جستجو به دنبال کلید واژه «همایش نفت و انرژی» - تعداد یافته ها 6 مورد

قشم هاب سوخت‌رسانی دریایی و هوایی کشور است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، این منطقه را یکی از مهم ترین نقاط استراتژیک کشور به عنوان قطب مهم نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی دانست و گفت: منطقه آزاد قشم، هاب مهم سوخت‌رسانی دریایی و هوایی کشور است و با صنعت بانکرینگ سوخت دریایی و هوایی می‌تواند پشتیبان اقتصاد کشور باشد.

آمریکا بدنبال گرفتن سهم ایران در تولید و صادرات نفت در جهان است

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت از جایگزینی کشورهای آمریکا، روسیه، ترکمنستان و آذربایجان برای صادرات نفت و گاز و کمرنگ کردن نقش ایران به عنوان صادرکننده خبر داد و گفت: از جمله اهداف ترامپ در خروج آمریکا از برجام همین بود و باید این هشدار را جدی بگیریم.

آماده‎ ایم دغدغه‎ های سرمایه‎ گذاران نفتی را برطرف کنیم

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت از آمادگی و توانایی این پژوهشگاه برای برطرف کردن دغدغه‌ها و مشکلات سرمایه‎گذاران حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در مناطق آزاد کشور خبر داد.

ظرفیت سرمایه گذاری ۱۳ میلیارد دلاری در منطقه آزاد قشم

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور انرژی از ظرفیت سرمایه گذاری ۱۳ میلیارد دلاری در منطقه آزاد قشم در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی خبر داد.

جذب ۲برابری سرمایه‌گذاری خارجی سالیانه در قشم پس از برجام

معاون رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: بر اساس گزارشات سازمان سرمایه گذاری، به محض آغاز برجام، حجم سرمایه گذاری در این کشور حداقل از طریق سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران بیش از دو برابر در سال شد.

اقتصاد آینده یک اقتصاد آبی است / ۴۳درصد خوزستان در سال ۲۰۶۰ زیر آب می‎رود

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم و معاون پیشین سازمان محیط زیست کشور اقتصاد آینده جهان را اقتصادی آبی دانست و گفت: اقتصاد آبی به معنی بهره‌برداری از دریا برای دریاست و بر اساس برنامه ششم توسعه کشور، 65درصد برنامه‎های توسعه‎ای باید در بخش سواحل، جزایر و دریاها باشد.