جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 49 مورد

بهره‌برداری از دستگاه پست سیار و خط 132 کیلووات به ارزش 1200 میلیارد ریال

خط 132 کیلوولت دو مداره و دستگاه پست سیار سایت صنایع سنگین صبح یکشنبه با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به بهره‌برداری رسید.‌

افزایش تعاملات اقتصادی با کشورهای همسایه در قالب ایجاد مناطق آزاد مشترک

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در دومین رویداد استارت آپی سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در ایران که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، نقش مناطق آزاد در حوزه اقتصاد کشور را تشریح کرد.

9 قرارداد با حجم سرمایه گذاری 900 میلیون یورو در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد در حاشیه نمایشگاه کیش اینوکس 2023 و طی نشست خبری گفت: در منطقه ویژه اقتصادی لامرد طی 10 ماه گذشته 9 قرارداد با حجم سرمایه‌گذاری 900 میلیون یورو منعقد شده یا در شرف انجام است.

تمرکز دبیرخانه مناطق آزاد در ریاست جمهوری باعث یکپارچگی مدیریتی خواهد شد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد شورایعالی مناطق آزاد گفت: مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی در کشور یک فرصت و ظرفیت ویژه‌ای است برای میانبر زدن و افزایش سرعت توسعه کشور که باید به آن اهتمام ویژه داشت.

مذاکره با شرکت KAYSON برای سرمایه گذاری در پروژه های قشم

عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه‌ای جهت سرمایه‌گذاری و مشارکت شرکت کیسون (KAYSON) در طرح‌های منطقه آزاد قشم مذاکره داشت.

رشد 35 درصدی صدور مجوز سرمایه گذاری از ابتدای سال جاری

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 1531 فقره مجوز فعالیت اقتصادی در 6 ماهه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.

اقدامات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در جذب سرمایه‌گذاری قابل تقدیر است/ ‎زیرساخت‌های ارتباطاتی این مناطق تقویت می شود

در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با مشاور رئيس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجارى -صنعتى و ويژه اقتصادى بر توسعه پروژه فيبرنورى در مناطق آزاد و ويژه اقتصادى كشور تاكيد شد.

اهمیت مرز پرویزخان در ترانزیت و تجارت مرزی ایران و اقلیم کردستان عراق

مدیراجرایی منطقه آزاد قصر‌شیرین در نشست همکاری های مشترک فعالین اقتصادی ایران و اقلیم کردستان عراق گفت:‌ مرز پرویزخان در منطقه آزاد قصرشیرین در ترانزیت و تجارت مرزی ایران و اقلیم کردستان عراق نقش مهمی دارد.

فراخوان واگذاری بیش از 10 هکتار زمین به سرمایه گذاران حوزه خدمات قشم

با توجه به مقررات و ضوابط انتشار فراخوان برای واگذاری زمین جهت جذب سرمایه گذار، بیش از 10 هکتار زمین در محدوده منطقه آزاد قشم به سرمایه گذاران توانمند با هدف ارتقا سطح خدمات به ساکنان و گردشگران در جزیره واگذار می شود.

فعال کردن ظرفیت ها شرط اصلی جذب سرمایه‌گذاری است

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی منطقه آزاد اروند گفت: این منطقه از ظرفیت‌های بی‌نظیری به لحاظ موقعیت استراتژیک و جغرافیایی برخوردار است. اگر ظرفیت این منطقه را فعال کنیم هر سرمایه‌گذار داخلی و خارجی ترغیب به سرمایه‌گذاری در منطقه می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو