جستجو به دنبال کلید واژه «ژئوپارک جهانی قشم» - تعداد یافته ها 8 مورد

چین محموله درمانی به ژئوپارک جهانی قشم ارسال کرد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از ارسال محموله درمانی برای مقابله با کروناویروس از سوی ژئوپارک جهانی دونهوانگ چین به ژئوپارک جهانی قشم خبر داد.

قشم آماده جذب گردشگران تخصصی

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از همکاری مشترک بین این سازمان، دانشگاه علم و فرهنگ و فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور برای توسعه گردشگری تخصصی در جزیره قشم خبر داد.

مجوزهای بدون تایید ژئوپارک جهانی قشم وجاهت قانونی ندارد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم تصریح کرد: مجوزهایی که از سوی مراجع مختلف برای فعالیت های شیلاتی در محدوده سایت ژئوپارک جهانی قشم صادر می شود، وجاهت قانونی ندارد.

تنها ژئوپارک جهانی خاورمیانه در معرض دریافت کارت قرمز

غار نمکی قشم، اثری که به عنوان طولانی ترین غار نمکی دنیا شناخته می شود، اثر طبیعی است که با شماره 171 ثبت ملی شده و در فهرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور به ثبت رسیده است.

پروژه مخرب پرورش میگو در سایت نمکدان باید متوقف شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از مراجع قانونی، صدور توقف فوری پروژه ساخت مزرعه پرورش میگو در ژئوسایت نمکدان قشم را خواستار شد.

درخشش ژئوپارک قشم در سرزمین ماتادورها

مدیر ژئوپارک جهانی قشم با اشاره به آغاز بکار نمایشگاه صنعت گردشگری مادرید (FITUR) گفت: جاذبه های گردشگری منحصر بفرد قشم و صنایع دستی جزیره در این نمایشگاه پنج روزه معرفی خواهد شد.

دانش آموزان بخش مرکزی قشم همیار ژئوپارک می شوند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: با تمدید تفاهم نامه همکاری میان این ژئوپارک و اداره آموزش و پرورش بخش مرکزی قشم، دانش آموزان قشم همیار ژئوپارک می شوند.

برگزاری مسابقه طراحی نامه فراخوان دانش آموزان ژئوپارک جهانی قشم به ژئوپارک های جهان

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقه ای تحت عنوان نامه فراخوان دانش آموزان ژئوپارک جهانی قشم به ژئوپارک های جهان در راستای اقدامات ترویجی ژئوپارک جهانی قشم خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو