جستجو به دنبال کلید واژه «مسئولیت اجتماعی» - تعداد یافته ها 13 مورد

میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران

سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، گام‌های بلندی برای جهش سرانه ورزشی این دیار برداشته که احداث دهکده ورزشی پیل‌بند با مجموعه‌های متعدد ورزشی از جمله آنهاست بطوریکه از آن به عنوان یک میراث در حوزه ورزش و جوانان یاد می‌شود.

امضای دو تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در خراسان جنوبی

در دهمین نشست ستاد توسعه خاوران، دو تفاهم‌نامه همکاری مشترک ستاد توسعه خاوران و «معین‌های توسعه‌ای منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی» و «تفاهم‌نامه سرمایه‌گذار بخش خصوصی در زمینه تولید کیسه‌های پلی پروپیلن» به امضا رسید.

آزمون جذب دانش‌آموزان بورسیه تحصیلی در چابهار برگزار شد

آزمون جذب دانش‌آموزان نخبه مناطق محروم جنوب سیستان و بلوچستان برای کسب بورسیه تحصیلی دبیرستان «دانا و توانا» در محل دانشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

هدف فیلم خورشید و آن ماه، انعکاس فرهنگ قوم بلوچ است

ستاره اسکندری انعکاس فرهنگ مردم سیستان و بلوچستان را به عنوان هدف اصلی خود از ساخت فیلم سینمایی «خورشید و آن ماه» معرفی می‌کند و می‌گوید با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار توانست فیلم مذکور را تولید کند و به هدف خود دست پیدا کند.

راننده‌های تاکسی چابهار گواهینامه‌های صنعت گردشگری را دریافت کنند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: راننده‌های تاکسی چابهار با شرکت در آموزش‌های پیش رو، مجوزها و گواهینامه‌های صنعت گردشگری را برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران دریافت کنند.

طرح نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی چابهار آغاز شد

با ورود سه دستگاه اتوبوس و 19 تاکسی فاز نخست طرح نوسازی و بازسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر چابهار آغاز شد.

چابهار در سه بخش مسئولیت اجتماعی مناطق آزاد کشور حائز رتبه برتر شد

سازمان منطقه آزاد چابهار در سومین سمینار بین‌المللی مسئولیت اجتماعی، عنوان برتر را در سه بخش استراتژی‌های مدیریتی، توسعه جوامع محلی و محیط زیست کسب کرد.

ارتقای کیفیت زندگی مردم سواحل مکران، هدف اصلی سازمان منطقه آزاد چابهار

فرماندار شهرستان دشتیاری گفت: هدف از تأسیس و ایجاد مناطق آزاد در کشور، تولید ثروت عمومی و افزایش سرانه درآمد عمومی برای ساکنان این مناطق و همجوار آن است که این هدف اصلی موجبات افزایش تولید رونق کسب و کار و در نهایت ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.

آیا سازمان منطقه آزاد چابهار در ایفای مسئولیت اجتماعی موفق بوده است؟

ایفای مسئولیت اجتماعی یکی از وظایف خطیر هر سازمان، شرکت و یا ارگان است که باید برای اجرای آن همه جوانب توسعه اجتماع محور را در نظر داشته باشد؛ اما سازمان منطقه آزاد چابهار چقدر در ایفای این نقش موثر بوده است؟

بیش از 100 طرح مسوولیت‌ اجتماعی در چابهار اجرایی شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: طی یک سال گذشته تاکنون بیش از یکصد طرح ویژه مسوولیت‌های اجتماعی در منطقه آزاد چابهار اجرایی شده است.

آخرین اخبار آرشیو