جستجو به دنبال کلید واژه «روز کیش» - تعداد یافته ها 11 مورد

تاکید مشاور رییس جمهور بر استمرار برگزاری جشنواره نام آوران ماندگار کیش

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تجلیل از کارآفرینان، گامی ارزنده در جهت توسعه و تعالی کشور است و خرسندیم که این رویداد ارزشمند به مدد تفکر خوب دکتر مظفری در جزیره کیش که از شاخص ترین مناطق آزاد کشور است برگزار شده است.

برگزاری باشکوه جشنواره نام آوران کیش

نخستین جشنواره نام آوران کیش با هدف معرفی و تجلیل از شخصیت های تاثیر گذار کیش در زمینه اقتصادی، گردشگری، فرهنگی و هنری، علمی، آموزشی و پژوهشی، سرمایه گذاری و کارآفرینی برگزار شد.

بیست و نه، نام آور کیش معرفی شدند

از 29 تن­ از فعالان منتخب ­تاثیرگذار­ کیش در حوزه­ های ­اقتصادی، گردشگری، فرهنگی و­ هنری، علمی، آموزشی و پژوهشی، سرمایه گذاری و کارآفرینی تقدیر شد.

افتتاحیه نخستین دوره رقابت‌های کبدی جوانان جهان در جزیره کیش

مراسم افتتاحیه نخستین دوره رقابت‌های کبدی جوانان جهان با حضور ۲۰۰ ورزشکار از ١٣ کشور جهان در جزیره کیش برگزار شد. 

آئین های گرامیداشت روز کیش آغاز شد

زنگ کیش در آستانه اجرای آئین های بیستم آبان، با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نواخته شد.

روز کیش با احترام به شهدای گرانقدر و نواختن زنگ مدارس آغاز شد

برنامه های گرامید اشت روز کیش امروز دوشنبه ۲۰ آبان در آیینی با ادای احترام به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و نواختن زنگ کیش در مدارس این جزیره مرجانی آغاز شد.

آغار عرضه و انتشار سه هزار میلیارد ریال اوراق صکوک در مناطق آزاد 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از عرضه و انتشار سه هزار میلیارد ریال اوراق صکوک جهت ساخت پایانه فرودگاهی کیش، برای نخستین بار در مناطق آزاد خبرداد. 

وجود بازارهای مالی، اقتصاد مناطق آزاد را رونق می دهد 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه امروزه وجود بازارهای مالی یکی از اصلی ترین منابع درآمدی برای فعالا اقتصادی در دنیا است تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده بازارهای مالی در مناطق آزاد فعالیت های جدید خود را آغاز کرده اند و جزیره کیش یکی از پیشگامان این حوزه است. 

صکوک اجاره ای ۳ هزار میلیارد ریالی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش عرضه و در ٣٠ ثانيه به فروش رسيد

با حضور مرتضي بانك مشاور رئيس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و غلامحسين مظفري مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش، صکوک اجاره ای ۳ هزار میلیارد ریالی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در تالار بورس کیش عرضه و در ٣٠ ثانيه به فروش رسيد.

رایگان شدن مینی بوس ها و ارائه بلیت تاکسی در روز کیش

به مناسبت بزرگداشت 20 آبان روز کیش، خدمات تمامی مینی بوسها رایگان است و 4 هزار و 500 بلیت رایگان تاکسی نیز بین ساکنان وگردشگران جزیره توزیع می شود.

آخرین اخبار آرشیو