جستجو به دنبال کلید واژه «بندر شهیدرجایی» - تعداد یافته ها 5 مورد

تکمیل دو پروژه فاز سوم پایانه کانتینری و اسکله های نفتی؛ اهداف اصلی سال جهش تولید در بندر شهید رجایی

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، تکمیل دو پروژه فاز سوم پایانه کانتینری و اسکله های نفتی را به عنوان اهداف اصلی سال جهش تولید در بندر شهید رجایی اعلام کرد.

جابجایی کالا در بندر شهید رجایی به مرز 4 میلیون تن رسید/ كاهش 8 درصدي  واردات كالاهاي غير نفتي در فروردین ماه 99

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی حجمی نزدیک به 4 میلیون تن انواع کالا و كاهش 8 درصدي واردات كالاهاي غير نفتي در این بندر طی نخستین ماه فصل بهار خبر داد. 

نصب دستگاه پایش آنلاین آلودگی نفتی برای اولین بار در کشور

بندر شهید رجایی به عنوان قلب تپنده بنادر استان هرمزگان در سال 98 سال پرفروغی را تجربه کرد و توانست اقدامات موثری را در بحث شاخص‌های مهم دریایی در سالی که گذشت انجام دهد.

تدوین مولفه هایی برای جذب سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی / ازحضور شرکت های دانش بنیان تولیدی در بنادر استان استقبال می کنیم

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی يكي از مولفه‏ هاي تحقق شعار جهش تولید را ایجاد سازکار و بستر سازی مناسب در بنادر برای جلب، جذب و تعمیم سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی و تسهیل در فرآیند صادرات عنوان کرد.

توسعه حمل و نقل چند وجهی راهبرد مهم بندر شهید رجایی در سال جهش تولید

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، توسعه حمل و نقل چند وجهی و افزایش سهم ریلی را در بندر شهیدرجایی یکی از مهمترین برنامه های کاری در سال جهش تولید عنوان کرد و از انجام عملیات تخلیه (گندم ) از کشتی و انتقال مستقیم آن به واگن قطار به عنوان گامی مهم درجهت تقویت فعالیت های ریلی در این بندر خبرداد.

آخرین اخبار آرشیو