جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 30 مورد

جزییات صدور مجوزهای اقتصادی و مزیت ها و ویژگی های سرمایه گذاری درمنطقه آزاد قشم

سرپرست مدیریت جذب سرمایه و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم جزییات صدور و تمدید مجوز فعالیت های اقتصادی بین سال های 1393 الی شش ماهه اول 1399 و همچنین مزیت ها و ویژگی های سرمایه گذاری را در این منطقه اعلام کرد.

۵۱ میلیون دلار سرمایه خارجی در اروند

معاون توسعه کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری ۵۱ میلیون دلار در قالب پروژه های مصوب سرمایه‌گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند جذب شد.

۲۲۸ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی ماکو عملیاتی می‌شود

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذار در حوزه دامپروری و کشاورزی، ۲۲۸ میلیارد تومان در راستای توسعه بخش دامپروری در منطقه سرمایه‌گذاری می‌کند.

صادرات 150 هزار تن کالا در دو ماه اخیر از منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با بیان اینکه طی دو ماه اخیر 150 هزار تن کالا صادر شده است، گفت: پارسیان ظرفیت های بین المللی دارد که می تواند مقصدی مطمئن برای سرمایه گذاران باشد.

بندر شهیدرجایی ظرفیت تبدیل شدن به بندر نسل سوم را دارد

مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه حضور در پسکرانه‌ بندر شهید رجایی به نفع سرمایه‌گذار است، گفت: پروژه ۲۴۰۰ هکتاری اراضی بندر شهید رجایی، یک پروژه فوق العاده ملی است که می‌تواند علاوه بر ارزآوری به اشتغالزایی هم منجر شود.

آخرین وضعیت توسعه زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی سلماس

شهردار سلماس گفت: منطقه ویژه اقتصادی سلماس در سال 89 به تصویب مجلس رسید و از طریق دولت نیز ابلاغ شد. از آن زمان تا سال 93 شرکت شهرک‌های صنعتی سلماس به عنوان سازمان متولی منطقه ویژه اقتصادی سلماس اقداماتی برای مطالعات مقدماتی برای 121 هکتار زمین بلاعارض از منابع بیعی تحویل گرفته شد.

تمام زمین‌های جزیره کیش به دست استفاده کنندگان واقعی می‌رسد

مدیر سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از واگذاری یک هزار و 300 میلیارد تومان زمین به سرمایه‌گذاران در سال گذشته خبر داد.

افتتاح چهاردهمین پروژه از سری پروژه های جهش تولید در سرزمین فتح

واحد صنعتی سازه صنعت الکتریک اروند بعنوان چهاردهمین پروژه در سال جهش تولید در سرزمین فتح مورد بهره برداری قرار گرفت.

۶ هزار تن کلینکر وارد مرز شلمچه شد

معاون توسعه کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ظرف یک هفته گذشته ۶ هزار تن کلینکر از طریق ناوگان خط ریلی وارد مرز تجاری شلمچه شد.

منطقه آزاد اروند رتبه اول جذب سرمایه گذار خارجی بین مناطق آزاد ایران

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با راه کارهای اساسی، سازمان منطقه آزاد اروند رتبه اول جذب سرمایه گذار خارجی بین مناطق آزاد کشور را به خود اختصاص داده است.

آخرین اخبار آرشیو