جستجو به دنبال کلید واژه «ماکو» - تعداد یافته ها 9 مورد

بزرگترین منطقه آزاد ایران، حلقه اتصال آسيا و اروپا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به موقعیت استراتژیک بزرگترین منطقه آزاد ایران به عنوان حلقه اتصال اروپا و آسيا گفت: ماکو در حال تبدیل به هاب انرژی‌های تجدیدپذیر و قطب صادرات خشکبار و چیپس میوه با توجه به پتانسیل استان و تولید محصولات باغی است.

ماکو نقطه قوت آذربایجان غربی و جایگاه راهبردی در اقتصاد جمهوری اسلامی دارد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت:‌ماکو یکی از نقاط قوت آذربایجان غربی و یک نقطه راهبردی در اقتصاد جمهوری اسلامی بوده و اثر قابل توجهی در اقتصاد کشور می تواند ایفا کند.

سفر معاون حقوقی رئیس جمهور به منطقه آزاد ماکو

همزمان با هفته وحدت، به منظور بازدید از طرح‌های درحال اجرای منطقه و دیدار با فعالان اقتصادی و علمای شیعه و سنی و بررسی مسائل و مشکلات منطقه، معاون حقوقی رئیس جمهور به منطقه آزاد ماکو سفر کرد.

استقبال چینی ها از فرصت‌های کسب و کار در لجستیک،‌ کشاورزی، معدن و صنایع ماکو

در دومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تجارت و سرمایه‌گذاری چین، غرفه منطقه آزاد ماکو میزبان فعالان اقتصادی و مالکان هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری چین بود که فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه های لجستیک،‌ کشاورزی،‌ معدن و صنایع و گردشگری این منطقه مورد استقبال و توجه فعالان اقتصادی چین قرار گرفت.

ماکو، چهار راه تجارت جهانی در اقتصاد فرامرزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه ماکو به عنوان چهارراه ارتباطی شرق آسیا به اروپا و کریدور شمال به جنوب نقش ویژه ای در تحقق اقتصاد فرامرزی دارد گفت: همکاری خوبی بین اقلیم کردستان عراق و منطقه آزاد ماکو شکل گرفته است.

چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: به میزبانی منطقه آزاد ماکو، چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله استانی آذربایجان غربی با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو در شهرستان شوط برگزار می شود.

تصویب مطالعات طرح ساماندهی و احیای قلعه و بافت تاریخی شهر ماکو

مطالعات طرح ساماندهی و احیای قلعه قبان و بافت تاریخی شهر ماکو مورد تصویب قرار گرفت.

زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات آماده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد ماکو بر ایجاد بسترهای صادراتی از کل کشوربا محوریت ماکو به ترکیه و کشورهای همجوار تاکید کرد وگفت: زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات به ترکیه و کشورهای CIS آماده است.

چرا 100 بسته سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ماکو یک فرصت استثنایی و تکرارنشدنی است؟

منطقه آزاد ماکو به عنوان وسیع ترین منطقه آزاد کشور و خاورمیانه به دلیل موقعیت جغرافیایی و دارابودن مرز بازرگان به‌عنوان بزرگترین مرز زمینی و دروازه تجاري ـ بازرگاني ايران به کشورهای CIS و اروپا همواره از نقش و اهميت فراواني برخوردار بوده‌است.

آخرین اخبار آرشیو