جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشنم» - تعداد یافته ها 54 مورد

برگزاری اولین جلسه برنامه ریزی هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم در سال 1400

اولین جلسه برنامه ریزی هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم در سال 1400 عصر روز چهارشنبه گذشته در محل دفتر این هیات و با حضور اعضای اصلی و مسئولین کمیته ها برگزار شد.

روابط عمومی تحلیلگر، جریان ساز تصمیم‌های مدیریتی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با کارکنان روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی با تحلیل منطقی اطلاعات، جریان ساز تصمیم‌های مدیریتی در سازمان‌ها است.

شرکت 259 نفر از فعالان قرآنی قشم در آزمون سراسری قرآن کریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: در رشته حفظ كل 8 نفر، حفظ جزء سی ام  40 نفر، حفظ 15جزء 3 نفر و حفظ 20 جزء دو نفر نمره قبولي كسب كردند.

برگزاري نشست آتی مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد در جزیره قشم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور بازدید از پروژه های زیرساختی، نفت و انرژی و همچنین حضور در نشست مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور، چهارشنبه (29اردیبهشت ماه) به منطقه آزاد قشم سفر می کند. این پانزدهمین سفر «حمیدرضا مومنی» به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از زمان انتصاب وی برای رسیدگی به امور این مناطق و دیدار بی واسطه با فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران مناطق با هدف پشتیبانی و مانع‌زدایی از روند تولید و سرمایه گذاری است.

صادرات برند قشم به بازارهای هدف

2 طرح تولیدی و صنعتی در منطقه آزاد قشم با اعتباری بیش از 630 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای 45 نفر روز پنجشنبه (23 اردیبهشت‌ماه) توسط رییس جمهوری به‌صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح می‌شود.

ژئوپارک جهانی قشم با کمک جامعه محلی در حفظ میراث فرهنگی جزیره موفق بوده است

عضو هیات علمی دانشگاه با ستایش از اقدامات مدیریت ژئوپارک جهانی قشم درجهت حفاظت از میراث فرهنگی این جزیره گفت: رمز موفقیت این مدیریت دراین خصوص درگیر کردن جامعه محلی قشم با برنامه های آموزشی، ترویجی و حفاظتی خود بوده است.

توسعه فضای سبز قشم با کاشت 4100 نفر نخل و 73 هزار اصله درخت و درختچه

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه فضای سبز جزیره با کاشت 4100 نفر نخل و 73 هزار اصله درخت و درختچه خبر داد.

رفع تصرف 16هکتار اراضی خالصه دولتی به ارزش 160 میلیارد ریال در روستای نقاشه قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف حجم وسیعی از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای نقاشه قشم به مساحت 16هکتار از سوی این یگان خبر داد.

فعالان اجتماعی قشم سبب‌ساز توسعه اجتماعی و پیشرفت جزیره هستند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با معتمدین شیعی جزیره از فعالان اجتماعی به‌عنوان ارکان اصلی توسعه اجتماعی و پیشرفت جزیره یادکرد.

فرش قرمز به معنای واقعی کلمه برای سرمایه گذاران در قشم پهن می شود

اولین نشست اعضای شورای اداری سازمان منطقه آزاد قشم در سال 1400 به ریاست علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان و با حضور معاونان، مشاوران و مدیران سازمان عصر چهارشنبه در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو