جستجو به دنبال کلید واژه «فرهاد دژپسند» - تعداد یافته ها 40 مورد

برگزاری نشست "هم اندیشی پیرامون اقدامات گمرک ایران در مقابله با کرونا" و برنامه های گمرک در سال جهش تولید

وزیر اقتصاد در نشست "هم اندیشی پیرامون اقدامات گمرک ایران در مقابله با کرونا" و برنامه های گمرک در سال جهش تولید اظهار داشت: گمرک در جایگاه مرزبان اقتصادی کشور، در صادرات غیرنفتی به عنوان موتور رشد اقتصادی و همچنین در تسهیل واردات کالاهای سرمایه ای، واسطه ای و مواد اولیه که حدود 85 درصد واردات کشور را شامل شده و سهم مهمی در فرآیند تولید کشور دارد، نقش ویژه ای در اقتصاد کشور ایفا می نماید.

تخصیص صد هزار میلیارد تومان اعتبار برای كمك به بخش های متأثر از بیماری كرونا

وزیر امور اقتصادی و دارایی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما با بیان اینکه برآورد ها حکایت از آن دارد که تولید ناخالص داخلی کشور تا ۱۵ درصد از کرونا متاثر می شود، گفت: البته سعی ما براین است که با تدابیر اندیشیده شده، این اثر را به حداقل برسانیم.

وزیر اقتصاد در پیامی روز جوان و ولادت حضرت علی اكبر (ع) را به جوانان كشور تبریك گفت

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، روز جوان را که مصادف است با ولادت حضرت علی اکبر (ع)، به جوانان کشور تبریک گفت.

جهش تولید در بستر محیط باثبات اقتصادی، فضای كسب و كار مناسب، نظام تأمین مالی كارآمد و چارچوب سیاستگذاری هوشمند محقق خواهد شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی بخشنامه ای که در تاریخ پنجم فروردین ماه سال جاری خطاب به معاونان، مدیران عامل بانک ها، بیمه ها و روسای سازمان های وابسته و‌ تابعه این وزارتخانه ابلاغ کرد، ضمن تعیین محور های کاری آنها در سال 1399 متناسب با شعار انتخابی مقام معظم رهبری برای سال جدید، خواستار باز تعریف وظایف و تدوین نقشه راه سازمان متبوع خود به منظور تحقق "جهش تولید" در کشور شد.

به دلیل عوارض ناشی از ظهور ویروس كرونا، بیمه نامه ها تا دو ماه آینده بطور اتوماتیك تمدید شد/پرداخت تسهیلات ارزان بانكی دو ساله به صاحبان كسب و كارهای خرد خانگی و غیر خانگی

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی گفتگویی با رادیو تهران، افزایش ۲۵ درصدی نرخ بیمه شخص ثالث را ناشی از افزایش نرخ دیه و خارج از اختیار وزارت اقتصاد و بیمه مرکزی خواند.

وضعیت اقتصادی كشور رو به بهبود است ولی به نقطه مطلوب نرسیده ایم

وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با برنامه "رهیافت" رادیو اقتصاد با موضوع "فرصت های اقتصادی تحریم" گفت: اطلاعات مربوط به متغیرهای کلان اقتصادی نشان می دهند وضعیت ما رو به بهبود است ولی هنوز به نقطه مطلوب نرسیده ایم.

ایجاد محاکم اقتصادی و تجاری ویژه با همکاری دادستانی کل کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی از ایجاد محاکم اقتصادی و تجاری ویژه با همکاری دادستانی کل کشور به منظور روانی و تسهیل فضای کسب و کار خبر داد.

وزارت اقتصاد در حوزه‌های مالیات، گمرك، بازار سرمایه و بانك برای تحقق "جهش تولید" آمادگی دارد

وزیر اقتصاد در گفتگو با رادیو اقتصاد عملیاتی شدن جهش تولید در سال ۱۳۹۹ را تشریح کرد.

باید با تمام قوا در رفع آثار منفی بیماری كرونا اقدام كنیم

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی در مصاحبه با رسانه ملی در خصوص عملکرد ستاد مقابله با کرونای این وزارتخانه، با بیان اینکه متاسفانه این ویروس بر روی شرایط اقتصادی کشور، تاثیراتی گذاشته است اظهار داشت: باید با تمام قوا در رفع آثار منفی این بیماری اقدام کنیم. 

تسلیت مرتضی بانک به فرهاد دژپسند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت برادر زاده وزیر امور اقتصادی و دارایی را تسلیت گفت.

آخرین اخبار آرشیو