جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر امور اقتصادی و داریی» - تعداد یافته ها 10 مورد

تقدیر از برگزیدگان میز خدمت بسیج ادارات و وزارتخانه ها

صبح امروز طی مراسمی با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی از برگزیدگان میز خدمت بسیج ادارات و وزارتخانه ها تقدیر شد. 

اظهارات وزیر اقتصاد در مراسم افتتاح سومین دوره آموزش تسهیل گران اقتصادی ـ اجتماعی بنیاد برکت

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به روش هاي مختلف محروميت زدايي، گفت: از ديدگاه نظري و در عمل، استراتژي توانمند سازی اقتصادی مردم با ايجاد درآمد پايدار، براي رفع محروميت بهتر از حمايت هاي كالايي و نقدي است. 

نشست بررسی و رفع موانع سرمایه گذاری خارجی در استان خراسان رضوی

جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مباحث حوزه سرمایه گذاری خارجی با حضور سید علی محمد موسوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی  در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی این استان برگزار شد.

هدفگذاری حذف نفت از بودجه با شیب تندتری در بودجه سال آینده اجرا می شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه وزارت اقتصاد سه اقدام برای کاهش فرار مالیاتی در دست اجرا دارد، بهترین ابزار برای جلوگیری از فرار مالیاتی را هوشمند سازی نظام مالیاتی و الکترونیکی کردن فرآیندها عنوان کرد.

اجرای کامل حاکمیت شرکتی و استقرار بانکداری دیجیتال در بانک‌ها

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه با مدیران عامل بانک‌های دولتی طی سخنانی بر اجرای کامل حاکمیت شرکتی و استقرار بانکداری دیجیتال در بانک‌ها تاکید نمود.

پیام وزیر اقتصاد به مناسبت سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس منتشر شد

پیام فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به مناسبت سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس منتشر شد.

بانك های كشور در شرایط كنونی، ستون های اصلی رشد و توسعه و نگاهداشت اقتصاد كشور هستند

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مجمع عمومی بانک ملی ایران گفت: نظام بانکی ستون اصلی رشد و توسعه و نگاهداشت اقتصاد کشور است/ اگر در چنین شرایطی بانک ها را تنها بگذاریم، دود آن به چشم همه خواهد رفت/ 60 درصد تسهیلات پرداختی نظام بانکی در چهار ماه ابتدای امسال برای تامین سرمایه در گردش بنگاه ها اختصاص یافته است.

تقدیم اصلاحیه صورت حساب عملكرد بودجه سال 1396 و سنوات قبل به هیات دولت

 وزیر امور اقتصادی و دارایی لوح فشرده گزارش اصلاحیه صورت حساب عملکرد بودجه سال 1396 کل کشور و سنوات قبل را تقدیم هیات دولت کرد. 

امروز شاهد تحول جدی در فعالیت های گمركی كشور هستیم

 وزیر امور اقتصادی و دارایی و دارایی در حاشیه مراسم رونمایی از سه برنامه  گمرک هوشمند، با اشاره به ویژگی های این برنامه ها و تاثیر چشمگیر آنها در شفافیت و سرعت بخشی به فرآیند های گمرکی، تصریح کرد: امروز شاهد تحول جدی در فعالیت های گمرکی کشور هستیم. 

رونمایی از برنامه های گمرك هوشمند با حضور وزیر اقتصاد

همزمان با هفته دولت، در مراسمی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی از برنامه های "گمرک هوشمند" شامل گمرک موبایل، پلمپ هوشمند و شبکه فعالان اقتصادی در رویه های گمرکی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.

آخرین اخبار آرشیو