جستجو به دنبال کلید واژه «تخلیه و بارگیری کالا» - تعداد یافته ها 6 مورد

تخلیه و بارگیری کالا در بندر امام خمینی(ره) افزایش یافت

تخلیه و بارگیری انواع کالای نفتی و غیرنفتی در پنج ماهه نخست سال جاری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) با 20 درصد رشد به بیش از 18 میلیون تن رسید.

آخرین وضع تخلیه کالای اساسی در بندر شهید رجایی / پهلوگیری 32 فروند شناور در اسکله‌ها

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، از پهلوگیری 32 فروند شناور حامل کالای اساسی در اسکله‌های اختصاصی بندر شهید رجایی و رشد 40 درصدی تخلیه کالای اساسی در این بندر از ابتدای امسال تا روز چهارم شهریور نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

ورود اولین محموله وارداتی مواد معدنی به بندر پارسیان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از ورود اولین محموله وارداتی مواد معدنی مورد نیاز مجتمع آلومینیوم جنوب به بندر پارسیان خبر داد.

ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر به 285 میلیون تُن افزایش می‌یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به اجرای طرح‌های توسعه‌ای در بنادر کشور گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر از 250 میلیون تن در سال به 285 میلیون تن افزایش می‌یابد.

افزایش 15 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر امام خمینی (ره)

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره)، از افزایش 15 درصدی تخلیه و بارگیری کالا‌های نفتی و غیرنفتی در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

ملوانان خارجی از 70 کیلومتری بندر امام مورد ارزیابی بهداشتی قرار می‌گیرند

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: شیوه‌نامه‌های بهداشتی را 70 کیلومتر دورتر از ساحل بندر امام خمینی(ره)‌ اجرا می‌شود و این موضوع موجب شده از شیوع و انتقال ویروس کرونا به مرزهای داخلی پیشگیری شود.

آخرین اخبار آرشیو