جستجو به دنبال کلید واژه «درگهان» - تعداد یافته ها 16 مورد

تهیه و کاشت بیش از 1000 بوته گل کاغذی و ‌نهال توت در شهر درگهان

مدیر امور درگهان و حومه سازمان منطقه آزاد قشم از تهیه و کاشت بیش از یک هزار بوته گل کاغذی و نهال توت در خیابان ها، میادین و کمپ پارک شهر درگهان با هدف ارتقا سطح سرانه فضای سبز و گل و گیاه در این شهر خبر داد.

ممنوعیت تقسیم کردن اراضی کشاورزی در طولا منطقه آزاد قشم

نشست بررسی آخرین وضعیت مسایل و مشکلات طولا با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان به میزبانی مدیریت امور درگهان در محل اداره امور راهبری امور طولا برگزار شد

400 مترمربع از اراضی ملی و دولتی شهر درگهان رفع تصرف شد

رییس اداره حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 400 مترمربع از اراضی ملی و دولتی محدوده شهر درگهان به ارزش تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.‌

2815مترمربع از اراضی ملی به ارزش 8.4 میلیارد ریال در شهر درگهان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر مبارزه با زمین خواری و احقاق حقوق مردم جزیره قشم و حسب دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم، این یگان با همکاری شایان مأمورین نیروی انتظامی روز شنبه افزون بر دو هزار و 815 مترمربع از اراضی ملی و دولتی تصرفی واقع در شهر درگهان قشم را رفع تصرف کرد.

آغاز کاشت نخل در منطقه ویژه اقتصادی قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات گسترده کاشت نخل در درگهان و شهرها و روستاهای واقع در منطقه ویژه اقتصادی قشم خبر داد.

آغاز عملیات گسترده زیباسازی فضاهای روستا و کمپ پارک لافت

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات گسترده زیباسازی فضاهای روستا و کمپ پارک لافت خبر داد.

رفع سد معبر، هدف مشترک مدیریت شهری و بازاریان درگهان

نشست بررسی عملکرد واحد رفع سد معبر و اجراییات بازارهای مدیریت منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیران این بازارها برگزار شد.

توسعه سرانه رفاهی و خدماتی در درگهان و غرب جزیره قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از نصب 100 عدد نیمکت چوبی و همچنین کاشت 24 نفر نخل در روستاها و پارک های غرب جزیره قشم خبر داد.

نوسازی مخازن جمع آوری زباله در جزیره قشم

  • قشم,
  • دوشنبه 10 آذر 1399 - 14:02
مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم از نوسازی مخازن و تجهیزات جمع آوری زباله در درگهان، هلر، سهیلی و طبل در جزیره قشم خبر داد و گفت: در اجرای این اقدام افزون بر 100سطل زباله از جنس فلز و فایبرگلاس تامین و در این شهرها و روستاها نصب گردید.

اولین جلسه ساماندهی وسایل حمل بار مربوط به اتباع خارجی برگزار شد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان و حومه سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری اولین جلسه تخصصی ساماندهی چرخ دستی ها و وسایل مخصوص حمل بار مربوط به اتباع خارجی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط با این حوزه خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو