جستجو به دنبال کلید واژه «مسئولیت اجتماعی» - تعداد یافته ها 12 مورد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی شبانه‌روزی چابهار دیدن کرد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از پروژه احداث بزرگترین مجتمع آموزشی شبانه‌روزی چابهار که با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار و خیریه سیدالشهداء در حال احداث است دیدن کرد.

پیگیری 114 پروژه مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد چابهار/ احداث بیمارستان 540 تختخوابی با سرمایه گذاری 200 میلیارد تومان

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: در طی دو سال گذشته همچنین 114 پروژه مسئولیت اجتماعی دنبال شده است که شامل دو پروژه محیط زیست، 14 پروژه جامعه محور، 17 پروژه گردشگری، 33 پروژه فرهنگی و 48 پروژه اجتماعی دنبال شده است.

اروند پیشگام در عمل به مسئولیت های اجتماعی

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: سازمان تجاری، اقتصادی منطقه آزاد اروند در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی، ساختمان مرکزی (قدیم) این سازمان را جهت بستری بیماران کرونایی در اختیار دانشگاه علوم پزشگی آبادان قرار می دهد.

مستند «کاپیتان دریایی» در جشنواره درخت زردآلو

مستند «کاپیتان دریایی» بزودی در فستیوال مستند مردم‌شناسی درخت زردآلو به نمایش درمی‌آید.

کتاب مسئولیت‌های اجتماعی منطقه آزاد چابهار منتشر شد

پس از ماه ها تلاش شبانه‌روزی به همت تعدادی از روزنامه‌نگاران، فعالان عرصه مسئولیت اجتماعی و کارکنان خدوم سازمان، کتاب مسئولیت‌های اجتماعی منطقه آزاد چابهار با شرح مدون و مستند منتشر شد.

میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران

سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، گام‌های بلندی برای جهش سرانه ورزشی این دیار برداشته که احداث دهکده ورزشی پیل‌بند با مجموعه‌های متعدد ورزشی از جمله آنهاست بطوریکه از آن به عنوان یک میراث در حوزه ورزش و جوانان یاد می‌شود.

امضای دو تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در خراسان جنوبی

در دهمین نشست ستاد توسعه خاوران، دو تفاهم‌نامه همکاری مشترک ستاد توسعه خاوران و «معین‌های توسعه‌ای منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی» و «تفاهم‌نامه سرمایه‌گذار بخش خصوصی در زمینه تولید کیسه‌های پلی پروپیلن» به امضا رسید.

آزمون جذب دانش‌آموزان بورسیه تحصیلی در چابهار برگزار شد

آزمون جذب دانش‌آموزان نخبه مناطق محروم جنوب سیستان و بلوچستان برای کسب بورسیه تحصیلی دبیرستان «دانا و توانا» در محل دانشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

هدف فیلم خورشید و آن ماه، انعکاس فرهنگ قوم بلوچ است

ستاره اسکندری انعکاس فرهنگ مردم سیستان و بلوچستان را به عنوان هدف اصلی خود از ساخت فیلم سینمایی «خورشید و آن ماه» معرفی می‌کند و می‌گوید با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار توانست فیلم مذکور را تولید کند و به هدف خود دست پیدا کند.

راننده‌های تاکسی چابهار گواهینامه‌های صنعت گردشگری را دریافت کنند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: راننده‌های تاکسی چابهار با شرکت در آموزش‌های پیش رو، مجوزها و گواهینامه‌های صنعت گردشگری را برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران دریافت کنند.

آخرین اخبار آرشیو