جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد جهان» - تعداد یافته ها 5 مورد

با برترین منطقه آزاد هند آشنا شوید / ماهیندرا؛ شهر جهانی مدرن و پولساز

شهر جهانی ماهیندرا در سال ۲۰۰۲ تاسیس شد. این شهر اولین شهر تجاری هند و اولین منطقه ویژه اقتصادی عملیاتی هند نیز هست که توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده است و در سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از برترین مناطق آزاد جهان شناخته شد.

با مناطق آزاد بحرین آشنا شوید / مناطقی در سودای جهانی شدن

پادشاهی بحرین به طور مداوم بر استفاده از فرصت‌های تجاری برای جلب توجه سرمایه گذاران بین المللی تمرکز کرده است به همین دلیل با توسعه زیرساخت‌ها و توجه ویژه به لجستیک سعی در توانمند کردن مناطق آزاد خود دارد تا بتواند در تجارت آزاد سطح جهانی مطرح شود.

مناطق آزاد نامیبیا به دنبال توسعه زیرساخت‌ها

نامیبیا کشور کم جمعیتی است، اما همسایگان پرجمعیتی دارد که با توجه به سیستم پیشرفته حمل و نقل ریلی و شوسه، کشوری جذاب برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

بلند پروازی‌های مناطق آزاد قطر برای توسعه / قطب اقتصادی خلیج فارس به دنبال همکاری با مناطق آزاد ایران

در سال ۲۰۱۸، قطر یک سازمان مستقل به نام «سازمان مناطق آزاد قطر» (QFZA) ایجاد کرد که مسئولیت توسعه و تنظیم مناطق آزاد در قطر و اعلام مقررات مناطق آزاد مطابق با سیاست‌ها و استراتژی دولت را برعهده داشت و امروز به دنبال گسترش همکاری ها با کشورهای همسایه برای توسعه روابط میان مناطق آزاد است.

ترک‌ها و صید ماهی از آب گل‌آلود انفجار بندر بیروت / منطقه آزاد مرسین دست برتر ترکیه در اقتصاد منطقه

بعد از حادثه انفجار بندر بیروت، ترکیه اعلام کرد تا فعالیت دوباره بندر بیروت، بندر مرسین در خدمت لبنان است. در ترکیه، مرسین به مروارید مدیترانه معروف است و یک مرکز مهم در اقتصاد ترکیه به حساب می‌آید.

آخرین اخبار آرشیو