جستجو به دنبال کلید واژه «مدیرعامل » - تعداد یافته ها 17 مورد

شما همیشه در قلب ما دانش آموزان خواهید ماند

جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه ریحانه النبی روستای طولا قشم با امضاء و ارسال نامه‌ای به حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن تشکر از ساخت 6 کلاس درس در این مدرسه توسط سازمان منطقه آزاد قشم نوشته‌اند: سلام بر شما که حل مشکلات مردم جزیره قشم بزرگ‌ترین دغدغه‌تان بوده و در این سال‌ها یادگاران بسیاری از نیکی‌های شما در همه جای شهر و روستا دیده می‌شود.

تاکید بر تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی در کوتاه ترین زمان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدیدی سرزده از مدیریت املاک و مستغلات این سازمان، نحوه تکریم ارباب رجوع در این مجموعه را مورد بررسی قرار داد و نکاتی را پیرامون پاسخگویی به درخواست های کاری مراجعه کنندگان در کوتاه ترین زمان ممکن مطرح کرد.

ضرورت ارتقاء اقتدار و افزایش توانمندی نیروهای انتظامی قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان قشم با وی بر ضرورت ارتقاء اقتدار و افزایش توانمندی نیروهای انتظامی قشم برای حفاظت و حراست از امنیت اجتماعی و اقتصادی جزیره تاکید کرد.

انتفاع نسل های آینده از فعالیت های عمرانی منطقه آزاد قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار صمیمی با شیخ محمدعلی امینی عضو هیات فتوای اهل سنت جنوب کشور به همراه هیاتی از معتمدین قشم، گزارشی از اقدامات این سازمان در حوزه های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ارائه کرد.

آغاز بارگیری 19 هزار تن سیمان صادراتی در اسکله کاوه منطقه آزاد قشم

بارگیری افزون بر 19 هزار تن سیمان تولید شده در منطقه آزاد قشم برای صادرات به خارج از کشور پیش از ظهر شنبه با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرعامل شرکت سیمان قشم در اسکله کاوه این سازمان آغاز شد.

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد قشم از 8 طرح و سایت ورزشی سطح جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای خود از طرح ها و پروژه های سطح جزیره قشم با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها از محل پیش بینی شده جهت احداث و اجرای 8 طرح و سایت ورزشی حضور یافت و ضمن بررسی مسائل آنها با صاحبان و مجریان شان به گفتگو پرداخت.

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت شهادت محسن فخری‌زاده

  • قشم,
  • يکشنبه 9 آذر 1399 - 10:55
حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی شهادت سردار سرتیپ‌پاسدار دکتر محسن فخری زاده، دانشمند ارشد و برجسته کشورمان و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت.

دیدار مدیرعامل منطقه آزاد قشم با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هماهنگی میان بخش های فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم و نیروهای سپاه و بسیج می تواند به حل و کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی موجود در سطح جزیره کمک کند

تحقیق و تفحص، فرصت طلایی اثبات عملکرد مطلوب قشم

در سال‌های اخیر مدیریت منطقه آزاد قشم با رویکرد اصلاحی به میدان آمد و برای توسعه و به منصه‌ظهور رساندن ظرفیت‌های مستعدترین منطقه آزاد کشور آستین بالا زد. منطقه‌ای که با دارا بودن پتانسیل‌های بالا در حوزه‌های گردشگری‌، صنعتی، انرژی، شیلات و... می‌تواند رقیب جدی برای مناطق آزاد خارج از کشور محسوب شود‌‌.

رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است.

آخرین اخبار آرشیو