جستجو به دنبال کلید واژه «اصناف» - تعداد یافته ها 7 مورد

تخفیف 30 و 20 درصدی صدور و تمدید پروانه کسب

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف 30 و 20 درصدی برای صدور و تمدید پروانه کسب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و باهدف حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد.

۱۵۸ پروانه کسب در منطقه آزاد قشم صادر شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه ۱۵۸ پروانه کسب صادر و ۱۱۲ فقره باطل شده است.

الزام استفاده از ماسک در کلیه مجتمع ها و بازارهای قشم

  • قشم,
  • يکشنبه 5 بهمن 1399 - 08:17
همایش موج جدید کرونا و وظایف اصناف با حضور حمیدرضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان و رییس ستاد مقابله با کرونا شهرستان قشم، هرمز امیری مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران مجتمع های تجاری قشم و درگهان و روسای اصناف منطقه آزاد قشم روز شنبه درسالن همایش های مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

گذراندن دوره اصناف برای صدور و تمدید مجوز صنفی در قشم الزامی است

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از این پس تمامی فعالان صنفی و تجاری منطقه آزاد قشم برای اخذ و تمدید مجوز فعالیت ملزم به گذراندن دوره‌های اصناف هستند.

پلمب 81 واحد صنفی متخلف در قشم تا در 9 ماهه امسال

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از انجام 6 هزار 160 مورد گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی، بنگاه‌های اقتصادی، مراکز تجاری و خدماتی در قشم طی 9 ماهه سال جاری خبر داد.

ساماندهی تابلوهای اصناف قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در راستای تحقق شعار «قشم جزیره گردشگر محور»، تابلوهای اصناف قشم و درگهان ساماندهی می‌شود.

کشف و ضبط روغن احتکار شده در یک واحد صنفی در منطقه آزاد قشم

  • قشم,
  • شنبه 13 دی 1399 - 12:11
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از کشف و ضبط 34 کارتن 4 عددی روغن مایع به ارزش بیش از 50 میلیون ریال از یک واحد صنفی عمده‌فروشی متخلف در شهر قشم و انتقال آن‌ها به اداره پلیس اقتصادی این شهر خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو