جستجو به دنبال کلید واژه «ماکو» - تعداد یافته ها 7 مورد

توسعه ورزش برنامه مهم توسعه اجتماعی در منطقه آزاد ماکو است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توسعه ورزش قهرمانی و ورزش های همگانی از جمله راهبردهای مهم سازمان در قالب برنامه های توسعه اجتماعی است.

27 کلاس درس در منطقه آزاد ماکو آماده بهره برداری است

مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: سه مدرسه با 27 کلاس درس، احداث شده توسط سازمان منطقه آزاد ماکو با هزینه 250 میلیارد ریالی آماده بهره برداری است.

مرز بازرگان، پل استراتژیک ارتباطی آسیا با اروپا

مرز زمینی بازرگان در شمال غربی ترین نقطه کشور در آذربایجان غربی دروازه ورود آسیا به اروپا از کشور ایران است که به عنوان یک پل ارتباطی مهم، نقش اساسی در صادرات و واردات ایفا می‌کند.

مـزایای عضویت دائــم ایـران در سـازمان همکاری شانگهای با اشاره به ایجاد ظرفیـت‌های بالقوه برای منطقه آزاد مـاکـو

سازمان همکاری شانگهای، بعنوان یکی بزرگترین و موثرترین سازمان های بین المللی مطرح است؛ تا جایی که برخی سیاسیون آن را ناتوی شرق نیز نام گذاری کرده اند. این سازمان با در برداشتن شصت میلیون کیلومترمربع وسعت و سه میلیارد نفر جمعیت، بزرگترین مجمع جهانی محسوب می شود که منابع عظیم انرژی و بازار مصرفی بی نظیری را در اختیار دارد.

مرز بازرگان؛ در منطقه آزاد ماکو رکنی بر رونق تجارت خارجی ایران

بازرگان در شمال آذربایجان‌غربی، همواره عنوان مهمترین گذرگاه مرزی کشور را به خود اختصاص داده که پس از وقفه‌ای سه و نیم ماهه به علت شیوع کرونا، در سال گذشته فعالیت دوباره را آغاز کرده و هم اکنون نیز رکنی مستحکم بر رونق تجارت خارجی ایران به ویژه با اروپا به شمار می رود.

2 تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه آزاد ماکو و دانشگاه آزاد اسلامی امضا شد

2 تفاهم نامه ایجاد آزمایشگاه غذا و دارو و تأسیس مدرسه عالی مهارتی و مشاوره شغلی بین منطقه آزاد ماکو و دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در این منطقه به امضا رسید.

افزایش بازدهی درکشت صیفی‌جات با محصول نانو ساخت ایران در منطقه آزاد ماکو

محصول نانو ایران ساخت که توسط شرکت دانش بنیان نانو حباب انرژی منطقه آزاد ماکو ساخته شده است به کمک کشاورزان آمد و بازدهی را در کشت صیفی‌جات بالا برد.

آخرین اخبار آرشیو