جستجو به دنبال کلید واژه «وزارت امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 14 مورد

اعلام حمایت های مالیاتی از فعالان اقتصادی، از سوی معاون وزیر اقتصاد و رئیس كل سازمان امور مالیاتی كشور

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تمهیدات حمایتی این سازمان در راستای حمایت از فعالیت های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.

تسهیل و تسریع در ورود ملزومات بهداشتی و درمانی/ ترخیص۶۳ دستگاه آمبولانس ظرف یك هفته

کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از ۱۶ اقدام گمرک در این حوزه خبر داد.

كاركنان بانك ها كه به علت ابتلاء به ویروس كرونا جانشان را فدا کردند به عنوان شهید خدمت محسوب شوند

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی نامه ای به دکتر روحانی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران در خواست کرد، به منظور ارج نهادن به جانفشانی های کارکنان شبکه بانکی کشور، که به علت ابتلاء ویروس کرونا جانشان را نثار خدمت به ملت شریف ایران کرده اند، به عنوان شهید خدمت محسوب شوند.

صدور بخشنامه رییس كل بیمه مركزی با هدف پیشگیری از شیوع ویروس كرونا برای ایجاد امكان خرید بیمه نامه برخط از شركت های بیمه ای

رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طی بخشنامه ای به تمامی شرکت های بیمه ای کشور، ضمن صدور دستور برای ایجاد امکان خرید بیمه نامه برخط از شرکت های بیمه ای، از آنان خواست نسبت به تجدید بیمه نامه های صادره آن دسته از بیمه گذاران که امکان خرید بیمه نامه از طریق سایت الکترونیک شرکت های بیمه ندارند، اقدام کنند.

واریز کلیه مطالبات اورژانس به خزانه داری کل کشور تا پایان اسفندماه

کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای پشتیبانی از بخش بهداشت و درمان کشور  مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان را به حساب سازمان بیمه سلامت واریز نموده است.

بخشنامه تسهیلات الکترونیکی و غیرحضوری برای بیمه‌نامه های اتومبیل به واحدهای اجرایی بیمه ایران سراسر کشور

کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی خبر داد: شرکت سهامی بیمه ایران در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی در روند خدمات رسانی این شرکت به مردم، طی بخشنامه ای تسهیلات الکترونیکی و غیرحضوری، برای بیمه‌نامه های اتومبیل را در جهت بهره مندی هر چه بیشتر بیمه‌گذاران از خدمات غیرحضوری، به مدیران استان‌ها و واحدهای اجرایی بیمه ایران در سراسر کشور ابلاغ کرد.

از تبادل پیام تبریك و تسلیت فیزیكی مناسبت های ملی و مذهبی بویژه عید باستانی نوروز در مجموعه وزارت اقتصاد اجتناب شود

در پی شیوع ویروس کرونا و ضرورت کاهش هزینه های جاری طی بخشنامه ای از سوی وزارت اقتصاد اعلام شد؛ از تبادل پیام تبریك و تسلیت فیزیكی مناسبت های ملی و مذهبی بویژه عید باستانی نوروز در مجموعه وزارت اقتصاد اجتناب شود.

پرداخت ۵۶۰ میلیارد تومان توسط معاونت نظارت مالی و خزانه داری كل كشور به وزارت اقتصاد

كمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس كرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از پرداخت ۵۶۰ میلیارد تومان توسط معاونت نظارت مالی و خزانه داری كل كشور وزارت اقتصاد برای تأمین مالی بیمه سلامت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی طی هفته جاری خبر داد.

پرداخت كامل مطالبات بیمه سلامت تا پایان بهمن ماه به وزارت بهداشت

كمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس كرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از پرداخت كامل مطالبات بیمه سلامت تا پایان بهمن ماه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی خبر داد.

پرداخت ۴۵۰ میلیارد تومان توسط صنعت بیمه به وزارت بهداشت در روز های آتی

كمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس كرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از پرداخت ۴۵۰ میلیارد تومان توسط صنعت بیمه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در روز های آتی خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو