جستجو به دنبال کلید واژه «مجتمع بندری کاسپین» - تعداد یافته ها 12 مورد

تکمیل راه آهن و اتصال دریای خزر به خلیج فارس در بهار 1400

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، استاندار گیلان و مدیران دستگاه های اجرایی از پروژه ملی راه آهن رشت به مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی بازدید بعمل آورد.

قرارداد ساخت نخستین سردخانه منطقه آزاد انزلی توسط بخش خصوصی منعقد شد

در راستای تکمیل زیرساخت های مورد نیاز مجتمع بندری کاسپین در حوزه نگهداری کالا در فضای پسکرانه این بندر، قرارداد «ساخت نخستین سردخانه منطقه آزاد انزلی» از سوی «شرکت راه چاران منطقه آزاد انزلی» و بخش خصوصی تحت عنوان «شرکت آلما کاسپین» منعقد شد.

تخلیه و بارگیری بیش از 31 هزار تن کالا با پهلوگیری 11 کشتی در دی ماه

رحیم شوقی سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان با اشاره به افتتاح و بهره برداری از یک پست اسکله دیگر در بندرکاسپین که با دستور رییس جمهور به صورت رسمی شروع به کار نمود، اظهار کرد:

تمایل یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری بندری و لجستیک چین برای حضور در مجتمع بندری کاسپین

هیأت اقتصادی چینی متشکل از مدیران یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری این کشور بود که به منظور امکان سنجی سرمایه گذاری در حوزه های بندری و لجستیک این منطقه، با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون راهکارهای همکاری های دو سویه تبادل نظر کردند.

با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور؛ 60 طرح تولیدی ـ صنعتی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری می رسد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از بهره برداری 60 طرح تولیدی، صنعتی، تجاری و زیرساختی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

برگ برنده اقتصاد کشور؛ سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

سه سال است فشار تحریم‌ها بر گرده کشور هر روز سنگین‌تر می‌شود و به قصد برزمین‌زدن اقتصاد ایران، تمام‌ راه‌های تبادل و ارتباط را می‌بندد. کشورهای دوست و همراه آمریکا هم از ترس به‌خطرافتادن منافعشان روابط خود را با ایران هر روز کم و کمتر می‌کنند. وقتی می‌خواهیم از سرمایه‌گذاری در کشور صحبت کنیم، باید ابتدا این چند جمله را در ذهن مرور کنیم و بدانیم ورود منابع جدید برای سرمایه‌گذاری در چه شرایط و اوضاع خطیری صورت گرفته است.

سه پست اسکله جدید در بندر کاسپین احداث می شود

مدیر مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی گفت: فرآیند احداث سه پست اسکله در بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی در حال انجام است و تا نیمه اول سال آینده این سه پست اسکله شامل ۲ مورد آن توسط بخش خصوصی و یک پست اسکله هم توسط قرارگاه خاتم الانبیا اجرا می شود.

تقدیر روزبهان از تأمین کننده کالاهای اساسی کشور از طریق مجتمع بندری کاسپین

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از مدیرعامل شرکت صنعت غذایی کورش که ظرف ماههای اخیر اقدام به تأمین یکی از کالاهای اساسی مورد نیاز کشور از طریق مجتمع بندری کاسپین این منطقه نموده؛ با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آورد.

رکورد شکنی بندر کاسپین در یک روز

بندر کاسپین روز (شنبه) از آغاز فعالیت خود در سال ۹۷ تا کنون شاهد رکورد شکنی جدیدی در حمل و نقل دریایی در خزر بود پس از خروج سه کشتی به مقصد روسیه و چین، سه کشتی هم در بندر کاسپین پهلوگیری شد.

صدور صد کانتینر و 1243 تن قیر از مجتمع بندری کاسپین به کشور چین

سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از صدور صد کانتینر و 1243 تن قیر از مجتمع بندری کاسپین به کشور چین خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو