جستجو به دنبال کلید واژه «معاونت فرهنگی و اجتماعی » - تعداد یافته ها 5 مورد

تخصيص 200 ياري برگ مشاوره پيش از طلاق

  • قشم,
  • چهارشنبه 1 ارديبهشت 1400 - 16:17
معاون فرهنگي، اجتماعي و گردشگري سازمان منطقه آزاد قشم از تخصيص 200 ياري برگ مشاوره پيش از طلاق به منظور برخورداری افراد نیازمند، از خدمات اجتماعی رایگان خبر داد.

سیاستگذاری منسجم بر مبنای هویت بومی در راستای ارتقای وضعیت فرهنگی قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی منسجم برای سیاستگذاری برمبنای هویت بومی در راستای ارتقای وضعیت فرهنگی جزیره در سال 1400، در شورای مشورتی حوزه فرهنگی قشم خبر داد.

برگزاری ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و قرآنی قشم در ماه مبارک رمضان

معاون فرهنگي، اجتماعي و گردشگري سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، هنری و قرآنی در ماه مبارک رمضان در مراکز و مساجد جزیره با شرایط ویژه و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خبر داد.

تولید محتوا با محوریت جاذبه های گردشگری و میراث ناملموس جزیره قشم / رونمایی از مستند فاخر «کرانه» همزمان با نیمه شعبان در قشم

در دیدار معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با معاون و مدیران موسسه هنری رسانه ای اوج با وی، بر ضرورت همکاری بیشتر و تعامل سازنده جهت تولید محتوا متناسب با فرهنگی و رسوم جزیره قشم تاکید شد.

اختصاص شناور ویژه برای انتقال داوطلبان آزمون دکتری به بندرعباس

  • قشم,
  • شنبه 16 اسفند 1399 - 11:15
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص حرکت یک شناور ویژه جهت انتقال داوطلبان آزمون دکتری از قشم به بندرعباس خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو