جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد اروند» - تعداد یافته ها 213 مورد

بخش های آسیب دیده بازار تجاری اروند (کنزالمال) بزودی قابل بهره برداری است

مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری سازما‌ن منطقه آزاد اروند از مراحل پایانی ‌و راه اندازی مجدد بخش های آسیب دیده مجتمع تجاری اروند (کنزالمال)خبرداد.

تولید روزانه ۴۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب ‌و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: روزانه ۴۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی، شوینده و الکل در منطقه آزاد اروند تولید و به بازار عرضه می‌شود و این روند تولید تا پایان شیوع ویروس کرونا نیز ادامه خواهد داشت.

واریز بسته حمایتی به حساب خانوارهای متضرر از کرونا توسط سازمان منطقه آزاد اروند/ ۲ ماه اجاره بهای غرفه داران بازار تجاری اروند بخشوده شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از واریز یکصد هزارتومان به هر نفر از اعضای خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی و بخشودگی اجاره بهای فروردین و اسفندماه اصناف و فعالین اقتصادی در محدوده منطقه آزاد اروند، خبر داد.

تشریح عملکرد سال گذشته و ارائه برنامه های سال جاری معاونت سرمایه گذاری اروند

معاونت سرمایه گذاری و امور اقتصادی و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در نشستی عملکرد سال گذشته، اهداف و برنامه های سال جاری این معاونت را به مدیرعامل این سازمان ارائه کرد.

صادرات کالا از منطقه آزاد اروند به ۱.۲ میلیارد دلار رسید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: پارسال مجموع صادرات کالا از این منطقه به رقم بی‌سابقه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار رسید.

جهش تولید در منطقه آزاد اروند چگونه تحقق خواهد یافت؟

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این منطقه با رایزنی هایی که با کارشناسان، مدیران و اتاق های بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی و اتاق اصناف داشته است و با همفکری بخش خصوصی و دولتی، مجموعا به ۲۰ راهبرد در جهت تحقق شعار سال که "جهش تولید" است رسیده است .

تغییر وظایف فرهنگی با شیوع کرونا ویروس در اروند

معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امسال نوروز با شیوع کرونا ویروس حوزه وظایف فرهنگی و اجتماعی نیز تغییر کرد.

عملکرد منطقه آزاد اروند در سالی که گذشت؛ از افزایش صادرات تا کسب جایزه منطقه برتر در توسعه زیرساخت‌ها

منطقه آزاد اروند در سال ۹۸ شاهد موفقیت‌هایی در زمینه‌های تولید، صادرات و سرمایه گذاری بود که به نظر می‌رسد تصمیم دارد برنامه‌های خود را در سال جدید در این زمینه‌ها با قوت بیشتری پیگیری کند. این منطقه در حوزه‌های فرهنگی، هنری و گردشگری نیز اتفاقات خوبی را در سالی که گذشت پشت سر گذاشت.

کنترل شیوع کرونا ویروس در آبادان قابل قبول است

استاندار خوزستان گفت: شرایط کنترل شیوع کرونا ویروس در حوزه دانشکده علوم پزشکی آبادان؛ خصوصا شهرستان آبادان، قابل قبول است.

مسابقه عکاسی در قرنطینه

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری مسابقه عکاسی( عکس بگیر جایزه بگیر) برای عموم مردم در دوران قرنطینه خانگی، خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو