جستجو به دنبال کلید واژه «مجتمع بندری کاسپین» - تعداد یافته ها 8 مورد

صادرات واحدهای تولیدی منطقه آزاد انزلی به ۱۳۹ میلیون دلار رسید

واحدهای تولیدی صنعتی فعال در منطقه آزاد انزلی در 9 ماهه امسال 25 میلیون و 130 هزار دلار از محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کردند.

افق‌های جدید همکاری اقتصادی ایران و روسیه با نقش‌آفرینی منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی به عنوان تنها منطقه آزاد کشور در شمال ایران و با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها، می‌تواند نقش مهمی را در توسعه مناسبات اقتصادی ایران با جمهوری فدراتیو روسیه ایفا کند.

منطقه آزاد انزلی، محور توسعه روابط ایران و آذربایجان

منطقه آزاد انزلی به واسطه قرار گیری مجتمع بندری کاسپین در این منطقه و گذر کریدور شمال به جنوب از آن، نقش بسیار مهمی در توسعه روابط منطقه‌ای کشور ایفا خواهد کرد. در همین راستا نیازمند تکمیل به موقع و با کیفیت مسیر حمل و نقل ریلی این کریدور در ایران هستیم.

تقویت مسیر ترانزیتی شمال جنوب و مسیرهای جدید ترانزیت کالا به اروپا

مدیرعامل سازمان بهمراه تعدادی از اعضای هیأت مدیره و معاونین سازمان به منظور بررسی ظرفیت های جدید همکاری با جمهوری آذربایجان از زیرساخت های ترانزیتی و لجستیکی این کشور بازدید به عمل آورده و در نشست با جواد جهانگیرزاده سفیر ایران در این کشور فرصت های همکاری براساس توانمندیهای منطقه و ظرفیت های سفارتخانه کشورمان، را مورد بررسی قرار داد.

صادرات 450 TEU كانتینر تجاری از مسیر كریدور چین – قزاقستان – ایران (منطقه آزاد انزلی)

به گزارش فرینا، مهندس امین افقی معاون اموربندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه توسعه رویکرد صادرات محور مجتمع بندری کاسپین از طریق ارائه مشوق ها و بسته های حمایتی متنوع به عنوان یک راهبرد توسط سازمان در دستور کار قرار دارد اظهار داشت:

همایش ظرفیت‌های مناطق آزاد در گسترش همکاری‌های منطقه ای ایران و اوراسیا برگزار شد

سالن حکمت دانشگاه گیلان میزبان همایشی با عنوان "ظرفیت‌های مناطق آزاد در گسترش همکاری‌های منطقه ای ایران و اوراسیا" با محوریت منطقه آزاد انزلی بود.

افزایش ترانزیت کالا و رونق کریدورهای تجاری با تکمیل زیرساخت های مجتمع بندری کاسپین

در بازدید مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از منطقه آزاد انزلی مطرح شد: ترانزیت کالا و رونق کریدورهای تجاری با تکمیل زیرساخت های مجتمع بندری کاسپین افزایش می یابد.

ورود دومین محموله دام زنده از مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

در راستای افزایش حمل و نقل ترکیبی کالا، بیست و پنجمین (25) کشتی ای که در مسیر کریدور چین، قزاقستان، ایران اقدام به ترانزیت کالا نمود، به صورت همزمان علاوه بر ۲۱ کانتینر حامل کالاهای اساسی و مواد اولیه واحدهای تولیدی از مسیر این کریدور، قفس های کانتینری حمل دام زنده را در مجتمع بندری کاسپین تخلیه نمود.

آخرین اخبار آرشیو