جستجو به دنبال کلید واژه «حسین گروسی» - تعداد یافته ها 10 مورد

بزرگترین منطقه آزاد ایران، حلقه اتصال آسيا و اروپا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به موقعیت استراتژیک بزرگترین منطقه آزاد ایران به عنوان حلقه اتصال اروپا و آسيا گفت: ماکو در حال تبدیل به هاب انرژی‌های تجدیدپذیر و قطب صادرات خشکبار و چیپس میوه با توجه به پتانسیل استان و تولید محصولات باغی است.

طرح جامع منطقه آزاد ماکو در سازمان محیط زیست تصویب شد

با پیگیری‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ الزامات زیست محیطی برای طرح جامع منطقه آزاد ماکو در سازمان محیط زیست تصویب شد.

امضای تفاهم نامه تأمین زیرساخت های حوزه پرداخت بین بانک ملت و سازمان منطقه آزاد ماکو

تفاهم نامه تأمین زیرساخت های حوزه پرداخت بین بانک ملت و سازمان منطقه آزاد ماکو امضا شد.

ساماندهی گمرک بازرگان را در طرح جامع منطقه آزاد ماکو لحاظ کرده‌ایم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به تدوین طرح جامع منطقه آزاد ماکو گفت:‌ ساماندهی گمرک بازرگان و رفع مشکلات آن را در طرح جامع منطقه آزاد ماکو لحاظ کرده ایم و درصورت اجرای قانون توسط دستگاه های اجرایی و تمکین به ماده 27 چگونگی اداره مناطق آزاد و ماده 65 احکام دائمی توسعه کشور، عملیات ساماندهی بزرگترین مرز زمینی کشور آغاز می شود.

چشم انداز توسعه راهبردی منطقه آزاد ماکو با رویکرد شهر هوشمند

همزمان با امضای تفاهم‌نامه همکاری مابین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت فناوری اطلاعات فوجیان هواری چین در زمینه سرمایه گذاری دیتا سنتر و تولید دستگاه سرور، حسین گروسی از تدوین چشم انداز توسعه راهبردی منطقه آزاد ماکو با رویکرد شهر هوشمند با بهره گیری از فناوری نوین خبر داد.

لجستیک هوشمند در منطقه آزاد ماکو،‌ ظرفیتی برای جهانی شدن

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به موقعیت استثنایی و بین‌المللی ترانزیت و حمل نقل این منطقه گفت:‌ برای ایجاد لجستیک هوشمند به منظور جهانی شدن برای اولین بار بین مناطق آزاد کشور و سازمان منطقه آزاد ماکو با وزارت صنعت، معدن و تجارت منعقد شده است.

ماکو هاب اتصال همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و ارمنستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌های جمهوری ارمنستان گفت: منطقه آزاد ماکو به عنوان دروازه اروپا و سرزمین چهارسو، هاب اتصال همکاری های مشترک اقتصادی ایران و ارمنستان است.

ماکو، چهار راه تجارت جهانی در اقتصاد فرامرزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه ماکو به عنوان چهارراه ارتباطی شرق آسیا به اروپا و کریدور شمال به جنوب نقش ویژه ای در تحقق اقتصاد فرامرزی دارد گفت: همکاری خوبی بین اقلیم کردستان عراق و منطقه آزاد ماکو شکل گرفته است.

راهبرد ایجاد منطقه آزاد مشترک با کشورهای همسایه را دنبال می کنیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نخجوان با اشاره به علاقمندی این سازمان به توسعه روابط تجاری با کشورهای همسایه گفت: ایجاد منطقه آزاد مشترک با کشورهای همسایه از جمله ترکیه و آذربایجان می‌تواند نقش مهمی در توسعه اقتصاد ملی و منطقه داشته باشد.

زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات آماده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد ماکو بر ایجاد بسترهای صادراتی از کل کشوربا محوریت ماکو به ترکیه و کشورهای همجوار تاکید کرد وگفت: زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات به ترکیه و کشورهای CIS آماده است.

آخرین اخبار آرشیو