گفت: این اراضی برای واگذاری به بخش تولید و اشتغال مولد آماده می‌شود.

اولویت‌های سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اعلام شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، اولویت‌های سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را اعلام کرد.

اجرای 80 طرح سرمایه گذاری جدید در سال 1400 در منطقه آزاد ماکو

مدیر جذب سرمایه گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده و ایجاد شرایط مطلوب سرمایه گذاری توسط سازمان منطقه آزاد ماکو در حال حاضر تعداد 80 طرح سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو در حال اجرا است.

شرایط سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بانه مهیا است

با فراهم شدن زیرساخت‌های فاز یک منطقه ویژه اقتصادی بانه، گام‌های محکم این منطقه برای سرمایه‌گذاری، تولید، صادرات و در نتیجه اشتغال و کاهش و حذف پدیده کولبری برداشته شده است و با طی مراحل بعدی و استقرار واحدهای تولیدی می‌توان به تحقق اهداف ایجاد این منطقه امیدوار بود.

منطقه آزاد چابهار دروازه توسعه سیستان و بلوچستان است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دروازه توسعه‌ استان منطقه آزاد چابهار است لذا باید زمینه لازم برای سرمایه‌گذاری در این بندر را فراهم کنیم.

هدفگذاری تولید سالانه 85 میلیون تن محصول در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر با بیان اینکه 41 پروژه سرمایه‌گذاری در این منطقه در حال اجرا و یا در دست مطالعه است گفت: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، تولید در این منطقه ویژه پتروشیمی به بیش از 85 میلیون تن در سال خواهد رسید.

تکمیل پل خلیج فارس به منظور ترانزیت سریع کالا در کریدور شمال _جنوب در دستور کار قرار گرفت

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: پل خلیج فارس می‌تواند زمینه‌ساز شکوفایی، تحول اقتصادی و رشد گردشگری جزیره قشم در عرصه رقابت منطقه‌ای در خلیج فارس باشد.

درخواست‌های سرمایه‌گذاری برای تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه بوشهر افزایش یافت

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: در پی تحریم لوازم خانگی کره‌ای در کشور، شاهد افزایش درخواست سرمایه‌گذاران برای تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر هستیم.

منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از 20 طرح سرمایه گذاری در ماهشهر رونمایی می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از رونمایی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از 20 طرح سرمایه گذاری در ماهشهر خبر داد.

ثبت بالاترین آمار جذب سرمایه‌گذاری در سال جاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مناطق ویژه اقتصادی در کشورهای مختلف از جنبه‌های گوناگون حائز اهمیت هستند. این مناطق بیشتر در سواحل دریاهای آزاد قرار دارند، به عنوان محلی امن برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌آیند زیرا از یک سو، زیرساخت‌های اساسی مانند آب، برق، گاز، راه دسترسی و... برای سرمایه‌گذاران فراهم است و از سوی دیگر، تجارت و واردات و صادرات سریع و آسان در مناطق ویژه اقتصادی انجام می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو