جستجو به دنبال کلید واژه «مجتمع بندری کاسپین» - تعداد یافته ها 12 مورد

تمایل یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری بندری و لجستیک چین برای حضور در مجتمع بندری کاسپین

هیأت اقتصادی چینی متشکل از مدیران یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری این کشور بود که به منظور امکان سنجی سرمایه گذاری در حوزه های بندری و لجستیک این منطقه، با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون راهکارهای همکاری های دو سویه تبادل نظر کردند.

با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور؛ 60 طرح تولیدی ـ صنعتی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری می رسد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از بهره برداری 60 طرح تولیدی، صنعتی، تجاری و زیرساختی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

برگ برنده اقتصاد کشور؛ سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

سه سال است فشار تحریم‌ها بر گرده کشور هر روز سنگین‌تر می‌شود و به قصد برزمین‌زدن اقتصاد ایران، تمام‌ راه‌های تبادل و ارتباط را می‌بندد. کشورهای دوست و همراه آمریکا هم از ترس به‌خطرافتادن منافعشان روابط خود را با ایران هر روز کم و کمتر می‌کنند. وقتی می‌خواهیم از سرمایه‌گذاری در کشور صحبت کنیم، باید ابتدا این چند جمله را در ذهن مرور کنیم و بدانیم ورود منابع جدید برای سرمایه‌گذاری در چه شرایط و اوضاع خطیری صورت گرفته است.

سه پست اسکله جدید در بندر کاسپین احداث می شود

مدیر مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی گفت: فرآیند احداث سه پست اسکله در بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی در حال انجام است و تا نیمه اول سال آینده این سه پست اسکله شامل ۲ مورد آن توسط بخش خصوصی و یک پست اسکله هم توسط قرارگاه خاتم الانبیا اجرا می شود.

تقدیر روزبهان از تأمین کننده کالاهای اساسی کشور از طریق مجتمع بندری کاسپین

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از مدیرعامل شرکت صنعت غذایی کورش که ظرف ماههای اخیر اقدام به تأمین یکی از کالاهای اساسی مورد نیاز کشور از طریق مجتمع بندری کاسپین این منطقه نموده؛ با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آورد.

رکورد شکنی بندر کاسپین در یک روز

بندر کاسپین روز (شنبه) از آغاز فعالیت خود در سال ۹۷ تا کنون شاهد رکورد شکنی جدیدی در حمل و نقل دریایی در خزر بود پس از خروج سه کشتی به مقصد روسیه و چین، سه کشتی هم در بندر کاسپین پهلوگیری شد.

صدور صد کانتینر و 1243 تن قیر از مجتمع بندری کاسپین به کشور چین

سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از صدور صد کانتینر و 1243 تن قیر از مجتمع بندری کاسپین به کشور چین خبر داد.

تقاضای 70 شرکت برای سرمایه‌گذاری در احداث شهرک صنعتی شماره 3 منطقه آزاد انزلی

مدیر جذب سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: فراخوان جذب سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی شماره 3 در سه مرحله انجام شده است. تا الان حدود 70 شرکت برای احداث واحد در شهرک تقاضا داده‌اند و مطمئنا احداث این شهرک علاوه بر جذب سرمایه‌گذاری، افزایش تولیدات و اشتغال، باعث افزایش صادرات به حوزه اوراسیا هم خواهد شد.

استمرار راهبرد تأمین کالاهای اساسی کشور از طریق منطقه آزاد انزلی

با پهلوگیری پنجاه و ششمین کشتی حامل روغن خوراکی به مجتمع بندری کاسپین میزان روغن وارده شده به مرز 130 هزار تن رسید.

واردات 5 هزار تن روغن خام از طریق مجتمع بندری کاسپین با پهلوگیری پنجاه و چهارمین کشتی در سال 99

با ورود پنجاه و چهارمین کشتی حامل روغن به مجتمع بندری کاسپین، که حامل 5036 تن روغن خام مورد استفاده در تولید روغن خوراکی آفتاب گردان بود میزان روغن تخلیه و وارد شده به کشور از طریق این بندر ظرف هفت ماه گذشته از مرز 124 هزار تن عبور کرد.

آخرین اخبار آرشیو