جستجو به دنبال کلید واژه «ژئوپارک جهانی قشم» - تعداد یافته ها 6 مورد

یک پای ثابت همه اقدامات سازمان منطقه آزاد قشم باید مردم جزیره باشد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از بافت قدیم شهر قشم و برخی طرح ها و پروژه های گردشگری و راهسازی جزیره قشم بازدید و صمن بررسی وضعیت آمادگی امکانات شهری برای مقابله با سیلاب احتمالی در شهر قشم و همچنین موانع و مشکلات پروژه های گردشگری و راهسازی درسطح جزیره، برعزم راسخ این سازمان در میدان دادن به جامعه محلی برای اداره امور خودشان تاکید و اعلام کرد که همه اقدامات این سازمان یک پای ثابتش باید مردم جزیره باشد.

ژئوپارک جهانی قشم راهبر توسعه ژئوپارک های جهانی یونسکو در آسیای میانه شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم به‌عنوان سخنران کلیدی در سمینار توسعه ژئوپارک های جهانی یونسکو در منطقه آسیای میانه حضور یافت.

ضرورت همکاری های علمی تخصصی و گسترش روابط منطقه آزاد قشم و سازمان زمین شناسی کشور

سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم در دیدار معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با وی بر ضرورت همکاری متقابل و گسترش روابط فنی، کارشناسی و علمی بین دو سازمان تاکید کرد.

امضای تفاهم نامه میان ژئوپارک جهانی قشم و نهاد کتابخانه های عمومی جزیره

تفاهم نامه همکاری میان ژئوپارک جهانی قشم و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قشم با حضور علیرضا امری کاظمی، مدیر ژئوپارک جهانی قشم و امینه دریانورد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان به امضا رسید.

دره ستاره ها با بیش از 33 هزار بازدید کننده، جذاب ترین ژئوسایت قشم برای گردشگران

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از بازدید 72هزار و918 نفر گردشگر از جاذبه های طبیعی ژئوسایت های جزیره قشم در طول 8 ماه سال 1400 خبر داد و گفـت: در طول این مدت دره ستاره ها با 33هزار و 523 نفر بیشترین و دره تندیس ها با سه هزار و 485 نفر کم ترین بازدید کننده را داشته است.

فعالیت های مدیریت ژئوپارک جهانی قشم به مناسبت روز جهانی کودک اعلام شد

مجموعه فعالیت های مدیریت ژئوپارک جهانی سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز جهانی کودک از سوی مدیر ژئوپارک جهانی قشم اعلام شد.

آخرین اخبار آرشیو