جستجو به دنبال کلید واژه «قشم-» - تعداد یافته ها 136 مورد

انتخابات تجلی مردم سالاری دینی است

  • قشم,
  • دوشنبه 31 خرداد 1400 - 07:58
علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی، از حضور پرشور مردم انقلابی جزیره در انتخابات 1400 تقدیر کرد.

صیادی به روش های سنتی در قشم می تواند به عنوان جاذبه گردشگری به گردشگران معرفی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: روش های صید و صیادی سنتی می تواند به عنوان جاذبه ای نوین در حوزه گردشگری کشور به علاقه مندان و گردشگران معرفی شده و ذائقه ای جدید در این صنعت ایجاد کند

جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاح پروژه‌های منطقه آزاد قشم توسط رئیس جمهور

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران عامل سایر مناطق آزاد کشور، جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاحات مناطق آزاد کشور که توسط رئیس جمهور افتتاح می شود؛ برگزار شد.

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت فرا رسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین 15 خرداد

  • قشم,
  • دوشنبه 17 خرداد 1400 - 08:42
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) فرا رسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین 15 خرداد را به تمامی عاشقان آن پیر سفر کرده و رهروان ولایت تسلیت گفت.

گمرك قديمي باسعيدو

بقایای ساختمان گمرك قديمي جزیره در داخل روستاي باسعيدو نزديك ساحل دريا دركنار جاده و بافت مسكوني روستا قرار دارد. گمرك باسعيدو سازه اي تقريبا چهارگوش با چهار اتاق هم اندازه با راهروهايي در چهار جهت و بر روي يك سكويي با ارتفاع حدود يك متر ايجاد شده است.

ضرورت توسعه شبکه آب و فاضلاب در کل جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهایش از پروژه های زیرساختی شهر قشم از تصفیه خانه فاضلاب شهرک ساحلی و سایت آبشیرین کن قشم در محل شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

برگزاری دوره‌ آموزشی « مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست» در منطقه آزاد قشم

مدیرمنابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌ آموزشی « مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست» در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر و تداوم آموزش های تخصصی به منظورافزایش بهره وری کارکنان این سازمان خبر داد

تامین منابع پایدار با استفاده از شیوه های نوین برای دستیبابی به توسعه متوازن در قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای انجام فعالیت های زیرساختی و رسیدن به توسعه متوازن در حوزه های مختلف اقتصادی، گردشگری و... در جزیره نیازمند تامین منابع پایدار و استفاده از شیوه های جدید هستیم.

قلعه پرتغالي هاي قشم و قلعه نادری لافت

قلعه پرتغالی ها در ساحل شرقي شهر قشم و در محله مسنی(Meseni) این شهر و قلعه نادري در روستاي لافت بر روي بستري صخره اي كه نسبت به روستاي لافت پنج متر مرتفع تر است، قرار دارد.

بازرگانان یکی از محورهای اصلی اقتصاد جزیره قشم هستند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بازرگانان و تجار یکی از محورهای اصلی اقتصاد جزیره هستند و باید مشکلاتی که موجب وقفه در عمل آنها شده، با سرعت پیگیری و مرتفع شود

آخرین اخبار آرشیو