جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 297 مورد

رفع تصرف 10434 متر مربع اراضی ملی در سه روستای قشم

مسئول یگان حفاظت و اجراییات اراضی ملی و دولتی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در اجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر احقاق حقوق مردم جزیره قشم افزون بر 10هزار و 434 مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم به ارزش یک میلیارد و 628 میلیون ریال در قالب سه قطعه زمین واقع در سه روستای این جزیره توسط این یگان رفع تصرف شد.

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از زحمات مسئولان قضایی شهرستان قشم تقدیر و قدردانی کرد.

منطقه آزاد قشم میزبان نخستین دوره ۱۲ ساعته کوهپیمایی همگانی بین المللی می شود

منطقه آزاد قشم میزبان نخستین دوره ۱۲ ساعته کوهپیمایی همگانی بین المللی نیچرفرندز باهدف گسترش گردشگری ورزشی جهانی می شود.

صدور و تمدید 378 فقره مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد قشم

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 378 فقره مجوز فعالیت اقتصادی در سه ماهه ابتدایی سال جاری در این منطقه خبر داد.

وبینار اعضای تشکل مردم نهاد معتادان گمنامN.A قشم

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار اعضای تشکل مردم نهاد معتادان گمنامN.A قشم به مناسبت روز جهانی مبارزه با موادمخدر خبر داد.

تولید مهمترین رمز موفقیت نظام اقتصادی کشور است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تولید به عنوان حرکتی برای اشتغال پایدار و مهمترین رمز موفقیت در حوزه کلان اقتصاد کشور نام برد.

امنیت منابع آبی از مسائل کلیدی جزیره است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با قدردانی از زحمات شرکت آب و برق و تاسیسات قشم در راستای تامین نیازهای شهر قشم، گفت: مساله امنیت در حوزه منابع آب برای ما بسیار مهم و کلیدی است که خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه توسط این مجموعه اجرایی شده است.

طرح برگزیده بنای شاخص توسعه بندر شهید ذاکری قشم انتخاب شد

سرپرست مدیریت شهرسازی و معماری سازمان منطقه آزاد قشم از انتخاب طرح برتر توسعه بندر شهید ذاکری قشم از میان 7 طرح ارسالی از سوی برترین طراحان معمار کشور (در قالب مسابقه محدود) خبر داد.

خیز بزرگ احقاق حقوق مردم توسط یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی سازمان منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: فعالیت های اخیر یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی این سازمان در رفع تصرفات غیرقانونی این اراضی درجزیره قشم بسیار تاثیرگذار بوده است.

توسعه متوازن فضای سبز جزیره قشم / ساخت 7000 مترمربع رفیوژ میانی شهر طبل

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از اتمام فاز نخست پروژه ساخت فضای سبز شهر طبل خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو