جستجو به دنبال کلید واژه «حسین گروسی» - تعداد یافته ها 16 مورد

تفاهم ایران و کشورهای اکو برای احداث دهکده لجستیک ماکو

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو از احداث اولین شهرک اقتصاد دانش‌بنیان ایران خبر داد و گفت: جاده اکو به‌عنوان بخشی از کریدور شرق ـ غرب بعد از عید افتتاح می‌شود.

یررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری منطقه آزاد ماکو در اتاق بازرگانی ایران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در جلسه بررسی سرمایه‌گذاری‌های حوزه گردشگری این منطقه که با همکاری اتاق بازرگانی ایران به انجام رسید در گزارشی جامع از استقبال و درخواست‌های زیاد سرمایه‌گذارانی خبر داد که مهم‌ترین آن تفاهم با هلدینگ ماهان به ارزش 2000 میلیارد تومان بود

احداث دهکده لجستیک 1820 هکتاری در ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: احداث یک دهکده لجستیک 1820 هکتاری در منطقه آزاد ماکو مصوب کرده‌ايم که شامل فرودگاه، راه آهن و انبارهای مختلف است.

ورود بزرگترین منطقه آزاد کشور در مسیر اقتصاد دانش بنیان / سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد ریالی شرکت ماهان، آینده‌ای درخشان در صنعت گردشگری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تشریح دستاوردهای این منطقه آزاد و رونمایی از آن ها در دهه فجر گفت: طی تفاهم نامه ای با معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور،‌ منطقه شهرک اقتصاد دانش بنیان در منطقه آزاد ماکو راه اندازی و الگوی توسعه این منطقه براساس سند راهبردی طرح جامع تدوین شده است.

نخستین شهرک اقتصاد دانش بنیان در منطقه آزاد ماکو ایجاد می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ طی تفاهم‌نامه‌ای که با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد مقرر گردید نخستین شهرک اقتصاد دانش بنیان در منطقه آزاد ماکو ایجاد شود.

مناطق آزاد در راستای فقرزدایی و رفع محرومیت ایجاد شده اند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به نکوهش مکتب اسلام از فقر و تنگدستی مردم گفت:‌ در راستای فقرزدایی و رفع محرومیت مردم، مناطق آزاد ایجاد شده اند و باید با اجرای برنامه های اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار مردم این مناطق غنی و ثروتمند شوند.

تکمیل کریدور ریلی ایران و ترکیه از مسیر منطقه آزاد ماکو

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به سفر رییس جمهور کشورمان به ترکیه و مذاکرات صورت گرفته گفت: یکی از محورهای گفت وگوی مقامات دو کشور در موضوع حمل و نقلی بود.

هم افزایی مناطق آزاد ماکو و چابهار در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی

مناطق آزاد ماکو و چابهار در نخستین رویداد نمایشگاهی صادرات به پاکستان تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

منطقه آزاد ماکو بستر مناسب برای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان است

در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در خصوص توسعه تعاملات و بهره‌گیری از ظرفیت طرفین برای ارتقای علمی و اقتصادی منطقه تبادل نظر شد.

هوشمندسازی لجستیك در منطقه آزاد ماكو دنبال می‌شود

برنامه «گفتگوی اقتصادی» رادیو گفت وگو درباره نقش مناطق آزاد در رونق دیپلماسی اقتصادی با حسین گروسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماكو مصاحبه تلفنی كرد.

آخرین اخبار آرشیو