جستجو به دنبال کلید واژه «رفع تصرف اراضی» - تعداد یافته ها 23 مورد

رفع تصرف 11.4هزارمترمربع اراضی خالصه دولتی در شهر لافت قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در بر جاده اصلی شهر لافت جزیره قشم مجموعا به مساحت 11هزار و 400 متر مربع خبر داد.

رشد 86 درصدی رفع تصرف اراضی در قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: میزان اراضی خالصه رفع تصرف شده جزیره قشم از سوی این یگان در طول شش ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزون بر 86 درصد رشد داشته است.

رفع تصرف 36.4هزارمترمربع اراضی خالصه دولتی در روستای نقاشه قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در محدوده خارج از طرح هادی روستای نقاشه جزیره قشم مجموعا به مساحت 36 هزار و 450 متر مربع خبر داد.

24.04هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی در درگهان و لافت قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه زمین از اراضی خالصه دولتی مجموعا به مساحت 24 هزار و 42 متر مربع واقع درشهر درگهان و روستای لافت قشم رفع تصرف شد.

رفع تصرف 5740 مترمربع اراضی خالصه دولتی در روستاهای جی جیان و دولاب قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف پنج هزار و 740 متر مربع اراضی خالصه دولتی واقع درخارج از محدوده طرح هادی روستاهای جی جیان و دولاب قشم خبر داد.

9.5 هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی در یک شهر و دو روستای قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شش قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در شهر سوزا و روستاهای سلخ و تورگان قشم مجموعا به مساحت 9هزار و 540 مترمربع رفع تصرف شد.

رفع تصرف 9.1هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی در رمچاه و دفاری قشم

  • قشم,
  • يکشنبه 24 مرداد 1400 - 10:49
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستاهای رمچاه و دفاری درجزیره قشم مجموعا به مساحت 9هزار و 150 متر مربع خبر داد.

38.9 هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی در درگهان و تورگان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پنج قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع منطقه بندرگاه شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای تورگان در جزیره قشم مجموعا به مساحت 38هزار و 937 متر مربع رفع تصرف شد.

960مترمربع اراضی خالصه دولتی در روستای تورگان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای تورگان(جمال آباد) قشم به مساحت 960 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

14هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی در روستای ریگو قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 14 هزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

آخرین اخبار آرشیو