جستجو به دنبال کلید واژه «توسعه گردشگری » - تعداد یافته ها 8 مورد

صنایع دستی قشم ظرفیت بی نظیر برای پیشرفت برند جهانی جزیره قشم

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره زیبا و پهناور قشم برای جهانی شدن نیازمند برندسازی است و صنایع دستی بی بدیل جزیره نشینان یکی از نمادهای ملموس و ظرفیت چشم نواز برای ایجاد این ویژند (برابر پارسی برند) به حساب می آید.

تشکیل کار گروه تخصصی جهت بررسی و رفع مشکلات هتلداران در منطقه آزاد اروند

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد، گفت: کا گروه تخصصی جهت بررسی و رفع مشکلات هتلداران منطقه آزاد اروند، تشکیل می‌شود.

جهش مناطق آزاد در جذب گردشگران نوروزی + اينفوگرافيك

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد؛ طبق آمار، تعداد مسافران نوروزی در سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال 1397 و دوران پيش از شیوع کرونا رشد چشمگيري داشته است.

همدلی میان مسئولان، نمایندگان و مردم، توسعه قشم را به همراه دارد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با نماینده بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، ابوموسی و بندرخمیر در مجلس شورای اسلامی، همراهی و تعامل سازنده میان نمایندگان مجلس، مسئولان و مردم را زمینه ساز توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم دانست.

زمین‌گردشگری رویکرد اصلی گردشگران نوروزی در قشم است

رییس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: زمین گردشگری، گردشگری طبیعت(اکوتوریسم) و شناخت پدیده های زمین شناسی (ژئوتوریسم) رویکرد اصلی بازدید 318 هزار و 76 گردشگر تعطیلات نوروزی ورودی به این جزیره عجایب هفتگانه از 25 اسفند 1400 تا دوم فروردین 1401 است.

توان لجستیکی فراساحل در جزایر ناز ارتقاء می‌یابد

توان لجستیکی خدمات دریایی و فراساحل در جزایر ناز ظرف 48 ساعت آینده با استقرار تجهیزات و امکانات مورد نیاز ارتقاء می‌یابد.

افزون بر 590 هزار بازدید از سایت‌های گردشگری قشم انجام شد

رییس کمیته گردشگری و اماکن تفریحی ستاد سفر قشم گفت: در پنج روز گذشته(25 تا 29 اسفندماه) 592 هزار و 699 بازدید توسط میهمانان قشم از سایت‌های گردشگری این جزیره زیبا انجام شد.

سفر به قشم با 140 سورتی پرواز / افزایش خطوط پرواز داخلی و خارجی قشم از نیمه دوم تعطیلات نوروزی

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم گفت: هر هفته 140 سورتی پرواز (نشست و برخواست هواپیما) در این فرودگاه از 6 مسیر داخلی و یک مسیر خارجی انجام می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو