جستجو به دنبال کلید واژه «مسئولیت اجتماعی» - تعداد یافته ها 5 مورد

کاهش آسیب‌های اجتماعی با هم‌افزایی جهادگران قرارگاه جهادی منطقه‌ای آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند

مدیراجتماعی و محرومیت زدایی سازمان منطقه آزاد اروند، در پی نشست با مسئول قرارگاه پهنه‌ای جنوب غرب خوزستان، گفت: کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند هم افزایی و تعامل میان جهادگران گروه‌های جهادی با سازمان منطقه آزاد اروند و دیگر دستگاه‌های اجرایی است.

اهدای یک هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان کم برخوردار قشم

  • قشم,
  • شنبه 22 مهر 1402 - 12:42
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از اهدای بسته لوازم التحریر شامل کیف مدرسه و سایر وسایل کمک آموزشی به دانش آموزان کم برخوردار جزیره همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

گام بلند مناطق آزاد برای حل آسیب‌های اجتماعی

مدیر اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تغییر رویکرد در تمامی سطوح مدیریتی با هدف بهبود شاخص‌های اجتماعی مناطق آزاد همچنین شناخت و فهم روشن از جنبه‌های مختلف حوزه اجتماعی را یک ضرورت عنوان کرد.

سیستم سرمایشی بیمارستان امام علی (ع) تجهیز و نوسازی می شود

در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نوسازی و بهسازی سیستم تهویه و سرمایشی بیمارستان امام علی(ع)، این سازمان اقدام به نوسازی و بهسازی سیستم تهویه و سرمایشی بیمارستان کرده است. 

منطقه آزاد چابهار 233 میلیارد تومان طرح آبرسانی در حال اجرا دارد

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان به منظور رفع مشکلات کم آبی از طریق تخصیص ردیف‌های بودجه‌ای، 2 پروژه مهم آبرسانی به روستای تیس و آبرسانی به مرز ریمدان و روستاهای مسیر با اعتبار اولیه 233 میلیارد تومان را در دست اجرا دارد.

آخرین اخبار آرشیو