جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 17 مورد

مهمترین اقدامات اقتصادی و سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد ایران / 98؛ سال خوب مناطق آزاد

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به تدوین کتابی برای معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در مناطق آزاد گفت: مطالعات 310 فرصت سرمایه‌گذاری انجام شده و عملا به طرح تبدیل شده‌اند. سرمایه گذاران برخی از آن‌ها نیز انتخاب شده‌اند و به نظر می‌رسد در سه ماهه اول سال آینده، بیشتر این فرصت‌ها به سرمایه گذاران معرفی شوند و توسط سرمایه گذاران انتخاب و اجرا خواهند شد. 

بررسی ۱۸۲ طرح سرمایه‌گذاری اشتغالزا در منطقه آزاد ارس

مدیر سرمایه گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ارس اظهار کرد: امسال ۱۸۲ پرونده طرح سرمایه گذاری به مدیریت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس واصل و پس ازبررسی های لازم و طرح آنها درکمیته کارشناسی، پرونده ها برای بررسی نهایی به کمیسیون اقتصادی ارسال شده است .

فرصت‌های سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو کدام است؟ / آشنایی با فعالیت‌های اقتصادی منطقه

منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق آزاد ایران است که به دلیل برخورداری از موقعیت جغرافیایی ممتاز و دسترسی به بازارهای بین المللی و امکاناتی همچون توانمندی بالای صادراتی و ترانزیت و... توانسته در پیوند اقتصاد ملی با اقتصاد جهانی نقش ایفا کند و بسترساز تعامل سازنده کشور با جهان باشد.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد سرفصل جدیدی از صنایع را رقم می زند 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: مجموعه ظرفیت ها و قابلیت های موجود سبب شده است تا این منطقه فصل جدیدی از صنایع مهم و راهبردی را در مسیر اعتلای اقتصاد ملی رقم بزند.

سرمایه‌گذاری هفت هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: هفت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری جدید از سوی بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در دست اجراست.

مهم‌ترین مزایای مناطق آزاد برای سرمایه گذاران

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مناطق آزاد در حوزه‌های مختلفی نسبت به سرزمین اصلی برای سرمایه گذاری دارای جذابیت هستند که معافیت مالیاتی یکی از مهمترین این حوزه‌ها است.

بندر چابهار، فرصتی بدون محدودیت برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است

مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار فرصت سرمایه‌گذاری برای کلیه سرمایه‌گذاران خارجی را بدون محدودیت فراهم کرده است، لذا اولویت این بندر در پذیرش سرمایه‌گذاران، توان مالی و فنی سرمایه‌گذاران است.

مهم‌ترین مزایای مناطق آزاد برای سرمایه‌گذاری

مدیر توسعه سرمایه‌گذاری و انتقال فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مهم‌ترین مزایای این مناطق برای سرمایه‌گذاری، از جمله معافیت‌های مالیاتی و گمرکی را تشریح کرد.

سرمایه گذاری موسسه اعتباری ملل در منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از سرمایه گذاری موسسه اعتباری ملل در این منطقه خبر داد.

سرمایه گذاری ۲۹۰ میلیارد ریالی دربخش معدن منطقه آزاد ماکو

مدیرتسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در ۹ ماهه سال جاری ۲۹۰ میلیارد ریال در حوزه معدن منطقه آزاد ماکو سرمایه گذاری شده است.

آخرین اخبار آرشیو