جستجو به دنبال کلید واژه «مسئولیت اجتماعی» - تعداد یافته ها 10 مورد

مشارکت در احداث ۲۷ خانه فرهنگ توسط سازمان منطقه آزاد چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار ۲۷ خانه فرهنگ در روستاهای شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری با تخصیص اعتبار ۲ میلیارد تومانی تا سال۱۴۰۰ به صورت مشارکتی با بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی راه‌اندازی می‌کند که کلنگ آغاز عملیات اجرایی خانه فرهنگ روستای صیادی رمین چابهار به نمایندگی از ۲۷ روستا، امروز سوم خردادماه ۹۹ به زمین زده شد.

اختصاص ۳۰ میلیارد ریال جهت تامین چمن‌های مصنوعی شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در حوزه ورزش و جوانان با عقد تفاهم‌نامه به مبلغ 30 میلیارد ریال با اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان‌و بلوچستان اقدام به تامین چمن‌های مصنوعی جهت روستاها و محلات کم برخوردار شهرستان چابهار و کنارک و دشتیاری نموده است.

منطقه آزاد چابهار تنها منطقه اقیانوسی ایران در مسیر توسعه

منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار یکی از مناطق اقتصادی ویژه با موقعیت راهبردی بوده که در جنوب شرق ایران سیستان و بلوچستان در کنار دریای عمان و اقیانوس هند واقع شده است.

ایفای مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد چابهار نوید دهنده آبادانی مناطق همجوار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ایفای مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد چابهار نوید دهنده عمران و آبادانی مناطق همجوار است و بر این اساس سند مسوولیت اجتماعی در حوزه‌های بهداشت، آموزش و توانمندسازی جوامع محلی، محیط زیست و گردشگری تدوین شده و در حال انجام است و با ردیف بودجه‌ای خاص برای هر نیازمندی می‌توان کارهای مثبتی انجام داد.

راه‌اندازی نقاهتگاه ۱۳۰ تختی با استانداردهای بیمارستانی در منطقه آزاد چابهار

مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: نقاهتگاه ۱۳۰ تختی با استانداردهای بیمارستانی به‌منظور استفاده بیماران کرونایی برای گذراندن دوره نقاهت در نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار راه‌اندازی شد.

ورود برخی واحدهای تولیدی‌ منطقه آزاد چابهار به جبهه مبارزه با کرونا

منطقه آزاد چابهار علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در این روزهای سخت شیوع ویروس کرونا و کمبود شدید ماسک و موادضدعفونی کننده در بازار با تغییر خط تولید برخی کارخانه ها و افزایش نیرو تمام توان خود را برای مقابله با گسترش این ویروس بکار گرفته است.

رشد ۴۰۰درصدی صادرات به خارج کشور از منطقه آزاد چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار به عنوان یک سازمان توسعه‌محور در تنها بندر اقیانوسی ایران، در نقشه راه خود، ایفای نقش در اقتصاد ملی را تعریف کرده و در چارچوب همین رویکرد، حرکت می‌کند.

پرورش نسلی ماهر و تحصیلکرده، مقصود حقیقی سازمان منطقه آزاد چابهار

ایفای نقش شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه مسئولیت اجتماعی در دنیای مدرن، امری حیاتی و اجتناب‌ناپذیر و یک تکلیف قانونی است. این اقدام در جوامع محلی می‌تواند ضامن تعامل و تحکیم ارتباط با مردم و زمینه‌ساز پویایی و رشد و شکوفایی شرکت و سازمان باشد.

بازسازی و ساخت مدارس سیل‌زده، مأموریت سازمان منطقه آزاد چابهار

برای اجرای هر چه‌بهتر مسئولیت اجتماعی در سازمان منطقه آزاد چابهار، سند مسئولیت اجتماعی تعریف‌شده و حمایت از برنامه‌های ورزشی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، بهداشت و درمان و نیز برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در دستورکار این سازمان می‌باشد.

اماکن منطقه آزاد چابهار در اختیار سیل‌زدگان

سیل در استان سیستان و بلوچستان به حدی بوده است که بسیاری از بخش‌های زیر ساختی راه، برق، آب و واحد‌های مسکونی و باغات و گلخانه‌ها را از بین برده است و با توجه به خسارت‌های وارد شده و سردی هوا امروز مردم خونگرم این استان نیازمند کمک فوری و دست یاری هموطنان هستند.

آخرین اخبار آرشیو