جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 17 مورد

سرمایه‌گذاری محقق شده در منطقه آزاد چابهار از مرز 300 درصد عبور کرد

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه سال 99 سرمایه‌گذاری محقق شده در منطقه آزاد چابهار 322 درصد افزایش یافته است گفت: این رقم سال 98 حدود یکهزار و 268 میلیارد تومان بود که در سال 99 به پنج هزار و 341 میلیارد تومان رسیده است.

ظرفیت‌های جدید منطقه ویژه اقتصادی خلیج ‌فارس برای توسعه صنایع

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس گفت: به‌ رغم قراردادهای منعقد شده با سرمایه‌گذاران طی سال گذشته و امسال، این منطقه هنوز ظرفیت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری در صنایع معدنی، نفت و گاز و صنایع مرتبط با منطقه دارد.

هدفگذاری توسعه همکاری اقتصادی مناطق آزاد با کشورهای همسایه

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: توسعه همکاری های مشترک اقتصادی مناطق آزاد با کشورهای همسایه در دستور کار قرار دارد.

نقش مناطق آزاد در کل واردات به کشور تنها 2 درصد است

مدیر توسعه سرمایه‌گذاری و انتقال فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فقط 2 درصد واردات کشور از مناطق آزاد اتفاق می‌افتد که بیشتر آن هم مربوط به تجهیزات برای ساختارهای تولیدی یا مواد تولیدی اولیه است.

سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد نیازمند تأمین زیرساخت‌های اولیه است

سخنگو و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد را نیازمند تأمین زیرساخت‌های اولیه دانست و گفت: مناطق آزاد مناطقی‌اند که خارج از مرزهای گمرکی کشور قرار دارند و از نظر مرز گمرکی هیچ فرقی بین منطقه آزاد کیش و کشور عمان وجود ندارد.

متروکه شدن اقتصاد مناطق آزاد با حذف معافیت مالیات برارزش افزوده

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان گفت: حذف معافیت مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد موجب انحراف در سیاست‎گذاری ها و اهداف تبیین شده این مناطق می‎ شود.

سرمایه‌گذاری 40 هزار میلیارد ریالی در منطقه ویژه اقتصادی نمین

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با پیگیری مصوبه سفر اخیر وزیر صمت به استان اردبیل، شاهد سرمایه‌گذاری کلان 40 هزار میلیارد ریالی در حوزه صنعت و معدن در منطقه ویژه اقتصادی نمین خواهیم بود.

آغاز بهره‌برداری از 62 طرح‌ سرمایه گذاری و زیر بنایی در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور

بهره‌برداری از طرح‌ های سرمایه گذاری و زیر بنایی به ارزش سه هزار و 105 میلیارد تومان با حضور ویدیوکنفرانسی رییس‌جمهور آغاز شد.

تشریح عملکرد منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به سبب اقدامات در حوزه‌ی اشتغال، تولید، صادرات و توسعه یکی از موفق‌ترین مناطق اقتصادی کشور در سال گذشته بوده است.

ایجاد هاب پتروشیمی نقطه عطفی در تحول قشم است

سرپرست مدیریت نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پس از سال‌ها برنامه ریزی و اقدام برای ایجاد هاب پتروشیمی قشم، این طرح هفته گذشته در حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور گلنگ‌زنی شد که این امر نقطه عطفی در مسیر تحول قشم خواهد بود.

آخرین اخبار آرشیو