جستجو به دنبال کلید واژه «مدیرعامل » - تعداد یافته ها 14 مورد

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مدیریت ها و ادارات زیرمجموعه

  • قشم,
  • يکشنبه 24 مرداد 1400 - 10:52
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با هدف بررسی شیوه خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و همچنین بررسی وضعیت کارکنان و مراجعان صبح امروز از مدیریت های سازمانی و سایر ادارات مستقر در جزیره بازدید کرد.

حمایت از معلولان برای سازمان منطقه آزاد قشم یک وظیفه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته بهزیستی از موسسه آموزشی و توانبخشی معلولین گلهای بهشت هلر جزیره قشم بازدید و طی آیینی در جمع مسئولان، مربیان، مشاوران و معلولان این موسسه در سخنانی بر ضرورت توجه و حمایت از مددجویان و معلولان جزیره تاکید کرد.

ضرورت برخورد مناسب و ارائه مطلوب خدمات به مسافران در اسکله های مسافری قشم

علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بطور سرزده از بخش های مختلف اسکله مسافری شهید ذاکری قشم بازدید و مسائل و مشکلات هریک از این بخش ها را از نزدیک بررسی و برای حل آنها دستورات لازم به مسئولان ذیربط صادر کرد.

تکمیل زیرساخت های غرب جزیره با هدف رونق صنعت گردشگری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از وضعیت برخی پروژه های عمرانی و اقتصادی غرب جزیره بازدید کرد و دستوراتی را جهت تسریع فرآیند اجرایی این پروژه ها صادر کرد.

ضرورت توسعه آموزش صنایع دستی قشم با ارج نهادن به تجارب هنرمندان بومی جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه آموزش در رشته های مختلف صنایع دستی قشم بخصوص آموزش زنان هنرمند بومی جزیره با احترام و ارزش گذاری به تجارب آنها همراه با حفظ کرامت و رعایت سلایق این هنرمندان باید سرلوحه برنامه های اداره صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه صنایع دستی باشد.

حضور پرشور مردم جزیره نشین قشم در پای صندوق های رای اقتدار نظام اسلامی را نشان داد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صبح روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات شهرستان قشم و بازدید از هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی این ستاد در محل فرمانداری این شهرستان از دو شعبه اخذ رای شهری در شهر قشم و یک شعبه اخذ رای روستایی در روستای دفاری از توابع شهرستان قشم نیز بازدید کرد.

رسانه ها یکی از محورهای توسعه متوازن در قشم هستند / هم افزایی رسانه های جزیره برای معرفی برند گردشگری قشم به کشور

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باور دارم که خبرنگاران و رسانه ها با استفاده از ظرفیت های بی نظیر خود می توانند یکی از محورهای اصلی ایجاد توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم باشند.

بهره برداری از طرح احداث و ساماندهی گلزار شهدا تا هفته دفاع مقدس

همزمان با سوم خردادماه سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، آیین غبارروبی و آغاز عملیات احداث گلزار شهدای قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه و مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان در محل امامزاده سید مظفر برگزار شد.

ضرورت توسعه شبکه آب و فاضلاب در کل جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهایش از پروژه های زیرساختی شهر قشم از تصفیه خانه فاضلاب شهرک ساحلی و سایت آبشیرین کن قشم در محل شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

تامین منابع پایدار با استفاده از شیوه های نوین برای دستیبابی به توسعه متوازن در قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای انجام فعالیت های زیرساختی و رسیدن به توسعه متوازن در حوزه های مختلف اقتصادی، گردشگری و... در جزیره نیازمند تامین منابع پایدار و استفاده از شیوه های جدید هستیم.

آخرین اخبار آرشیو