جستجو به دنبال کلید واژه «رفع تصرف اراضی» - تعداد یافته ها 12 مورد

4239 متر مربع اراضی خالصه به ارزش 33.6 میلیارد ریال در شهر درگهان و روستای باغ بالا قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای باغ بالا جزیره قشم مجموعا به مساحت چهارهزار و 239 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

رفع تصرف 470 متر مربع اراضی خالصه به ارزش 7 میلیارد ریال در شهر درگهان قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان جزیره قشم به مساحت 470 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

4 کیلومتر از حریم قانونی ساحل درگهان قشم آزادسازی شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در اجرای دستور ریاست محترم جمهوری و متعاقبا دستور و تاکیدات دکتر افشار فتح الهی سرپرست محترم سازمان منطقه آزاد قشم مبنی بر آزاد سازی اراضی مناطق ساحلی، افزون بر چهار کیلومتر از اراضی ساحل درگهان واقع در ضلع غربی این شهر، حد فاصل اسکله صیادی تا اراضی جنب خور(معروف به محله بندرگاه ) توسط این یگان رفع تصرف و آزادسازی شد.

رفع تصرف 1288 متر مربع اراضی خالصه در 4 روستای قشم

  • قشم,
  • شنبه 23 بهمن 1400 - 12:04
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف چهار قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای گوران، چاهو شرقی و گوری و همچنین روستای طولا جزیره قشم مجموعا به مساحت یک هزار و 288 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

رفع تصرف 247.718 هکتار اراضی خالصه به ارزش 2.47 تریلیون ریال در روستای گامبرون قشم

  • قشم,
  • دوشنبه 11 بهمن 1400 - 14:58
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای گامبرون جزیره قشم مجموعا به مساحت 247هکتار و 718 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

رفع تصرف 1324 متر مربع اراضی خالصه به ارزش 8.6 میلیارد ریال در روستاهای تورگان و چاهو شرقی قشم

  • قشم,
  • يکشنبه 10 بهمن 1400 - 15:47
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه واقع در روستای تورگان و خارج از محدوده طرح هادی روستای چاهو شرقی جزیره قشم مجموعا به مساحت یک هزار و 324 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

10.9هزار متر مربع اراضی خالصه در شهر درگهان قشم رفع تصرف شد

  • قشم,
  • سه شنبه 5 بهمن 1400 - 09:04
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف پنج قطعه از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان جزیره قشم مجموعا به مساحت 10 هزار و 997 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

رفع تصرف 2.6 هزار متر مربع اراضی خالصه در روستاهای سهیلی و نقاشه قشم

  • قشم,
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 - 10:36
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای سهیلی و نقاشه جزیره قشم مجموعا به مساحت دو هزار و 640 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

6.8 هزار مترمربع اراضی خالصه در روستای مسن قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دو قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای مسن جزیره قشم مجموعا به مساحت شش هزار و 887 مترمربع توسط این یگان رفع تصرف شد.

رفع تصرف 17.8 هزار مترمربع اراضی خالصه در روستای چاهو غربی قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف سه قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای چاهو غربی جزیره قشم مجموعا به مساحت 17هزار و 899 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو