جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشنم» - تعداد یافته ها 16 مورد

فرمانده قرارگاه منطقه ای مدینه منوره نزسا با سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد

  • قشم,
  • دوشنبه 8 آذر 1400 - 12:29
فرمانده قرارگاه منطقه ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران در دیدار صمیمانه با دکتر افشار فتح الهی، سرپرست منطقه آزاد قشم، با اهدای یک لوح یادبود انتصاب وی را تبریک گفت و توفیقات روز افزون را خواستار شد.

رویکرد فرهنگی و بین المللی ورزش برای سازمان منطقه آزاد قشم اولویت دارد

سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم ورزش را با رویکرد فرهنگی و بین المللی یکی از از اولویت های مهم دولت مردمی دکتر رییسی و سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد.

نیروهای انتظامی حافظان نظم و امنیت جامعه اسلامی هستند

  • قشم,
  • دوشنبه 8 آذر 1400 - 12:27
سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان قشم با وی از نیروهای انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت جامعه اسلامی نام برد و بر حمایت همه جانبه این سازمان از فرماندهی انتظامی این شهرستان تاکید کرد.

اساس شکل گیری بسیج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پيامي به مناسبت هفته بسيج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي را اساس شکل گیری بسیج و رمز موفقيت این نهاد انقلابی را اعتقاد راسخ ميليون ها بسیجی به این فرهنگ و ارزش ها دانسته است.

شب‌های فرهنگی روستاهای قشم می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد

مسوول دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شب‌های فرهنگی روستاهای قشم که هر روستا در یک شب به معرفی ظرفیت‌های خود می‌پردازد، می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد.

دریافت تجمیعی عوارض در اسکله های لافت و پهل از 29 آبان ماه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم گفت: پیرو دستور ویژه دکتر افشار فتح الهی سرپرست منطقه آزاد قشم از ساعت 6 صبح روز شنبه 29 آبان ماه 1400 دریافت عوارض تردد از اسکله های لافت و پهل به صورت تجمیعی و در اسکله پهل دریافت می شود.

910 مترمربع اراضی خالصه در شهر درگهان قشم رفع تصرف شد

  • قشم,
  • چهارشنبه 12 آبان 1400 - 09:53
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان جمعا به مساحت 910 متر مربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

آیین عزاداری شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در قشم

  • قشم,
  • شنبه 17 مهر 1400 - 08:30
آیین عزاداری سالروز شهادت جانگداز حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، رضا صفایی رییس دادگستری و امید مهدوی ‌مجد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم، جمعی از معاونان، مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد و مسئولان شهرستان قشم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم با میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

بسترسازی برای فعالیت تولیدی و رونق گردشگری، 2 بال توسعه متوازن جزیره هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بسترسازی برای فعالیت های تولیدی و اقتصادی و همچنین رونق گردشگری؛ 2 بال توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم هستند.

امنیت پایدار امروز، مدیون شجاعت شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس است

  • قشم,
  • چهارشنبه 3 شهريور 1400 - 17:56
آیین تجلیل از آزادگان سرافراز جزیره قشم با حضور علی درویش پور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم، امیری کیا، فرمانده سپاه قشم، بحرینی، رئیس بنیاد شهید شهرستان و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو