جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد اروند» - تعداد یافته ها 129 مورد

هشت طرح صنعتی در منطقه آزاد اروند به بهره‌برداری رسید

هشت طرح صنعتی به ارزش 14 هزار و 427 میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی و با اعتبار ارزی 1.6 میلیون یورو همزمان با عید سعید فطر با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری در منطقه آزاد اروند بهره‌برداری شد.

با دستور رییس جمهور؛ 94 طرح سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به بهره برداری رسید

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در شصت و هفتمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیرساختی را در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی سلفچگان، ارس، اروند، چابهار، قشم و پیام در استان البرز صادر کرد.

سهم 99 درصدی بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در چهارمین رویداد افتتاح پروژه های سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بخش خصوصی در سرمایه گذاری سهمی 99 درصدی داشته است.

آغاز بهره ‌برداری از 94 طرح عمرانی و تولیدی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با دستور رئیس جمهور

بهره‌برداری از 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی، در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور روز پنج شنبه همزمان با عید سعید فطر با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.

94 پروژه زیربنایی و سرمایه گذاری در چهارمین دور افتتاحات در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری می رسد

چهارمین مراسم افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر (روز پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه) با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور برگزار می شود. 

صادرات 61 میلیون دلاری کالا از منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: از ابتدای سال جاری تا 15 اردیبهشت ماه امسال 61 میلیون دلار انواع کالا‌های غیرنفتی از منطقه آزاد اروند صادر شده است.

لزوم تغییر نگاه دستگاه های اجرایی به مناطق آزاد

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار، می بایست نگاه دستگاه های اجرایی به مناطق آزاد، تغییر کند.

اعلام نفرات برگزیده جشنواره خاطره نویسی «یادباد» در هلال اروند

نخستین جشنواره ملی خاطره نویسی «یاد باد» با قرائت بیانیه و اعلام نفرات برگزیده در ویژه برنامه هلال اروند، به کار خود پایان داد.

آئین سنتی «گرگیعان» در هلال اروند

هم زمان با سالروز ولادت با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام حسن مجتبی (ع)، مراسم«گرگیعان» از سوی عوامل ویژه برنامه« هلال اروند»، به صورت مجازی برگزار شد.

ضرورت نقش زنان در رسیدن کشور به توسعه پایدار

دستیار ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در اموربانوان با حضور در ویژه برنامه « هلال اروند»، گفت: نقش زنان در رسیدن کشور به توسعه پایدار، ضروری است.

آخرین اخبار آرشیو