جستجو به دنبال کلید واژه «اتحادیه اقتصادی اوراسیا» - تعداد یافته ها 5 مورد

روسیه: توافق اتحادیه اوراسیا با ایران نزدیک‌ است

معاون نخست وزیر روسیه در گفتگو با تاس اعلام کرد که اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EAEU) ممکن است زودتر از سایر کشورها با ایران به توافق بر سر منطقه آزاد تجاری دست یابد.

تبدیل منطقه آزاد انزلی به یکی از مراکز اصلی واردات مواد اولیه و صادرات قطعات و محصولات خودرویی کشور به اوراسیا

در راستای گسترش و تعمیق روابط این سازمان با مجموعه های بزرگ تولیدی ـ صنعتی کشور جهت تسهیل و کاهش هزینه های مترتب بر واردات مواد اولیه خطوط تولید و بهره برداری حداکثری از فرصت صادرات از طریق نخسین منطقه آزاد شمال کشور به بازارهای اوراسیا و کشورهای حاشیه دریای خزر؛ عیسی فرهادی، مدیرعامل بهمراه عضو هیأت مدیره و معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی با مهدی داداشی زین الدین قائم مقام مجموعه خودروسازی سایپا، و معاونین آن مجموعه تولیدی در دفتر مرکزی سایپا، به بحث و تبادل نظر پرداخت.

تحویل اولین محصول خودروهای امداد و نجات جاده ای و حمل پول ایران

مدیر گسترش و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه همزمان با ایام نوروز رمضانی سال 1402 و با همکاری وزارت صمت و گمرک استان، اولین محموله خودروهای امداد و نجات جاده ای و حمل پول که توسط شرکت ویس کاسپین منطقه آزاد انزلی کاربری سازی شده بود، به بازار مصرف داخلی تحویل داده شد.

لزوم هم افزایی ملی برای کسب منافع حداکثری در توسعه روابط با اوراسیا با محوریت منطقه آزاد انزلی

جامعه استانداران و مدیران ولایی کشور در نشستی با عیسی فرهادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص سازوکارهای همکاری و معاضدت فکری فی مابین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بازدید فرهادی از مجتمع بندرانزلی و گمرکات استان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، از ظرفیت ها و امکانات موجود در اداره کل بنادر و دریانوردی استان در مجتمع بندری انزلی و حوزه نظارت گمرکات استان بازدید و در گفتگو با مدیران این دو نهاد بر لزوم افزایش همکاری های چندجانبه برای تبدیل شدن به هاب ترانزیتی و صادراتی کشورهای حاشیه دریای خزر، به ویژه اتحادیه اقتصادی اوراسیا تأکید نمود.

آخرین اخبار آرشیو