جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 41 مورد

لزوم توجه جدی به ارتقای بهره برداری از ظرفیت های خالی موجود در بخش دولت و بخش خصوصی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در سیزدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی و دهمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران تاکید کرد: تحقق اهداف سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتی در جهت رشد پویا و بدون نوسان، در گرو بهره برداري از ظرفيت هاي موجود و بهره مندي از مدیریت مالي توانمند، پویا و مجهز به دانش روز است. 

با توجه به پیش بینی سازمان های جهانی؛ شرایط اقتصادی ایران در سال آینده بهبود می یابد

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که حضور پررنگ مردم در اقتصاد کشور باعث شکست برنامه های دشمن شده است. 

نقش مهم بازار سرمایه به عنوان کریدور اصلی تامین مالی بنگاه های تولیدی در کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش مهم بازار سرمایه به عنوان کریدور اصلی تامین مالی بنگاه های تولیدی در کشور، خواستار نقش آفرینی هرچه گسترده تر این بازار در تحقق اقتصاد مردم بنیان شد.

عملکرد و دستاوردهای وزارت اقتصاد تشریح شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما به تشریح عملکرد و دستاوردهای وزارت اقتصاد پرداخت.

 مولد سازی دارایی های دولت، مجموعه دارایی های قوای مختلف كشور را شامل می شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی در سومین نشست هم اندیشی صاحبنظران جوان اقتصادی، با موضوع مولد سازی دارایی های دولت، اظهار داشت: پروژه مولد سازی دارایی های دولت در سال ۱۳۹۴ بعنوان يكي از پروژه های وزارت اقتصاد در راستاي تحقق اهداف سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتی، تصويب شد و از ابتداي سال ١٣٩٥ در دست اجرا است.

بررسی عملكرد نظام بانكی، رسیدگی به مسایل و مشكلات مالیاتی صاحبان حِرف و صنوف مختلف و خصوصی سازی در استان همدان

وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز صبح به منظور بررسی مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی استان همدان، در راس هیاتی، وارد استان همدان شد

رشد نیم درصدی اقتصاد (بدون نفت) كشور درشش ماهه اول امسال

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست خبری با رسانه های گروهی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر اطهار داشت: به رغم همه تنگناها، درشش ماهه اول امسال شاهد رشد نیم درصدی اقتصاد(بدون نفت)کشور هستیم.

دولت در بازار سرمایه نقش هدایت گرایانه دارد نه مداخله جویانه

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با مدیران ستادی و روسای سازمان های تابعه و مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استانها که در محل وزارت اقتصاد شد اظهار داشت : باید با فعال سازی دارایی های منجمد و کم بازده دولت، آنرا به اهرم رشد اقتصادی تبدیل کنیم.

اقتصاد هوشمند مسیری بی بدیل برای حل مشكلات و ارتقای جایگاه كشور در منطقه

وزیر امور اقتصادی و دارایی در دومین همایش و ‌نمایشگاه ملی "اقتصاد دیجیتال، رونق تولید، سامانه هوشمند پاسخگو" گفت: قتصاد هوشمند مسیری بی بدیل برای حل مشکلات وارتقای جایگاه کشور در منطقه است که زود تر باید آن را به سرانجام برسانیم.

پیام وزیر اقتصاد به مناسبت فرارسیدن روز جهانی گمرک

گمرك جمهوری اسلامی ایران در سال رونق تولید با تحقق كامل گمرك هوشمند در آینده نزدیك، گامی بزرگ‌ در جهت ارتقای سرعت و كیفیت خدمات به ذی‌نفعان خود بویژه تولیدكنندگان و صادركنندگان بردارد.

آخرین اخبار آرشیو