جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 99 مورد

آثار نویسندگان و ناشران جزیره حمایت می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین نشست کمیته خرید کتاب در این اداره کل با هدف حمایت از نویسندگان و ناشران جزیره خبر داد.

دانش آموزان بخش مرکزی قشم همیار ژئوپارک می شوند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: با تمدید تفاهم نامه همکاری میان این ژئوپارک و اداره آموزش و پرورش بخش مرکزی قشم، دانش آموزان قشم همیار ژئوپارک می شوند.

آمریکا بدنبال گرفتن سهم ایران در تولید و صادرات نفت در جهان است

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت از جایگزینی کشورهای آمریکا، روسیه، ترکمنستان و آذربایجان برای صادرات نفت و گاز و کمرنگ کردن نقش ایران به عنوان صادرکننده خبر داد و گفت: از جمله اهداف ترامپ در خروج آمریکا از برجام همین بود و باید این هشدار را جدی بگیریم.

جذب ۲برابری سرمایه‌گذاری خارجی سالیانه در قشم پس از برجام

معاون رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: بر اساس گزارشات سازمان سرمایه گذاری، به محض آغاز برجام، حجم سرمایه گذاری در این کشور حداقل از طریق سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران بیش از دو برابر در سال شد.

فعالیت 20 شرکت شناورسازی در جزیره قشم

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید منطقه آزاد قشم گفت: 20 واحد تولید انواع شناور در این جزیره مشغول فعالیت هستند که انواع شناورها، پانتون‌های دریایی، سازه‌های دریایی، سکوهای نفتی و مانند آن را تولید می‌کنند.

انتصاب هیأت رییسه و مسئولین کارگروه های هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم

اعضای هیأت رییسه و مسوولین کارگروه های هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان، منصوب شدند.

سی و سومین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

سی و سومین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان در سالن مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

نامگذاری میدان استقلال قشم به نام سپهبد «شهید قاسم سلیمانی»

سخنگوی سازمان منطقه آزاد قشم از نامگذاری میدان استقلال واقع در ورودی شهر قشم به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

سومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات در قشم برگزار می‌شود

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته در این جزیره با حضور نمایندگانی از شرکت‌های داخلی و بین‌المللی خبر داد.

سومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات در قشم برگزار می‌شود

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته در این جزیره با حضور نمایندگانی از شرکت‌های داخلی و بین‌المللی خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو