جستجو به دنبال کلید واژه «اتحادیه اقتصادی اوراسیا» - تعداد یافته ها 7 مورد

منطقه آزاد انزلی پل اصلی ارتباطی روسیه،اوراسیا و کریدور شمال ـ جنوب است

اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با معاون وزیر حمل و نقل فدراسیون روسیه دیدار و در خصوص فرصت ها و سازوکار گسترش مناسبات دو جانبه با تکیه بر ظرفیت های منطقه آزاد انزلی و کریدور شمال-جنوب به بحث و تبادل نظر پرداخت.

باید از موقعیت منطقه آزاد انزلی در توسعه روابط با اوراسیا بهره برد

دبیر انجمن ژئوپلیتیک ایران گفت: موقعیت ژئوپلیتیکی و ژئو اکونومیکی مناطق آزاد مسیری مناسب برای رسیدن کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا به آبهای آزاد و خنثی کردن تحریم های یکجانبه است.

مجموع صادرات منطقه آزاد انزلی از مرز 76 میلیون دلار گذشت

از ابتدای فروردین ماه تا پایان تیرماه سال 1400، مجموع صادرات این منطقه به 76.67 میلیون دلار بالغ شد.

منطقه آزاد انزلی دروازه ورود با بازار ایران است

رییس اتاق بازرگانی روسیه و ایران گفت: مناطق آزاد ایران می توانند به معبر و مرکزی برای همکاری های اقتصادی روسی ـ اوراسیایی با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس و اقیانوس هند تبدیل شوند .

منطقه آزاد انزلی دروازه ورود به اوراسیا

رییس اتاق بازرگانی ایران و روسیه گفت: منطقه آزاد انزلی دروازه ورود به اوراسیا برای ایرانیان و معبر اصلی ورود به بازارهای ایران و جنوب آسیا برای اعضای اتحادیه اواراسیا است

اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری تا زمستان سال جاری

در ادامه پیگیری های سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور تسریع در بهره برداری از طرح ملی اتصال این منطقه به خط ریل سراسری، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با همراهی اکبری مقدم مدیرعامل سازمان، ارسلان زارع استاندار گیلان، از بخش های مختلف پروژه اتصال ریل به مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.

استقبال سرمایه گذاران،حضور مدیران ارشد دولتی و دریافت تندیس و لوح تقدیر نمایشگاه

نخستین نمایشگاه بین المللی اختصاصی اوراسیا با حضور حدود 100 شرکت از کشورهای روسیه، قرقیزستان،قزاقستان، ارمنستان، بلاروس و افزون بر 150 برند و شرکت برتر بخش خصوصی و تعدادی از نهادهای مالی ـ بانکی دولتی ایرانی از تاریخ هجدهم تا بیست و یک تیر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو