جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشنم» - تعداد یافته ها 14 مورد

متبرک و مزین کردن سطح جزیره قشم با نصب المان تمثال مطهر شهدا

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از نصب المان هفت شهید جزیره در روستاهای محل زندگی این غیورمردان خبر داد.

شهدای راه سلامت از جان شان گذشتند ولی هرگز وظیفه شان را فراموش نکردند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در آیین رونمایی از نامگذاری بلوار شهید طیبه صادقیان شهید راه سلامت درجوار بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم برتکریم جایگاه همه شهدا از جمله شهدای راه سلامت تاکید کرد و گفت: شهدای راه سلامت در حساس ترین شرایط جامعه یعنی دوران کرونا که مردم نیازمند خدمات فوری درمانی بودند از جان شان گذشتند ولی هرگز وظیفه شان را فراموش نکردند.

تسهیل در ارائه مجوز به متقاضیان بخش های خدماتی و گردشگری قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در ششمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم بر تسهیل در ارائه مجوز به متقاضیان بخش های خدماتی و گردشگری تاکید کرد.

ضرورت برخورد خوب و اصلاح برخی رویه ها در بیمارستان ها برای جلب رضایتمندی بیماران

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم و در نشست با مدیران این بیمارستان بر ضرورت برخورد خوب با بیماران و همراهان آنها و همچنین اصلاح برخی رویه ها تاکید کرد و گفت: ما قبول داریم که بیمارستان با کمبودهایی مواجه است اما می توانیم با برخورد خوب و اصلاح برخی رویه ها، رضایتمندی بیماران و همراهان آنها را بدست بیاوریم.

4239 متر مربع اراضی خالصه به ارزش 33.6 میلیارد ریال در شهر درگهان و روستای باغ بالا قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای باغ بالا جزیره قشم مجموعا به مساحت چهارهزار و 239 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

حذف 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده از عوارض تجمیعی دریافتی در بنادر لافت و پهل

سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با دستور ویژه دکتر فتح الهی، سرپرست منطقه آزاد قشم 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده از میزان عوارض تجمیعی دریافتی تمامی خودروها در بنادر مسافری لافت و پهل حذف گردید.

رفع تصرف 470 متر مربع اراضی خالصه به ارزش 7 میلیارد ریال در شهر درگهان قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان جزیره قشم به مساحت 470 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

راهیابی نوجوانان کشتی گیر هیات منطقه آزاد قشم به مسابقات کشوری

رییس هیات کشتی منطقه آزاد قشم از راهیابی کشتی‌گیران نوجوان هیات منطقه آزاد قشم به مسابقات کشوری به میزبانی آذربایجان شرقی خبر داد.

4 کیلومتر از حریم قانونی ساحل درگهان قشم آزادسازی شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در اجرای دستور ریاست محترم جمهوری و متعاقبا دستور و تاکیدات دکتر افشار فتح الهی سرپرست محترم سازمان منطقه آزاد قشم مبنی بر آزاد سازی اراضی مناطق ساحلی، افزون بر چهار کیلومتر از اراضی ساحل درگهان واقع در ضلع غربی این شهر، حد فاصل اسکله صیادی تا اراضی جنب خور(معروف به محله بندرگاه ) توسط این یگان رفع تصرف و آزادسازی شد.

انتخاب قشم به عنوان یکی از 18 شهرستان برتر کشور

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه آزاد قشم از انتخاب قشم به عنوان یکی از مناطق برتر کشور از نظر تعداد این نوع کانون ها خبر داد و گفت: همزمان با چهل و‌سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در رویداد ملی فهما ( فرهنگی و هنری مساجد ایران ) 1400 که با شعار « به توان مردم » در سطح بیش از 26 هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد سراسر ایران اسلامی برگزار شد، قشم به عنوان یکی از 18 شهرستان برتر کشور انتخاب شد.

آخرین اخبار آرشیو