جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 8 مورد

یک انتصاب در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام

با حکم «محمد جواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات «ارسلان ذاکری افشار» به مدت 3 سال به عنوان «عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی پیام» منصوب شد.

امضای تفاهم نامه همکاری میان منطقه ویژه پیام و دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

صبح امروز (چهارشنبه) تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با حضور نادر ثناگومطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرهاد یزدان دوست ریاست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی امضاء و تبادل شد.

خط پرواز باری میان فرودگاه پیام و دوبی ایجاد می‌شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام با اشاره به رایزنی برای ایجاد خط پروازی میان دو فرودگاه پیام و دوبی، گفت: این خط برای حمل بار در حوزه الکترونیک ایجاد می شود.

امضای تفاهم نامه سه جانبه فرودگاه پیام، جمعیت هلال احمر و اداره کل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها

تفاهم نامه سه جانبه میان فرودگاه پیام، جمعیت هلال احمر و اداره کل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها با هدف ارائه خدمات مطلوب جستجو و نجات در سوانح هوایی صورت گرفت.

تبدیل منطقه ویژه پیام به قطب‌فناوری بلاک چین در کشور

فناوری بلاک چین به‌عنوان یک فناوری آینده‌نگر مطرح است و امروزه در حال ایجاد انقلاب در حوزه خدمات مالی و بانکی است و کسب‌وکارها باید چگونگی فعالیت در این سیستم را بدانند و از آن در کسب‌وکارهای خود به کار ببرند.

رشد 21 درصدی صادرات کالا از گمرک فرودگاه پیام

 در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 44 هزار تن انواع کالا از گمرک البرز مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام صادر شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از 21 درصد افزایش داشته است.

تقدیر از یگان پلیس مستقر در فرودگاه پیام

با حضور نادر ثناگومطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، هیات مدیره، مدیران و جمعی از کارکنان امروز سه شنبه 16 مهرماه 1398 طی مراسمی از زحمات و تلاش های نیروی پلیس مستقر در مجموعه پیام تقدیر به عمل آمد .

تاسیس بخش بین المللی دانشگاه خواجه نصیر الدین در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

با درخواست ریاست دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی و موافقت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام، واحد بین الملل این دانشگاه در این منطقه تاسیس می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو