جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد اروند» - تعداد یافته ها 50 مورد

تلاش دولت در جهت تسهیل چالش های شهرک های صنعتی

استاندار خوزستان، گفت: دولت تلاش دارد امور و چالش های شهرک های صنعتی در جهت توسعه و کارآفرینی را تسهیل نماید تا واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل، وارد چرخه تولید شوند.

اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست و هرکس از آن تخطی کند، می بایست مورد پیگرد قرار گیرد.

استقرار دانش مدل سازی اطلاعات ساخت ( BIM) در منطقه آزاد اروند

در آیین بهره‌برداری از 62 طرح‌ سرمایه گذاری و زیر بنایی در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور با دستور رییس جمهور؛ از استقرار دانش مدل سازی اطلاعات ساخت ( BIM) در منطقه آزاد اروند، رونمایی شد.

اقدامات مثبت منطقه آزاد اروند در صنایع فولاد

استاندار خوزستان، گفت: منطقه آزاد اروند در صنایع فولاد اقدامات خوبی داشته است.

17 طرح صنعتی و خدماتی در منطقه آزاد اروند بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شدند

امروز دوشنبه (31 خردادماه) در پنجمین آیین افتتاح پروژه های مناطق آزاد کشور، 17 طرح صنعتی به ارزش بیش از 9 هزار و 430 میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی و 100 میلیون یورو سرمایه‌گذاری خارجی با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری و حضور قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان در منطقه آزاد اروند بهره‌برداری و کلنگ زنی شدند.

منطقه آزاد اروند به قطب علمی و دانشگاهی منطقه تبدیل می‌شود + فیلم

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند از برنامه‌ریزی‌ها برای تبدیل شدن اروند به قطب علمی و دانشگاهی در بین کشورهای همسایه می‌گوید.

افتتاح 50 پروژه با ارزش 80 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی / 217 هزار میلیارد تومان پروژه در مناطق آزاد در دست احداث است 

بهره‌برداری از 50 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی با ارزش 80 هزار میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی 50 پروژه دیگر با ارزش سرمایه گذاری بیش از  641 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس آغاز خواهد شد.

افتتاح اسکله استند آپ پدل برد در منطقه آزاد اروند

نخستین اسکله تخصصی پدل برد منطقه، در رودخانه اروند کوچک افتتاح شد.

فلسفه وجودی مناطق آزاد برای حضور فعالان اقتصادی است

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فلسفه وجودی مناطق آزاد، حضور فعالان اقتصادی و رفع موانع تولید و پشتیبانی و مانع زدایی است.

برگزاری سومین سمینار بین المللی CSR در منطقه آزاد اروند

سمینار بین المللی مسئولیت اجتماعی، با محوریت مناطق آزاد تجاری و تفکر مسئولانه (CSR) همراه رویکرد ارائه عملکرد این مناطق و اعلام برگزیدگان در محل سالن همایش های سازمان منطقه آزاد اروند، به مدت دو روز در حال برگزاریست.

آخرین اخبار آرشیو