جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 132 مورد

22 واحد به جمع تولیدکنندگان منطقه آزاد قشم اضافه شدند / واحدهای تولیدی قشم به 230 رسید

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال 1402 تاکنون 22 واحد جدید تولیدی و صنعتی به جمع تولیدکنندگان این منطقه اضافه شده است.

آماده‌سازی 12 کمپ پارک جزیره قشم برای اسکان موقت میهمانان نوروز 1403

رئیس کمیته گردشگری و اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: 12 کمپ پارک در بهترین نقاط جزیره قشم به محل اسکان موقت میهمانان و گردشگران جزیره قشم در ایام نوروز 1403، اختصاص یافته است.

بکارگیری تمام ظرفیت‌های جزیره قشم برای پذیرایی از گردشگران نوروزی

قائم مقام ستاد خدمات سفر قشم گفت: با توجه به همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن تمهیدات لازم برای پذیرایی از گردشگران نوروزی پیش‌بینی شده و با آغاز به کار ستاد اجرایی خدمات سفر تمام ظرفیت های جزیره برای ثبت نوروزی آرام و ایمن بسیج شده است.

مدیرعامل واحد تولیدی منطقه آزاد قشم در جمع کارآفرینان برتر ملی

مراسم افتتاح فاز اول موزه ملی کار آفرینان بزرگ ایرانی به همت وزارت میراث فرهنگی و شهرداری تهران برگزار شد و مدیرعامل شرکت سوپرپایپ از واحدهای تولیدی فعال در منطقه آزاد قشم در جمع یکصد کارآفرین برتر ملی قرار گرفت.

فرودگاه قشم هر هفته با 180 سورتی پرواز میزبان مسافران ایرانی و خارجی است

مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی منطقه آزاد قشم گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز 1403، آمار پروازهای این فرودگاه در هر هفته به 180 سورتی رسیده که توسط افزون بر 12 شرکت هواپیمایی انجام می‌شود.

فراهم شدن دسترسی سریع و ارزان ساکنان جزیره قشم به خدمات پزشکی

سرپرست مدیریت هوش مصنوعی و هوشمندسازی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امکان دسترسی سریع و ارزان ساکنین منطقه آزاد قشم به بیش از 2500 پزشک و روان‌شناس با تخصص‌های مختلف به صورت آنلاین فراهم شد.

اکران مستند «روایت طرب انگیز طرب» در موزه ژئوپارک جهانی یونسکو جزیره قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از اکران اختصاصی مستند «روایت طرب انگیز طرب» به همراه نقد و بررسی فیلم و رونمایی از کتاب «شناختنامه ساز ایرانی عود در سواحل هرمزگان و خلیج فارس» در حاشیه نشست اعضای شبکه همیاران ژئوپارک جهانی یونسکو جزیره قشم، تعدادی پژوهشگران، اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و علاقمندان به موسیقی نواحی و آیینی خبر داد.

فرهنگ جزیره قشم باید به یک میراث ماندگار تبدیل شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جشنواره تیتوک روایت ارزشمندی از قصه‌ها، مثل‌ها و لالایی‌های رایج جزیره جهانی قشم است.

کمک صنعت گردشگری برای بهبود اقتصاد و تکمیل زیرساخت‌های جزیره قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چرخه اقتصادی صنعت گردشگری قشم باید تکمیل شده و نقش خود را در تکمیل زیرساخت‌ها و بهبود سطح کیفیت زندگی ساکنان جزیره نشان دهد.

استقبال چینی‌ها از بسته‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قشم

یک هیات سرمایه‌گذاری متعلق به چندین شرکت و کارخانه بزرگ کشور چین با هدف آشنایی با ظرفیت‌های موجود و بررسی بسته‌های سرمایه‌گذاری جزیره قشم در حوزه‌های مختلف با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم دیدار و گفتگو کردند.