جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 21 مورد

بازدید وزیر اقتصاد از خطوط تولید شرکت صنعتی بهپاک، وابسته به گروه توسعه صنایع بهشهر

وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه سفر به استان مازندران و بازدید از واحدهای تولیدی این استان از خطوط تولید شرکت صنعتی بهپاک، وابسته به گروه توسعه صنایع بهشهر بازدید نمود.

شهرك صنعتی آمل از ظرفیت های صنعتی و تولیدی بالایی برخوردار است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با سفر به شهرستان آمل از واحد های صنعتی و پایانه بین‌المللی صادرات برنج این شهرستان بازدید کرد.

باید به دنبال ایجاد امنیت برای سرمایه گذاری و بخش خصوصی باشیم

وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی مسائل مربوط به خصوصی سازی و واگذاری کشت و صنعت هفت تپه را تشریح کرد.

مدیران در برابر واگذاری‌ها مقاومت می‌كنند/ عرضه دارا دوم تا پایان سال درصورت فراهم بودن شرایط

وزیر امور اقتصادی و دارایی با انتقاد از واگذاری دارایی‌های دولتی به‌شیوه رد دیون گفت: این شیوه مشکلات مختلفی را برای اقتصاد کشور در پی داشته است، یکی از این مشکلات دور کردن شرکت‌ها از نظارت‌های مستقیم توسط نهادهای تخصصی آنهاست.

خوشبختانه بازار بورس طی مدت اخیر، روند رو به ثباتی را داشته است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با خبرنگاران، از رسیدگی و محکومیت تعدادی از ناشران متخلف بازار سرمایه خبر داد.

پرتفوی صنعت بیمه درهفت ماهه نخست امسال به ۴۳ هزار میلیارد تومان رسید

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان ریسک های نوظهور در صنعت بیمه، فرصت ها و چالش ها از دو برابر شدن پرتفوی بیمه ای کشور در هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته و افزایش آن به 43 هزار میلیارد تومان خبر داد. 

رونمایی از سامانه های خزانه داری الكترونیك، برگزاری الكترونیكی مجامع شركت ها و پرداخت سود سهام شركت ها در راستای تحقق دولت الكترونیك

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات با حضور رییس جمهوری و در جریان افتتاح سامانه‌های اقتصادی اظهار داشت: امروز سه پروژه مهم وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق اقتصاد هوشمند و دولت الکترونیک رونمایی شد.

بدنبال ایجاد شرلیط پایدار در بازار سرمایه هستیم

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره بازار سرمایه اظهار داشت: خوشبختانه با تصمیماتی که اخیرا  در شورای عالی بورس گرفته شده، یکسری عوامل محرک تقاضا را به جریان انداخته و تقویت کردیم و از این بابت باید شرایط تداوم داشته و پایدار باشد.

دژپسند در نامه ای گزارشی از اقدامات وزارت اقتصاد را به رییس مجلس ارائه داد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی نامه ای گزارش اهم اقدامات وزارت اقتصاد در جهت عبور از فشارهای حداکثری دشمن و به حداقل رساندن تبعات منفی آن را به استحضار رئیس مجلس رساند.

تصویب صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1398 در مجمع عمومی عادی سالانه بانک ملی ایران

مجمع عمومی عادی سالانه بانک ملی ایران برای دوره مالی منتهی به 29 اسفند سال 1398 با حضور  کلیه اعضا و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار و  طی آن صورت های مالی بانک به تصویب رسید.

آخرین اخبار آرشیو