جستجو به دنبال کلید واژه «پیام تسلیت» - تعداد یافته ها 9 مورد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم شهادت اولین شهید مدافع سلامت جزیره قشم را تسلیت گفت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی شهادت اولین شهید مدافع سلامت جزیره قشم را به همه مدافعان بی نام و نشان سلامت در عرصه بهداشت و درمان جزیره، همکاران، خانواده و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفت.

مشاور رییس جمهور در پیامی در گذشت ابوی وزیر اطلاعات را تسلیت گفت

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت «حضرت آیت الله سید رضی علوی»، ابوی وزیر اطلاعات را تسلیت گفت.

مشاور رییس جمهور در پیامی درگذشت «مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی قصر شیرین» را تسلیت گفت

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت «مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی قصر شیرین» را به خانواده معزی آن مرحوم تسلیت گفت.

مشاور رییس جمهور در پیامی درگذشت «مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شهیدی» را تسلیت گفت

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت «مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمدعلی شهیدی محلاتی، معاون سابق رییس جمهور» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت مشاور رییس جمهور در پی شهادت دکتر فخری زاده

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی شهادت دانشمند هسته ای کشورمان «مرحوم دکتر محسن فخری زاده» رييس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع را به محضر مقام معظم رهبري( مدظله العالي) و خانواده آن بزرگوار تبریک و تسلیت گفت.

مشاور رییس جمهور در پیامی درگذشت امام جمعه پیشین کرمان را تسلیت گفت

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، درگذشت «آیت الله سید یحیی جعفری» امام جمعه پیشین کرمان را به خانواده معزی آن مرحوم تسلیت گفت.

مرتضی بانک در پیامی درگذشت برادر همسر رئیس جمهور را تسلیت گفت

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیام هایی جداگانه درگذشت برادر همسر گرامی رییس جمهور را به وی و همسر محترمشان تسلیت گفت.

تسلیت مشاور رییس جمهور در پی درگذشت همکار ارجمندمان «دکتر بیژن شیری»

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت همکار ارجمندمان «دکتر بیژن شیری» را به کلیه همکاران به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت گفت.

پيام تسليت مشاور رييس جمهور در پي درگذشت «استاد شجريان»

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت خسرو آواز ايران «استاد محمدرضا شجريان» را به خانواده محترم ايشان، جامعه هنري و مردم شريف ايران تسلیت گفت.

آخرین اخبار آرشیو