جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس» - تعداد یافته ها 7 مورد

9 قرارداد سرمایه‌گذاری پارسال در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس منعقد شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با بیان اینکه این مجموعه ظرفیت‌های فراوانی برای سرمایه‌ گذاری و همچنین اجرای طرح‌های صادرات محور دارد، گفت: در سال جهش تولید تعداد 9 قرارداد سرمایه‌گذاری در این منطقه ویژه اقتصادی منعقد شده است.

بخش عظیم تحقق شعار تولید و پشتیبانی‌ها بر دوش کارگران است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: در همه دوره ها کارگران نقش اول در تولید و توسعه داشته و امروز هم بخش عظیم تحقق شعار تولید و پشتیبانی‌ها بر دوش کارگران است

هزار و 500 فرصت شغلی جدید در منطقه ویژه‌ اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس، از اجرای 12 طرح توسعه‌ای در این منطقه‌ی عظیم اقتصادی خبر داد و افزود: با تکمیل این طرح‌ها که در مرحله‌ی ساخت و نصب تجهیزات قرار دارند، بیش از هزار و 500 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

تفاهم نامه همکاری طرح اقتصاد مقاومتی با آلومینیوم المهدی هرمزگان امضا شد

رییس سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان از امضای تفاهم نامه همکاری طرح اقتصاد مقاومتی با شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان به ارزش تقریبی 1.6 میلیارد در وزارت صمت خبر داد.

بازوی پرقدرت جهش تولید

«جهش تولید» عنوان سال جاری است. تحقق این هدف به توجه و بررسی دقیق پتانسیل‌های موجود در کشور و ارزیابی همه‌جانبه و مرور موفقیت‌های تولیدی مناطق ویژه اقتصادی، از جمله منطقه استراتژیک خلیج فارس، نیازمند است.

تفاهم نامه همکاری در راستای تعامل بهتر و موثر تر مابین دانشگاه آزاد و منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس و نشست با مسئولان این منطقه از تاسیس مدارس عالی مهارت، توسط معاونت سما در مراکز استان ها خبر داد.

بهره‌برداری از شرکت گندله‌سازی مادکوش در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، از فراهم آوردن زیرساخت‌ها برای ایجاد جهش تولید و بهره‌برداری از شرکت گندله‌سازی مادکوش در این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو