جستجو به دنبال کلید واژه «مسئولیت اجتماعی» - تعداد یافته ها 17 مورد

تکمیل جاده کمربندی شمالی با مشارکت ۷۰ درصدی منطقه آزاد چابهار

شهردار بندر چابهار گفت: پروژه جاده کمربندی شمالی با مشارکت ۷۰ درصدی سازمان منطقه آزاد چابهار و ۳۰ درصدی شهرداری و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ساخته می‌شود.

رهاسازی بچه لاک‌پشت‌ و پایش مناطق تخم‌گذاری لاک‌پشت‌های دریایی نوار ساحلی

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: به‌منظور حفظ و بقای لاک‌پشت‌های دریایی، نوزادان این‌گونه جانوری کمیاب با مشارکت اداره محیط‌زیست شهرستان چابهار در سواحل استان سیستان و بلوچستان رهاسازی شدند.

ساخت مدرسه دخترانه روستای وشنام دری در بخش مرکزی شهرستان چابهار

مدیرعامل بنیاد خیریه "مه‌بان" منطقه آزاد چابهار گفت: کار ساخت مدرسه دخترانه وشنام دری در بخش مرکزی شهرستان چابهار برای استفاده بیش از ۴۰ دانش‌آموز دختر مجموعه روستاهای وشنام ها به‌عنوان نخستین پروژه مشترک این بنیاد و سازمان منطقه آزاد چابهار آغازشده است.

اعزام ۱۵ بیمار به بیمارستان بقیه‌الله اعظم تهران توسط منطقه آزاد چابهار

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام اینکه بیش از ۲۰۰ نفر از بیماران سراسر استان توسط پزشکان متخصص جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات و زخم‌های عفونی و بستر ویزیت شده‌اند افزود: با تشخیص این تیم پزشکی ۱۵ نفر از بیماران جهت عمل به‌صورت رایگان در بیمارستان بقیة‌الله اعظم تهران با هماهنگی سازمان اعزام می‌شوند.

آغاز عملیات اجرایی خط دوم جاده چابهار ـ کنارک

در راستای توسعه شبکه راهها و تحقق مطالبه دیرینه مردم چابهار و کنارک، امروز پانزدهم آبان‌ماه ۹۹ با مشارکت منطقه آزاد چابهار، سازمان بنادر و دریانوردی و معاونت زیرساخت وزرات راه و شهرسازی، عملیات اجرایی خط دوم جاده چابهار- کنارک آغاز شد.

رونق اشتغال و گردشگری با لایروبی و توسعه اسکله صیادی تیس

«لایروبی و توسعه اسکله صیادی تیس و مطالعه و طراحی و اجرای نوار و مستحدثات سواحل منطقه آزاد چابهار» موضوع تفاهم‌نامه امروز سازمان منطقه آزاد چابهار و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاست؛ تفاهم‌نامه‌ای که بدون تردید مسیر توسعه را در سواحل مکران را تسهیل می‌کند.

جذب هفت مربی در رشته‌های مختلف ورزشی توسط منطقه آزاد چابهار

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در حوزه ورزش و پیشگیری از آسیب‌ها و معضلات اجتماعی سلامتی و بالابردن نشاط اجتماعی و شور هیجان بین جوانان، نوجوانان و خردسالان نسبت به عقد قرارداد با هفت مربی بومی دارای مدرک در رشته‌های فوتبال ساحلی، موج‌سواری و اسکی روی آب نموده است.

ساماندهی املاک و اراضی روستای تیس منطقه آزاد چابهار ادامه دارد

در راستای ساماندهی املاک و اراضی روستای تاریخی تیس منطقه آزاد چابهار دوازدهمین نشست هیئت معتمدین به‌منظور تائید پرونده‌های اراضی و املاک براساس شیوه‌نامه مصوب برگزار شد.

ربودن دل‌ها به آگاهی و صدق

مانند همه پدیده‌های مدرن دیگر، اینک روابط‌عمومی، امری پیچیده و دارای کارکردهای چندجانبه است. البته ملازمان و تشریفات‌چی‌ها معنای مجلس‌گردانی از آن درمی‌آورند؛ باورمندان به کارایی و تاثیر جلال و جبروت معنای صورتگر نقاشی‌های اسطوره‌ای را به آن می‌بندند و معتقدان به هوش‌ربایی و القای تبلیغات، روابط‌عمومی خوب را آن می‌دانند که پروا نکند و بیش از راست، به‌راحتی دروغ بگوید...

ساخت ۲۰ کلاس درس در شهرستان‌های چابهار، دشتیاری و کنارک

معاون فرهنگی، اجتماعی وگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ۱۹ مدرسه در قالب ۱۲۰ کلاس درس با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان به صورت مشارکتی با خیران و سازمان نوسازی مدارس در شهرستان‌های چابهار، دشتیاری و کنارک محدوده سواحل مکران در حال ساخت است.

آخرین اخبار آرشیو