جستجو به دنبال کلید واژه «فعالان اقتصادی» - تعداد یافته ها 25 مورد

تعارفی با مدیران ناکارآمد نداریم / باید از هیات مدیره متخصص در مناطق آزاد استفاده شود + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به این که هیات مدیره مناطق آزاد باید از افراد متخصص تشکیل شود، تاکید کرد: با هیچ مدیرعاملی تعارف نداریم و از این پس عملکرد مدیران عامل به دو شکل ارزیابی می‌شود.

پیگیری و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در خصوص امور مالیاتی در مناطق آزاد کشور

دومین کارگروه تخصصی امورمالیاتی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور «حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد برگزار شد.

39 مغروقه دوران جنگ تحمیلی در اروند رود خارج سازی می‌شود

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: 39 مغروقه به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در اروندرود، به منظور تسهیل در تجارت در بنادر آبادان و خرمشهر، با هماهنگی سازمان بنادر کشور و توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خارج سازی خواهند شد.

هدفگذاری توسعه همکاری اقتصادی مناطق آزاد با کشورهای همسایه

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: توسعه همکاری های مشترک اقتصادی مناطق آزاد با کشورهای همسایه در دستور کار قرار دارد.

مشاور رییس جمهور به منطقه آزاد اروند سفر کرد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به هدف مانع زدایی از فعالیت چند واحد تولیدی، بازدید از مرز دریایی فاو و‌ نشست با فعالان اقتصادی «منطقه آزاد اروند»، به این منطقه سفر کرد.

کسب تراز تجاری مثبت و صادرات محور شدن مناطق آزاد در سه سال گذشته

دومین نشست فعالان اقتصادی سازمان منطقه آزاد انزلی با حمیدرضا مومنی دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور با حضور علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، اعضای هیئت مدیره و معاونین سازمان در سالن اجلاس ملل برگزار شد.

افتتاح 14پروژه تولیدی، عمرانی و گردشگری با ارزش 410 میلیارد تومان در منطقه آزاد انزلی

در ششمین روز از هفته دولت، 14 پروژه تولیدی، عمرانی و گردشگری با ارزش 410 میلیارد تومان در منطقه آزاد انزلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد | بهره برداری از پروژه های منطقه آزاد انزلی همزمان با هفته دولت

همزمان با ششمین روز از هفته دولت، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور بازدید و افتتاح چند پروژه عمرانی و زیربنایی، تفریحی ـ گردشگری و سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی به این منطقه سفر کرد.

نشست دبیر شورایعالی مناطق آزاد با فعالین اقتصادی ارس برگزار شد

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادي در نشستی که با حضور فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد، مسائل و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران را بررسی کرد.

تکمیل طرح‌های زیرساختی چابهار آبادانی سواحل مکران را به دنبال دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تکمیل طرح‌های زیرساختی در حال اجرای منطقه آزاد چابهار ضمن اینکه برخی از مشکلات پیش رو را مرتفع می‌کند موجب پیشرفت، آبادانی و رونق تولید و اشتغال در سواحل مکُران می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو