جستجو به دنبال کلید واژه «ماکو» - تعداد یافته ها 11 مورد

کلیپ | مصاحبه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه مسابقات جام جهان پهلوان تختی

کلیپ | مصاحبه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه مسابقات جام جهان پهلوان تختی

بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور از بزرگترین باغ گردو و پسته کشور در منطقه آزاد ماکو

همزمان با سوم خرداد و سالروز آزادی خرمشهر، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از بزرگترین باغ پسته و گردوی کشور واقع در دشت زیدون منطقه آزاد ماکو بازدید کردند.

منابع درآمدی منطقه آزاد ماکو برای توسعه زیرساخت های آن کافی نیست / دولت به بزرگترین منطقه آزاد کشور نگاه ویژه کند

رئيس فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی گفت: منابع درآمدی منطقه آزاد ماکو برای توسعه زیرساخت های آن کافی نست و دولت باید به بزرگترین منطقه آزاد کشور نگاه ویژه کند

نخستین یادواره 420 شهید منطقه آزاد ماکو برگزار شد

نخستین یادواره 420 شهید منطقه آزاد ماکو با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، مردم شهید پرور و مسئولان این منطقه برگزار شد.

مسئولان تکریم ارباب رجوع را در دستور کار قرار دهند

پیشكسوت دوران دفاع مقدس و فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه، رفتار با ارباب رجوع در اداره ها، سازمان ها و نهادهای خدمت رسان را نیازمند بازنگری دانست و گفت: مسئولان باید تکریم ارباب رجوع و خدمتگزاری صادقانه به مردم را در دستور کار قرار دهند.

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با خانواده شهدای معظم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به اتفاق امام جمعه ، فرماندار و مسئولین نظامی و انتظامی شهرستان ماکو،‌ در نخستین ساعات سال نو پس از تحویل سال با حضور در منزل خانواده تعدادی از شهدای منطقه، با مادران این شهدا دیدار و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازدید استاندار، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و نماینده از شهرستان پلدشت

در دومین روز از بهار طبیعت، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو ،‌استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم شهرستان های ماکو، شوط ،‌پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان پلدشت از پایانه مرزی و روستای مرادلوی علیای این شهرستان دیدار و از نزدیک با مردم این شهرستان گفت و گو کرده و به مسائل و مشکلات اهالی پرداختند.

خوش آمد بهار؛ شور و نشاط بزرگترین منطقه آزاد کشور با حضور مسافران نوروزی

منطقه آزاد زيبا و چهار فصل ماکو كه اين روزها طراوت و لطافت خاصي از بارش هاي متناوب يافته با روي باز پذيراي مهمانان و گردشگران از مناطق مختلف ايران اسلامي است.

نوروز شاد در منطقه آزاد ماکو با برنامه های متنوع فرهنگي و هنری

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: این سازمان برنامه هاي متنوع فرهنگی و هنری را به منظور داشتن نوروزی شاد در منطقه آزاد ماکو برای شهروندان و گردشگران اين ايام تدارك ديده است.

با کاشت 220 هزار اصله درخت مثمر، بزرگترین رویداد درختکاری کشور در منطقه آزاد ماکو آغاز شد

با کاشت 220 هزار اصله درخت مثمر در منطقه آزاد ماکو، بزرگترین آئین درختکاری کشور در این منطقه برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو