جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 22 مورد

افزایش 15 درصدی عملکرد تولید در منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌ فارس از افزایش تولید و ارزش صادرات محصولات تولیدی در سال 1399 نسبت به سال 1398 خبر داد.

بندر شهید رجایی؛ بزرگترین بندر تجاری ایران برای عبور از شرایط تحریم

بندر شهید رجایی یکی از 71 فعال و در عین حال بزرگ‌ترین بندر تجاری کشور هم‌چنین در طول دهه‌ های 60 تاکنون پذیرای میلیاردها تُن کالای ترانزیتی، صادراتی و وارداتی به داخل و خارج از کشور بوده که امروز هم توانسته از تحریم‌های ظالمانه آمریکا عبور کند.

استقرار نمایندگی دائم اداره کل استاندارد در منطقه آزاد انزلی

داریوش اشکانی پور مدیر کل استاندارد استان گیلان در دیدار با سید مهدی نقوی سرپرست سازمان آمادگی دستگاه متبوع خود را جهت توسعه همکاری های فی مابین در مسیر توسعه منطقه و استان اعلام نمود.

مجتمع 10 هزار راسی ارس دام آرشام در حال فعالیت و توسعه

مدیر پروژه ارس دام آرشام منطقه آزاد ماکو وابسته به شرکت کشت و دامداری فکا با بیان اینکه فاز اول این پروژه با انتقال دام سنگین در حال اتمام است ‌گفت: پروژه دامپروری 10 هزار راسی دام سنگین ارس دام آرشام در مساحت 116 هکتار در حال احداث است و هم اکنون کل پروژه از پیشرفت 60 درصدی برخوردار است.

رشد 61 درصدی میزان سرمایه گذاری داخلی در منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از رشد 61 درصدی میزان سرمایه گذاری داخلی در 11 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، خبر داد.

قطار توسعه منطقه ویژه اقتصادی لامرد شتاب گرفت

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: همراستا با منویات مقام معظم رهبری برای تحقق جهش تولید، ضمن رایزنی مستمر با مسئولان ذیربط و در پی موافقت با به مناقصه گذاشته شدن چهار پروژه بزرگ زیر ساختی با اعتباری افزون بر 176 میلیارد تومان مسیر توسعه در این منطقه راهبردی هموارتر شد.

افزايش تقاضا براي سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي پيام 

مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام گفت: تقاضا براي استقرار و سرمايه گذاري بخش خصوصي در اين منطقه در حال افزايش است.

مزیت‌های نسبی سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی شیراز

منطقه ویژه اقتصادی شیراز به علت واقع شدن در مجاورت کلان شهر شیراز، استقرار اداره کل گمرکات استان فارس در محل منطقه و چندین مزیت دیگر بهترین موقعیت را برای سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی دارد.

افزایش 128 درصدی سرمایه گذاری در مناطق‌آزاد

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ضمن تشریح نقش این مناطق در اقتصاد مقاومتی طی چهار سال اخیر، اعلام کرد که سرمایه‌گذاری داخلی در این مناطق در 9 ماهه امسال رشد 128 درصدی نسبت به سال ‌98 و رشد 131 درصدی نسبت به هدف ابلاغی دارد.

مدیریت واردات در منطقه آزاد اروند در کنار حمایت همه جانبه از صادرات

معاون توسعه کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امسال در کنار راهبردهای سازمان منطقه آزاد اروند در سال جهش تولید در کنار حمایت همه جانبه از صادرات، واردات به منطقه نیز مدیریت شد.

آخرین اخبار آرشیو