جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 15 مورد

تایید 9 طرح سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی 

در دويست و شصت و هشتمين جلسه هیات سرمايه گذاري خارجي سازمان سرمايه گذاري و كمك‌هاي اقتصادي و فني ايران، 9 طرح سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به ارزش تقريبي 414 ميليون دلار و 14 ميليون يورو مورد تایید این هیات قرار گرفت.

تهیه 370 پروژه سرمایه‌گذاری به ارزش 5 میلیارد یورو در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: مطالعات و مجوزهای 370 طرح به ارزش پنج میلیارد یورو انجام شده و آماده جذب سرمایه‌گذاری برای آغاز کار است.

فردا نخستین نشست مطبوعاتی دکتر عبدالملکی

نخستین نشست مطبوعاتی حجت الله عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد فردا دوشنبه 18 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

سرمایه گذاری در عرصه اقتصاد خلاق در مناطق آزاد صد برابر نسبت به سرمایه‌گذاری تجاری آورده خواهد داشت

مدیر فرهنگی، هنری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه در مناطق آزاد در برخی از فعالیت های اقتصادی ممکن است به خاطر اشباع یا برخی قوانین محدودیت وجود داشته باشد گفت: اما در عرصه صنایع خلاق این مناطق چنین محدودیتی نداریم.

عبدالملکی: ایجاد مناطق آزاد مشترک ایران با 4 یا 5 کشور در سال 1402 عملیاتی می شود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به مزیت های مختلف ایجاد مناطق آزاد مشترک برای کشورمان گفت: ایجاد این مناطق با 4 یا 5 کشور درسال جاری عملیاتی می شود.

راه‌اندازی ستاد رفع موانع تولید در منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از راه‌اندازی ستاد رفع موانع تولید در منطقه آزاد اروند با محوریت استفاده از ایده‌ و طرح‌های فعالان اقتصادی شهرهای آبادان و خرمشهر خبر داد.

رونمایی از 50 طرح اولویت دار برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از رونمایی 50 طرح اولویت دار و دارای مزیت اقتصادی برای نخستین بار در همایش فرصت های سرمایه گذاری در قشم در دهم اسفندماه خبر داد.

فرش قرمز منطقه ویژه اقتصادی پارسیان زیر پای سرمایه گذاران

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با تاکید بر اهمیت سرمایه و سرمایه گذار برای رونق اقتصادی گفت: به جای آنکه منتظر بمانیم تا سرمایه‌گذار به سراغ ما بیاید، در منطقه، کشور و جهان به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.

آماده‌سازی 350 بسته سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با بیان اینکه گره‌گشایی از کارآفرینان از برنامه‌های اساسی است، گفت: 350 بسته سرمایه‌گذاری برای جذب سرمایه‌گذار خارجی در حال آماده شدن است.

36 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی در منطقه آزاد ماکو

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای فعالیت سازمان منطقه آزاد ماکو تاکنون بالغ بر 36 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی در حوزه های تولیدی و صنعتی،‌ تجاری و بازرگانی و خدماتی و عمرانی در این منطقه صورت گرفته است.

آخرین اخبار آرشیو