جستجو به دنبال کلید واژه «اتحادیه اقتصادی اوراسیا» - تعداد یافته ها 15 مورد

اگر مسئولین حمایت کنند؛ ارس توان کمک به افزایش درآمد سرانه ملی را دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در همایش روابط تجاری ایران و ارمنستان که بصورت مجازی برگزار شد، گفت: با توجه به موقعیت ارتباطی خاص و قوانین سهل سرمایه گذاری بین المللی در ارس، در صورت حمایت مسئولین توان کمک به افزایش درآمد سرانه ملی را داریم.

صدور صد کانتینر و 1243 تن قیر از مجتمع بندری کاسپین به کشور چین

سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از صدور صد کانتینر و 1243 تن قیر از مجتمع بندری کاسپین به کشور چین خبر داد.

عملکرد موفق استان گیلان در صادرات به کشورهای عضو اوراسیا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان گفت: منطقه آزاد انزلی عامل تقویت اتحادیه اقتصادی اوراسیا و توسعه مبادلات کشورها عضو با ایفای نقش هاب ارتباطات لجستیک است.

منطقه آزاد انزلی دریچه ای به روی اوراسیا

منطقه آزاد انزلی این مولود جوان خطه ای که شهرت دروازه اروپا را در پیشینه اش دارد با مزیتها ، فرصتها ، امکانات موجود و موقعیت خاص جغرافیایی دریچه ای به روی اوراسیاست .

ایران تحریم شدنی است، اما تحدید نمی شود

سفیر ایران در روسیه با بیان اینکه ایران تحریم شدنی است، اما تحدیدشدنی نیست، گفت: ژئوپلتیک ایران اساسا مفصل دنیا و مرکز ارتباطات است و باید عملا قدران این موقعیت باشیم و تلاش کنیم کریدورهای جهانی از اینجا عبور کند لذا امروز اتحادیه اقتصادی اوراسیا بزرگترین فرصت اقتصادی کشور محسوب می شود و باید از آن استفاده کنیم.

با توسعه تجارت متقابل، مي‌توان از بروز ناامني‌ها جلوگيري کرد

وزير نيرو و مسئول هماهنگي و انسجام‌بخشي بين دستگاهي اجراي موافقت‌نامه موقت تجارت آزاد با اتحاديه اقتصادی اوراسیا گفت: این اتحادیه، یک سازمان نوظهور در بین سازمان‌هاي منطقه‌اي است و چنانچه بتواند به ضريب بالاتري از اتحاد، همکاري و همگرايي منطقه‌اي سوق يابد، ظرفيت تبديل شدن به یکی از قطب‌هاي مهم اقتصادي و حتي سياسي جهان را دارد.

روسیه ۵۴ درصد صادرات ایران را به خود اختصاص داده است

سرکنسول فدراسیون روسیه در گیلان با بیان اینکه از زمان آغاز همکاری ها روسیه در کشورهای بین اتحادیه اوراسیا وارد کننده مهم محصولات ایرانی در چارچوب موافقت نامه مذکور است، گفت: روسیه ۵۴ درصد صادرات ایران را به خود اختصاص داده است.

امسال بالغ بر ۷۰ میلیون تن کالا در بنادر تخلیه و بارگیری شد

معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: به رغم تحریم ها امسال حدود٧٠ میلیون تن کالا در بنادر کشور تاکنون تخلیه و بارگیری شده است.

اتحادیه اوراسیا ساختار جدید قدرت جهانی آسیایی را پایه گذاری کند

مشاور عالی و دستیار رهبرمعظم انقلاب و رئیس هیات مدیره انجمن ژئوپولیتیک ایران گفت: دولت های عضو اتحادیه اوراسیا با تفاهم می توانند ساختار جدید قدرت جهانی آسیایی را در جهان پایه گذاری نمایند.

گسترش ظرفیت های حمل و نقلی و تجارت همچنان دستور کار دولت است

وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه تجارت و ترانزیت یکی از ضرورت های شکوفایی اقتصادی کشور است از این رو در دولت تدبیر و امید گسترش ظرفیت راه های ترانزیتی و توسعه شبکه ریلی به صورت ویژه در دستور کار بوده و تا آخرین روز کاری دولت هم این روند تداوم دارد.

آخرین اخبار آرشیو