جستجو به دنبال کلید واژه «تفاهم نامه همکاری» - تعداد یافته ها 21 مورد

امضای تفاهم‌نامه ساخت نیروگاه 500 مگاواتی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

با تلاش مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان و پیگیری های نماینده غرب هرمزگان سهم پارسیان از امضاء تفاهم‌نامه بین وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیروگاه 500 مگاواتی شد.

تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجانغربی امضا شد

به منظور هدایت و هماهنگی موثر و توسعه أمور صنعت معدن و تجارت در سطح شهرستان های منطقه آزاد ماکو تفاهم نامه همکاری بین محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و غلامرضا بابایی رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت آذربایجان غربی امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان منطقه آزاد ماکو و دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی

در راستای تحقق توسعه پایدار زیرساخت های اقتصاد دانش بنیان با توسعه و تعمیق آموزش های مهارتی،‌ کاربنیان و ایجاد بستر مناسب جهت هم افزایی اشتغال محور در منطقه آزاد ماکو،. تفاهم نامه همکاری مشترک بین محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و سیروس یوسفی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی امضا شد.

مرکز صدا و سیمای کیش به مرکز مناطق آزاد کشور تبدیل می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ارتقاء و توسعه مرکز صدا و سیمای کیش به مرکز مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خبر داد.

2 تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه آزاد ماکو و دانشگاه آزاد اسلامی امضا شد

2 تفاهم نامه ایجاد آزمایشگاه غذا و دارو و تأسیس مدرسه عالی مهارتی و مشاوره شغلی بین منطقه آزاد ماکو و دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در این منطقه به امضا رسید.

تبدیل منطقه آزاد کیش به معین مهارت ملی

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ایجاد زیرساخت ها و چگونگی سرمایه گذاری و تسهیل گری جامعه محور را لازمه تبدیل شدن منطقه آزاد کیش به معین مهارت ملی عنوان کرد.

الگوسازی نقش نخست منطقه آزاد کیش در سطح کشور است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، نقش برجسته و مهم الگو سازی در جزیره را یکی از مهمترین وظایف کاربردی این سازمان برشمرد.

توسعه صنعت کیش نیاز به دانش و مهارت های لازم است

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از تعداد شش شهرک صنعتی فعال با سرمایه های انسانی ارزشمند که دارای دانش و مهارت های لازم در این منطقه است، خبر داد.

امضاء تفاهم نامه ارتقاء مهارت های فنی و حرفه ای میان نقش آفرینان و ساکنین کیش

تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف ارتقاء بهره وری و کیفیت تولیدات و رشد سطح کیفی آموزش های فنی و حرفه ای در کیش به امضاء رسید.

15هزار و 700 نفر برای اشتغال در پارس جنوبی مهارت آموزی شدند

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: 15 هزار و 700 نفر از متفاضیان کار در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در قالب تفاهم نامه همکاری با آموزش فنی و حرفه ای در استان بوشهر مهارت افزایی شدند.

آخرین اخبار آرشیو