جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان منطقه آزاد چابهار» - تعداد یافته ها 14 مورد

پیشرفت طرح‌های عمرانی منطقه آزاد چابهار طی هشت سال 62 برابر شد

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به پیشرفت 62 برابری طرح‌های عمرانی این منطقه طی هشت سال گذشته گفت: هم‌اینک از 2 هزار و 850 میلیارد تومان پروژه عمرانی، یکهزار و 750 میلیارد تومان در حال اجرا است.

امسال کرونا 30 میلیارد تومان به هتل‌داران چابهار خسارت زد

رییس جامعه هتل‌داران منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه کرونا از ابتدای امسال تا کنون 30 میلیارد تومان به هتل‌داران این منطقه خسارت زد گفت: این رقم روز به روز در حال افزایش است.

منطقه آزاد چابهار، طلایه‌دار توسعه در سواحل مکران

براساس اقدامات انجام شده در منطقه آزاد چابهار و نگاهی به وضعیت منطقه در هشت سال گذشته پی‌خواهیم برد که آینده‌پژوهی و چرخش راهبردی این خطه، از تجارتِ صِرف به سمت تولید چگونه به درخشندگی تلفیقی تولید و تجارت در سواحل مکُران منجر شده است.

سرعت توسعه چابهار آیندگان را غافلگیر خواهد کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه آمارها از رشد 23 درصدی جمعیت این منطقه خبر می‌دهند گفت: این یعنی سرعت توسعه در منطقه آزاد چابهار در آینده، همه را غافلگیر خواهد کرد.

چابهار به کانون نوین و اصلی تجارت در ایران و آسیای میانه تبدیل می‌شود

معاون بندری و اقتصادی اداره‌کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با داشتن منطقه آزاد و ظرفیت‌های بالقوه در حال تبدیل شدن به یک کانون نوین، تجارت و صنعت در ایران و آسیای میانه است.

جانمایی پروژه فولاد 10 میلیون تنی چابهار مشخص شد

رئیس هیات عامل با بیان اینکه جانمایی پروژه فولاد 10 میلیون تنی چابهار مشخص شد، اعلام کرد: مدل های تامین مالی و مواد اولیه پروژه برای ورود به فاز اجرا، به زودی مشخص می شود.

برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و ازبکستان در بهار 1400

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با فرقت صدیق اف، معاون وزیر امورخارجه ازبکستان با اشاره به همکاری‌های منطقه آزاد چابهار با مناطق آزاد ازبکستان در زمینه‌های مختلف لجستیکی، انرژی و صنعتی بر تقویت مسیرهای جایگزین دسترسی به بازار ازبکستان تاکید کرد.

رایزنی برای افزایش مراودات تجاری و اقتصادی ایران و ژاپن

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر جدید ژاپن در تهران با اشاره به علاقه‌مندی شرکت‌های ایرانی برای همکاری با این کشور در حوزه‌های گوناگون مانند پتروشیمی، نفت، معدن، صنایع معدنی و کشاورزی بر توسعه همکاری‌های تکنولوژیک بین دو کشور تاکید کرد.

سامانه هوشمند شهرسازی چابهار قدمی مهم در شفافیت فعالیت های شهری در منطقه آزاد چابهار

سامانه هوشمند شهرسازی چابهار که به تازگی رونمایی شده است با اهدافی، چون شفاف‌سازی فعالیت‌های شهرسازی، هوشمند کردن خدمات شهری و مدیریت و نظارت هوشمند بر فرآیند واگذاری در منطقه آزاد طراحی و اجرا شده است.

برگزاری شب‌شعر در خانه فرهنگ و هنر کمالان منطقه آزاد چابهار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار گفت: شاعران و ادیبان چابهار، کنارک و دشتیاری همزمان با سالروز وفات زبان‌شناس، شاعر و ادیب بلوچ، استاد سیدظهورشاه هاشمی به همت انجمن شعر و ادب (لبزانکی گل) چابهار برنامه‌ای تحت عنوان شب‌شعر در خانه فرهنگ و هنر کمالان منطقه برگزار کردند.

آخرین اخبار آرشیو