جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 104 مورد

بازديد مشاور رییس جمهور از تولید و تعمیر انواع شناورها در کارخانه مدکندآلوی قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تولید و تعمیر انواع شناورهای فایبرگلاس، آلومینیومی و فولادی در کارخانه شناورسازی مدکندآلوی قشم بازدید کرد.

بازدید مشاور رييس جمهور از مزرعه ۲۰۰ هکتاری پرورش میگو پديده صدف قشم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از سایت پرورش میگو پدیده صدف قشم واقع در غرب این جزیره بازدید کردند.

بازديد مرتضي بانك از مجموعه بندری و پروژه های شاخص هاب بانکرینگ کشور در جزیره قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مجموعه بندری و پروژه های شاخص هاب بانکرینگ کشور شامل پروژه فاز 2 شرکت سوخت رسانی و خدمات کشتیرانی ستاره قشم و طرح شرکت سوخت رسانی انرژی قشم متعلق به شرکت مکین قشم در جزیره قشم بازدید کرد و از نزدیک با عملیات ساخت و پیشرفت فیزیکی آن آشنا شد.

بازدید از پروژه پالایشگاه شرکت پارس بهین پالایش نفت قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه پالایشگاه نفت خام فوق سنگین برای تولید قیرشرکت پارس بهین پالایش نفت قشم بازدید و با دست اندرکاران این پروژه گفت و گو کرد.

بازدید مشاور رییس جمهوری از پروژه های شرکت تولید انرژی گستر قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه های تولید برق 500مگاواتی(170 مگاوات در فاز2) و تولید آب شیرین 100هزار مترمکعب در روز شرکت تولید انرژی گستر قشم بازدید کرد.

بازدید مشاور رییس جمهور از اسکله نفتی حرا قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه در دست ساخت اسکله نفتی حرا جزیره قشم بازدید کرد و از نزدیک با عملیات ساخت و پیشرفت فیزیکی آن آشنا شد.

با حضور مرتضی بانک | رونمایی از محصولات یک شرکت دانش بنیان

با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از جدیدترین محصولات تولید شده توسط شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند قشم رونمایی شد.

بازدید مشاور رییس جمهور از هتل آوینای قشم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از هتل آوینای شهر قشم بازدید کردند.

پارک دوحه با کاربری تفریحی باز طراحی و اجرا می شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از سایت پشتیبانی محله دوحه شهر قشم بر بازطراحی و ساخت مجدد پارک دوحه برای استفاده مردم این محله تاکید کرد.

هفدهمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم برگزار شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این نشست هفته دولت را فرصتی برای ارائه کارنامه دستگاه های اجرایی کشور به افکار عمومی دانست و گفت: سازمان منطقه آزاد قشم با افتتاح افزون بر 14 ابرپروژه در حوزه های نفت، انرژی، گردشگری، عمرانی و آموزشی درآینده نزدیک، بخشی کوچکی از مجموعه خدمات و فعالیت های خود را به مردم نشان خواهد داد.

آخرین اخبار آرشیو