جستجو به دنبال کلید واژه «حسین گروسی» - تعداد یافته ها 18 مورد

حسین گروسی به سمت رئیس کارگروه مقابله با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد ماکو منصوب شد

با حکم رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور حسین گروسی به سمت رئیس کارگروه ارتقاء سلامت اداری، پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور از بزرگترین باغ گردو و پسته کشور در منطقه آزاد ماکو

همزمان با سوم خرداد و سالروز آزادی خرمشهر، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از بزرگترین باغ پسته و گردوی کشور واقع در دشت زیدون منطقه آزاد ماکو بازدید کردند.

هدایت سرمایه گذاران حوزه کشاورزی منطقه آزاد ماکو به سمت تولید محصولات ارگانیک صادرات محور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، این منطقه را مستعد تبدیل شدن به هاب امنیت غذایی و تولید محصولات ارگانیک کشاورزی دانست و از هدایت سرمایه گذاران حوزه کشاورزی منطقه آزاد ماکو به سمت تولید محصولات ارگانیک صادرات محور و زراعت و کشت های استراتژیک خبرداد.

صنعت گردشگری در منطقه آزاد ماکو مغفول مانده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: هر چند کارهای خوبی در حوزه گردشگری این منطقه انجام شده، اما صنعت گردشگری در منطقه آزاد ماکو مغفول واقع شده است.

منطقه آزاد ماکو در مسیر مردمی کردن و جهانی کردن اقتصاد با رویکرد رشد تولید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از گام های این منطقه برای مردمی کردن و جهانی کردن اقتصاد با رویکرد رشد تولید خبرداد و افزود: برای مشارکت مردم در توسعه، شرکت توسعه عمران و سرمایه گذاری سهامی عام را طراحی کرده ایم تا مردم در توسعه منطقه نقش مستقیم داشته باشند چرا که هر زمان کار را به مردم سپرده ایم موفق عمل کرده اند.

منطقه آزاد ماکو پیشگام تحقق رشد تولید در بخش کشاورزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به کاشت 220 هزار اصله درخت مثمر، در منطقه آزاد ماکو گفت: شعار رشد تولید در بخش کشاورزی که امیدواریم در مهار تورم نیز تاثیر داشته باشد، در منطقه آزاد ماکو با کاشت این درختان تحقق یافته و گام بلندی در توسعه بخش کشاورزی برداشته شده است.

کشاورزی در منطقه آزاد ماکو باید دانش بنیان شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه با شیوه های سنتی در کشاورزی نمی توان به موفقیت دست یافت گفت: کشاورزی در منطقه آزاد ماکو باید دانش بنیان شود.

ظرفیت دستگاه های اجرایی منطقه آزاد ماکو در راستای تحقق شعار سال به کار گرفته شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار روسای برخی ادارات ماکو به مناسبت سال نو گفت: ظرفیت همه ارادات و نهادهای مستقر در منطقه آزاد ماکو در راستای تحقق شعار سال به کار گرفته شود.

ضرورت اهتمام ویژه راهداری برای ایمنی راه ها و نگهداری جاده‌های مواصلاتی منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به اهتمام ویژه راهداری برای ایمنی راه ها و نگهداری جاده‌های مواصلاتی منطقه آزاد ماکو بخصوص با نزدیکی به ایام سفرهای نوروزی تاکید کرد.

پلدشت قابلیت تبدیل به قطب امنیت غذایی کشور را دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: شهرستان پلدشت قابلیت تبدیل به قطب امنیت غذایی کشور را دارد.

آخرین اخبار آرشیو