جستجو به دنبال کلید واژه «تفاهم نامه همکاری» - تعداد یافته ها 15 مورد

افزایش تعاملات خارجی مناطق آزاد / حضور روز افزون در صحنه های بین المللی صادرات و تجارت

با هدف گسترش و توسعه تجارت خارجی‌، بازاریابی‌، تبلیغ و گسترش بازارهای جهانی کالا و خدمات صادراتی، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و سازمان توسعه تجارت ایران امضاء شد.

تفاهم نامه همکاری در حوزه مرتبط با وظایف شهری در جزیره قشم امضا شد

با حضور افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، آیین امضاء تفاهم نامه همکاری در حوزه مرتبط با وظایف شهری در محدوده بافت قدیم شهر قشم به منظور جلوگیری از دوگانگی در انجام وظایف و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، بین سازمان منطقه آزاد قشم و شورای اسلامی و شهرداری شهر قشم برگزار شد.

نقش منطقه ویژه اقتصادی پیام در توسعه شبکه ملی اطلاعات تبیین شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که بر اساس این قرارداد نقش و جایگاه این منطقه در جهت تحقق و توسعه  شبکه ملی اطلاعات تبیین و مشخص شد.

جام جهانی علاوه بر رویداد ورزشی یک اتفاق بزرگ اقتصادی است / پیگیر توسعه دیپلماسی ورزشی هستیم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی یادآور شد: جام جهانی علاوه بر رویداد مهم ورزشی یک اتفاق بزرگ اقتصادی است، پیگیر توسعه دیپلماسی ورزشی هستیم.

بهره مندي از ظرفيت هاي قانوني مناطق آزاد مستقر در حاشيه خليج فارس در جام جهاني 2022 قطر

به منظور بهره مندی از ظرفیت های قانونی مناطق آزاد مستقر در حاشیه خلیج فارس در جام جهانی 2022 قطر تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادي و فدراسیون فوتبال منعقد شد.

قراردادهمکاری قرارگاه خاتم با منطقه آزاد ارس به امضا رسید

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و سازمان منطقه آزاد ارس قرارداد همکاری در خصوص توسعه زیرساخت های عمرانی این منطقه آزاد را به امضا رساندند.

امضای تفاهم‌نامه ساخت نیروگاه 500 مگاواتی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

با تلاش مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان و پیگیری های نماینده غرب هرمزگان سهم پارسیان از امضاء تفاهم‌نامه بین وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیروگاه 500 مگاواتی شد.

تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجانغربی امضا شد

به منظور هدایت و هماهنگی موثر و توسعه أمور صنعت معدن و تجارت در سطح شهرستان های منطقه آزاد ماکو تفاهم نامه همکاری بین محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و غلامرضا بابایی رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت آذربایجان غربی امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان منطقه آزاد ماکو و دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی

در راستای تحقق توسعه پایدار زیرساخت های اقتصاد دانش بنیان با توسعه و تعمیق آموزش های مهارتی،‌ کاربنیان و ایجاد بستر مناسب جهت هم افزایی اشتغال محور در منطقه آزاد ماکو،. تفاهم نامه همکاری مشترک بین محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و سیروس یوسفی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی امضا شد.

مرکز صدا و سیمای کیش به مرکز مناطق آزاد کشور تبدیل می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ارتقاء و توسعه مرکز صدا و سیمای کیش به مرکز مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو