جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد اروند» - تعداد یافته ها 165 مورد

همه اقدامات منطقه آزاد اروند در جذب توریست سلامت

مدیر محیط‌ زیست، بهداشت و سلامت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرکت‌هایی در حوزه توریست سلامت در منطقه فعال هستند که هدف اصلی آنها جذب توریست است. این شرکت‌ها با دانشگاه علوم‌ پزشکی، بیمارستان‌ها و سازمان منطقه آزاد اروند وارد همکاری شده‌اند. در ایام قبل از کرونا حدود ۳۰ درصد از برخی از مطب‌ها و مراکز بهداشتی آبادان و خرمشهر، توریسم گردشگری سلامت داشتیم.

برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری در اروند

دوره آموزشی خبرنگاری طی دو روز در منطقه آزاد اروند به صورت آنلاین برگزار شد.

صادرات 800 میلیون دلاری کالا از منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: 800 میلیون دلار کالای غیر نفتی امسال از مرز تجاری شلمچه، بنادر آبادان و خرمشهر در منطقه آزاد اروند به خارج از کشور صادر شد.

جذب 40 درصد سرمایه‌های خارجی مناطق آزاد در اروند

معاون سرمایه‌گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سرمایه‌های خارجی به منطقه آزاد اروند، عمدتاً از دو کشور چین و ترکیه جذب شده است. این سرمایه‌ها طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در منطقه، عمدتاً در بخش‌های صنعتی، صنایع پایین دستی پتروشیمی و انرژی و مواد معدنی بوده است که از این بین حوزه صنایع معدنی دست بالا را داشته است.

ابلاغ دستورالعمل صدور مجوز فعالیت گردشگری کشاوزی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: نظر به اهمیت و ضرورت ساماندهی گردشگری کشاورزی کشور؛ دستورالعمل صدور مجوز فعالیت گردشگری کشاوزی از طرف وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، ابلاغ شد.

اختصاص ۵۰۰ میلیون ریال حمایت مالی سازمان منطقه آزاد اروند از جشنواره تئاتر استانی اروند

مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند از حمایت مالی 500 میلیون ریالی این سازمان از جشنواره تئاتر استانی اروند، خبر داد.

حضور قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در آبادان را به فال نیک می گیریم

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) منشأ خیر در کشور است که حضور آن در آبادان را به فال نیک می گیریم.

لزوم تبدیل سرمایه های منجمد منطقه آزاد اروند باید به سرمایه های فعال

استاندار خوزستان بر تبدیل سرمایه های منجمد در منطقه آزاد اروند به سرمایه های فعال تاکید کرد.

تلاش بی وقفه سازمان منطقه آزاد اروند جهت توسعه پایدار شهرهای آبادان و خرمشهر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: تمام مسئولان و دلسوختگان نظام و تمام کسانی که در مسائل شهرهای آبادان و خرمشهر دستی بر آتش دارند در تلاش اند تا کاری برای این دو شهر انجام دهند تا به توسعه در خور شان خود برسند.

برگزاری اردوی تیم ملی جودو در منطقه آزاد اروند

رییس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران گفت: در صورت آمادگی منطقه آزاد اروند اردوی تیم ملی جودو ایران در این منطقه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار آرشیو