جستجو به دنبال کلید واژه «اشتغالزایی» - تعداد یافته ها 5 مورد

آغاز عملیات اجرایی 7 پلنت پتروشیمی به دستور رییس جمهور در منطقه آزاد چابهار

عملیات اجرایی 7 پلنت پتروشیمی مربوط به پروژه پتروشیمی کیمیا صنعت مبنا به صورت ویدئو کنفرانس با دستور دکتر روحانی رییس جمهور و با حضور حمیدرضا مومنی دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در پیکره صنعتی منطقه آزاد چابهار آغاز شد.

دوشنبه‌های افتتاح "تدبیر و امید برای جهش تولید" در منطقه آزاد چابهار

عملیات اجرایی مجتمع صبا پیشرو تیس منطقه آزاد چابهار با دستور رییس جمهور با حضور دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور به صورت ویدئو کنفرانس در پیکره صنعتی منطقه آزاد چابهار آغاز شد.

چهار طرح اقتصادی منطقه آزاد چابهار به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار از افتتاح چهار طرح مهم اقتصادی با اعتبار 14 هزارو 137 میلیارد ریال در پنجشنبه‌های افتتاح توسط رییس جمهوری در این منطقه خبر داد.

هزار و 500 فرصت شغلی جدید در منطقه ویژه‌ اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس، از اجرای 12 طرح توسعه‌ای در این منطقه‌ی عظیم اقتصادی خبر داد و افزود: با تکمیل این طرح‌ها که در مرحله‌ی ساخت و نصب تجهیزات قرار دارند، بیش از هزار و 500 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

85درصد اشتغال پیش بینی شده در منطقه آزاد قشم برای سال 99درشش ماهه اول محقق شد

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منطقه آزاد قشم از تحقق 85 درصدی اشتغال پیش بینی شده برای سال 99 در این منطقه در شش ماهه اول این سال خبر داد و گفت: طبق جدول پیش بینی اشتغال جدید در منطقه آزاد قشم برای سال 99 از هفت هزار و 282 شغل پیش بینی شده، افزون بر شش هزار و 215 شغل یعنی 85.34 درصد در شش ماهه اول این سال محقق شده است.

آخرین اخبار آرشیو