جستجو به دنبال کلید واژه «ورزش» - تعداد یافته ها 9 مورد

منطقه آزاد اروند آماده میزبانی مسابقات قهرمانی جودو کشور

مدیر توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این سازمان آماده میزبانی مسابقات قهرمانی جودوی کشور در رده های سنی مختلف است.

تجلیل از فعالان ورزشی و زیست محیطی بومی و بانوی هنرمند قشمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه بیست و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه این منطقه از فعالان ورزشی و زیست محیطی بومی و بانوی هنرمند قشمی تجلیل کرد.

40 پدل برد سوار قشمی ساحل غرب جزیره را پاک‌سازی کردند

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از ادامه فعالیت‌های زیست‌محیطی کمیته ورزش‌های موج‌سواری منطقه آزاد قشم و پاک‌سازی ساحل غربی جزیره توسط 40 پدل برد سوار قشمی خبر داد.

منطقه آزاد قشم قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کشور شد

تیم منطقه آزاد قشم در مسابقات والیبال ساحلی زیر 20 سال کشور و انتخابی تیم ملی که در کمپ ساحلی بندر امیرآباد شهرستان بهشهر استان مازندران برگزار شد با شکست دادن تیم میزبان در فینال این مسابقات به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت.

آموزش نقشه خوانی و کار با قطب نما به 12 کارآموز بومی

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در نخستین کارگاه نقشه خوانی و کار با قطب نما، 12 نیروی بومی نحوه کار با ابزار نقشه کشی و ترسیم آن را آموختند.

لارک بر بام مسابقات فوتسال جزایر منطقه آزاد قشم ایستاد

جزیره لارک به مقام اول مسابقات فوتسال جام جزایر منطقه آزاد قشم که بین تیم های چهار جزیره برگزار شد، دست یافت.

مسابقات پرس سینه قدرتی انتخابی تیم منطقه آزاد قشم برگزار شد

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مسابقات پرس سینه قدرتی انتخابی تیم منطقه آزاد قشم زير نظر هيات پرورش اندام و بدنسازي این منطقه برگزار شد.

قشم می تواند پایلوت مناسبی برای تورهای تیم ملی بوکس باشد

رئیس فدراسیون بوکس کشور در نشست مشترک با رئیس هیات بوکس قشم گفت: جزیره قشم می تواند پایلوت مناسبی برای اردوهای تیم ملی بوکس باشد.

ورزش و تفریح های سالم حق طبیعی جوانان قشم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حق جوانان ساکن در جزیره قشم و گردشگران و مسافران این جزیره است که انرژی و وقت آزاد خود را صرف ورزش های سالم و تفریح هایی مانند اتومبیل رانی و موتورسواری کنند.

آخرین اخبار آرشیو