جستجو به دنبال کلید واژه «پروژه های سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 20 مورد

بازدید مشاور رییس جمهور از طرح های عمرانی و سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد چابهار از طرح‌های عمرانی، زیرساختی و سرمایه‌گذاری این منطقه بازدید کرد.

14 طرح در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید

در ششمین دوره از افتتاح پروژه های مناطق آزاد،با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئوکنفرانسی؛ همزمان با 66 طرح سرمایه گذاری-زیرساختی سایر مناطق آزاد تجاری-صنعتی، 14طرح تولیدی،خدماتی و زیرساخت بندری در منطقه آزاد انزلی با سرمایه‌گذاری 6 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مناطق آزاد، نقش مهمی در اقتصاد و اشتغال بر عهده دارند/ مناطق آزاد امروز به تولید کننده و مرکزی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است

رئیس جمهور با اشاره به افتتاح 62 طرح توسعه ای و زیرساختی در مناطق آزاد تجاری و اقتصادی کشور در هفتاد و هشتمین هفته از افتتاح طرح های ملی، گفت: مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی نقش مهمی در اقتصاد و اشتغال بر عهده دارند و در این دولت کارهای بسیار عظیم و بزرگی در این مناطق صورت گرفته است.

رشد 106 درصدی واحدهای تولیدی فعال در مناطق آزاد طی هشت سال / اولین ها و رکوردزنی ها در مناطق آزاد در هشت سال دولت یازدهم و دوازدهم  

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: طی 8 سال گذشته، تعداد واحدهای تولیدی فعال مستقر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی  106 درصد رشد داشته و در اجرای پروژه‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، با اعمال سیاست های جذب صنایع فناور و صادراتی، افزایش صادرات و نیز مدیریت واردات، طی 2 سال اخیر تراز تجاری مناطق آزاد مثبت شده است. 

عملیات اجرایی 6 پروژه عمرانی و سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو آغاز شد

مدیرسازمان منطقه آزاد ماکو گفت: بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهور، عملیات اجرایی 6 پروژه عمرانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه آزاد ماکو آغاز شد.

عملیات اجرایی سه طرح اقتصادی و زیربنایی در منطقه آزاد چابهار آغاز شد

عملیات اجرایی سه طرح ملی اقتصادی و زیربنایی با اعتبار ارزی یک میلیارد و 421 میلیون یورو و سرمایه‌گذاری ریالی 64 هزار و 553 میلیارد ریال در منطقه آزاد چابهار از طریق ویدئوکنفرانس و با دستور رییس جمهوری آغاز شد.

15 پروژه زیربنایی قشم افتتاح شد

15 پروژه زیربنایی به ارزش ارزی 53 میلیون یورو و ریالی 9 هزار و 960 میلیاردی با حجم اشتغال 880 نیروی انسانی در منطقه آزاد قشم با دستور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.

امروز مناطق آزاد از وارد کننده به صادرکننده و تولید کننده تبدیل شده اند

رئیس جمهور افتتاح هر هفته طرح‌های ملی و توسعه ای از آغاز سال 99 تاکنون را علامت بسیار خوبی برای همه جهانیان در بیان این واقعیت دانست که ایرانیان علاقمند به توسعه و آبادانی کشور خود هستند و مشکلات و موانع ناشی از تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی دشمن و شیوع کرونا نتوانسته در راه توسعه و پیشرفت کشور مانع ایجاد کند.

17 طرح صنعتی و خدماتی در منطقه آزاد اروند بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شدند

امروز دوشنبه (31 خردادماه) در پنجمین آیین افتتاح پروژه های مناطق آزاد کشور، 17 طرح صنعتی به ارزش بیش از 9 هزار و 430 میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی و 100 میلیون یورو سرمایه‌گذاری خارجی با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری و حضور قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان در منطقه آزاد اروند بهره‌برداری و کلنگ زنی شدند.

9 طرح عمرانی و خدماتی در کیش به بهره‌برداری رسید

امروز دوشنبه (31 خردادماه) در پنجمین آیین افتتاح پروژه های مناطق آزاد کشور، 9 طرح عمرانی، خدماتی و گردشگری در جزیره کیش با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

آخرین اخبار آرشیو