جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 17 مورد

سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: یک میلیارد و 32 میلیون دلار در طرح های در‌حال ساخت و نصب این منطقه عظیم اقتصادی سرمایه‌گذاری می شود.

سرمایه‌گذاری ۴۴۰۰ میلیارد تومانی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مديرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: روند سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بسیار خوب است و با توجه به تصمیمات دولت در مورد سخت گیری برای واردات برخی کالا‌ها، شاهد اتفاقات مثبتی در منطقه بودیم.

تحولات بی‌سابقه در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي؛ تراز تجاری مثبت ۸۹ میلیارد دلاری در ۷ سال‌

آمارها نشان می‌دهد ارزش صادرات غیرنفتی از مبدأ مناطق آزاد و ويژه اقتصادي به خارج از کشور در هفت سال گذشته ۱۳۶ میلیارد دلار و ارزش واردات به این مناطق ۴۷ میلیارد دلار بوده که بیانگر تراز تجاری مثبت ۸۹ میلیارد دلاری است.

رشد ۱۰۰ درصدی صدور پروانه‌های بهره‌برداری سرمایه‌گذاری در منطقه آزادچابهار

رشد ۱۰۰ درصدی صدور پروانه‌های بهره‌برداری صنعتی در منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار در پنج ماه امسال در مقایسه باسال گذشته نوید دهنده افزایش اشتغال و تولید و تحقق شعار محوری جهش تولید است.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۹ پروژه در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۹ پروژه با میزان سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۴۴۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۷۰۰ نفر همزمان با هفته دولت در این منطقه خبر داد.

سرعت بخشی به روند سرمایه گذاری در پیام با راه اندازی پنجره واحد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با راه اندازی این پنجره واحد روند سرمایه گذاری و امور مربوط به صادرات و واردات در پیام تسریع شده است.

سرپرست مديريت جذب سرمايه‌گذاري، بانك و بيمه سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو، امين عالي به عنوان سرپرست مدیریت جذب سرمایه گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

آمادگی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس برای جذب سرمایه گذار در هرمزگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در دیدار با مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بر همگرایی بیشتر در راستای جذب حداکثری سرمایه گذار در استان تاکید کرد و گفت: از این ظرفیت می‌توان در راستای انجام امور ترانزیتی استفاده کرد.

سرمایه‌گذاری ٩٨ میلیارد ریالی برای توسعه شهرک صنعتی شوط

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه تاکنون قرارداد واگذاری حدود ١۶ هکتار در قالب ٢١ قرارداد در شهرک صنعتی شوط انجام شده، گفت: ٩٨ میلیارد ریال برای این تعداد قرارداد سرمایه‌گذاری شده و با بهره‌برداری از آن‌ها برای حدود ٧٠ نفر اشتغال‌زایی می‌شود.

عرضه 30 درصد از سهام کیش‌ایر در فرابورس

معاون توسعه مديريت سازمان منطقه آزاد کیش، از برنامه‌ریزی برای عرضه 30 درصد سهام شرکت هواپیمایی کیش از طریق فرابورس خبر داد و گفت: دارایی‌های این شرکت هواپیمایی بیش از یک هزار و صد میلیارد تومان ارزشگذاری شده که قرار است 30 درصد از سهام آن در بورس عرضه شود و 70 درصد در اختیار سازمان منطقه آزاد کیش باشد.

آخرین اخبار آرشیو