جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه بین المللی چابهار» - تعداد یافته ها 17 مورد

رایزنی با کشورهای خارجی برای تامین فاینانس فرودگاه‌ بین المللی چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از رایزنی با کشورهای خارجی برای تامین فاینانس فرودگاه‌ بین المللی چابهار خبر داد و گفت: فاز یک این پروژه طی ۲۴ ماه ساخته می شود.

تا ۵ سال آینده یک چابهار متفاوت خواهیم دید

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار اولویت‌های این منطقه را در وهله اول توسعه لجستیک و حمل‌ونقل ترکیبی و محور ترانزیت شرق ایران دانست و گفت: محور بعدی بحث شیلات است که مزیت عمده این منطقه محسوب می‌شود.

چابهار؛ پیش به‌سوی شهر لجستیک

روایتی از آغاز عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد.

منطقه ‏آزاد چابهار؛ رتبه یک سودآوری

عبدالرحیم کردی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در این سال‏ها این منطقه از لحاظ جذب سرمایه موفق عمل کرده است و رتبه یک درآمد را در مناطق آزاد دارد؛ اگر چه مشمول کردن مناطق آزاد برای پرداخت مالیات روند دستیابی به یک منطقه آزاد قابل رقابت با کشورهای همسایه را کند خواهد کرد

پرواز توسعه در چابهار تا 1400

منطقه آزاد چابهار یکی از استراتژیکی‌ترین نقاط کشور در توسعه ترانزیت با کشورهای همسایه و همچنین نقطه اتصال کریدور شمال ـ جنوب و شرق ـ غرب محسوب می‌شود؛ اهمیت موضوع تجارت در منطقه آزاد چابهار بعد از رفع تحریم‌های آمریکا از بندر با نگاه به توسعه افغانستان دوچندان شده است و روند رو به رشد توسعه چابهار با مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نشان از آینده روشنی در این منطقه از کشور دارد.

تحول تجارت و گردشگری چابهار باساخت فرودگاه

فاز اول فرودگاه بین‌المللی چابهار با سرمایه‌گذاری ۵۵۰ میلیارد تومان از منابع منطقه آزاد چابهار و با مدیریت این منطقه اجرایی می‌شود. این فاز در ۱۳هزار مترمربع زمین و با ظرفیت حدود ۸۱۷ هزار و ۶۰۰ مسافر در سال احداث خواهد شد.

بهره‌برداری از فرودگاه بین‌المللی چابهار در سال ۱۴۰۰

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار اعلام کرد که طی توافق انجام شده، فرودگاه بین المللی چابهار تا ۲۴ ماه آینده به بهره برداری می رسد.

تکمیل پازل لجستیک چابهار / دعوت وزیر راه از سرمایه‌گذاران

با آغاز عملیات ساخت فرودگاه بین المللی چابهار، مجموع پازل حمل و نقل ترکیبی چابهار تکمیل خواهد شد.

عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار آغاز شد

عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و جمعی از مدیران محلی و قشرهای مختلف مردم در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۸۱۵ هکتار و اعتبار اولیه ۵۵۰ میلیارد تومان روز پنجشنبه آغاز شد.

عملیات اجرایی ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار کلید خورد/ پازل حمل‌ونقل ترکیبی چابهار تکمیل می‌شود

از امروز (پنجشنبه) ۱۴ آذرماه سال ۱۳۹۸ عملیات اجرایی ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار کلید خورد تا با ایجاد آن پازل شهر لجستیکی چابهار به‌عنوان یکی از چهار شهر لجستیکی کشور تکمیل شود.

آخرین اخبار آرشیو