جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 21 مورد

باید در نبرد بین حقیقت و غیرحقیقت روایت درست را انتخاب كنیم

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: باید در نبرد بین حقیقت و غیرحقیقت روایت درست را انتخاب کنیم، روایتی که به صلاح اقتصاد کشور و تولیدکنندگان و عامه مردم است و همه از آن منتفع شوند.

رونمايي از 700 بسته سرمايه گذاري در مناطق آزاد به ارزش 430 هزار ميليارد تومان/ دكتر مخبر: سرمایه گذاران باید احساس کنند دستگاههای متولی پشتیبان و حامی آنها هستند

در مراسمي با حضور معاون اول رئيس جمهور از 700 بسته سرمايه گذاري در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به ارزش 430 هزار ميليارد تومان رونمايي شد.

روند نزولی تورم ادامه می یابد/ افزایش 80 درصدی پرداخت‌های عمرانی در بهار امسال/ 1439 ملك دولتی در مسیر مولدسازی

سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خود با خبرنگاران با تاکید بر پایبندی د‌ولت به برنامه کنترل نقدینگی که موجب تداوم روند کاهش تورم شده است، اظهار کرد: با توجه به استمرار روند نزولی رشد نقدینگی در سال جاری، ثبات نسبی بازار ارز و همچنین کاهش التهابات در بازارهای جهانی، پیش بینی می کنیم روند نزولی تورم با شتاب مناسبی در ماه های آتی ادامه یابد.

پیشنهاد تعطیلی شعب بانك‌هایی كه كمتر از 50 درصد سپرده‌های استانی مردم را صرف تسهیلات همان استان كنند

وزیر امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد کرد: به بانک‌هایی که در اسرع وقت نسبت به ارتقای نسبت‌های تسهیلات به سپرده استانی خود به حداقل 50درصد اقدام نکنند، در مرحله نخست اخطار داده شده و در صورت تداوم روند ناصحیح گذشته، بانک خاطی ملزم به تعطیلی شعب ناکارآمد خود شود و امکان توسعه شعب از آنها گرفته شود.

دیپلماسی برای مهار تورم؛ روایت دوسال مقابله با تورم در گفت‌وگوی روزنامه همشهری با وزیر اقتصاد

نقطه پیشران کوتاه‌مدت تورم، نوسانات ارزی در زمستان پارسال بود. دولت برای اینکه وضع را اصلاح کند، موج دیگری از دیپلماسی اقتصادی را در دستور کار قرار داد.

كاهش رسوب كالاهای تجاری كشور به 15 درصد رسید

وزیر امور اقتصادی و دارایی از کاهش رسوب کالاهای تجاری کشور به 15 درصد در ماه های نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

تأكید وزیر اقتصاد بر تسریع ترخیص كالاهای در معرض آلودگی

وزیر امور اقتصادی و دارایی بر تسریع ترخیص کالاهای در معرض آلودگی مطابق استانداردها در انبارهای منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره) تاکید کرد.

پیگیری مشكلات گمركی، مالیاتی و بانكی مرند و جلفا/ پروژه‌های نیمه تمام سرعت می‌گیرد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به نشست‌هایی که به عنوان نماینده دولت در سفر به آذربایجان شرقی با مدیران و فعالان اقتصادی مرند و جلفا برگزار کرده از پیگیری مشکلات گمرکی، مالیاتی و بانکی طی روزهای آتی خبر داد و ابراز امیدواری کرد به پروژه‌های نیمه تمام با سرعت بیشتری به سرانجام برسد.

مطالبه تقویت زیرساخت های نوار مرزی با تخصیص اعتبارات

رئیس فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در نشست وزیر امور اقتصاد و دارایی با فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس گفت: مسائل و مشکلات فعالین اقتصادی مهم می‌باشند باید با یک نگاه بهتر به مناطق آزاد توجه گردد، وزارت اقتصاد و دارایی می‌تواند بسیاری از مشکلات مناطق آزاد به‌خصوص منطقه آزاد ارس را حل کند.

تحقق مؤلفه های طرح جامع ارس در گرو تقویت زیرساخت های آب و برق است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست مدیران و فعالان اقتصادی با وزیر امور اقتصاد و دارایی، بر تقویت زیرساخت‌ها تاکید و اظهار داشت: ما در طرح جامع ارس درحوزه انرژی باید 1000 مگاوات برق مصرف کنیم این در حالیست که مصرف برق منطقه آزاد ارس 110 مگاوات است، در حوزه آب شرب 850 لیتر بر ثانیه در نظر گرفته شده که مصرف منطقه 130 لیتر بر ثانیه است، در این طرح برای منطقه آزاد ارس 36 سایت پیش‌بینی شده اما فقط 7 سایت بارگذاری شده است.

آخرین اخبار آرشیو