جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 242 مورد

اهدای ۱۲ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به کلینیک خلیج فارس توسط منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در کلینک خلیج فارس از تجهیزات و اقلام پزشکی اهدایی سازمان منطقه آزاد قشم به ارزش ۱۲میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بازدید و دستورات لازم جهت نصب و بکارگیری فوری آنها جهت استفاده بیماران مبتلا به ویروس کرونا را صادر کرد.

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

  • قشم,
  • دوشنبه 18 فروردين 1399 - 11:25
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پیامی فرا رسیدن 11 شعبان، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را بر مردم شریف جزیره قشم بخصوص جوانان این جزیره تبریک گفته و با اشاره به سیره پاک خاندان عصمت و طهارت، سجایای اخلاقی آن حضرت را نمونه ای درخشان از گذشت، ایثار و فداکاری جوانان پرفضیلت مکتب سیدالشهدا حضرت امام حسین(ع) دانست.

تشریح عملکرد سال گذشته مدیریت حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم گفت: در طول سال 98 افزون بر 286هزار و 713نفر مسافر از طریق 16هزار و 996 دستگاه اتوبوس به جزیره قشم تردد کردند.

تعامل بین دستگاهی کلید مدیریت یکپارچه بیماری کرونا در قشم است

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم ضمن تقدیر از اقدامات پایگاه دریابانی قشم از همکاری و همراهی بین دستگاه های مختلف اجرایی و انتظامی به عنوان عاملی جهت مدیریت یکپارچه و موفق کنترل بیماری کرونا در منطقه آزاد قشم یاد کرد.

اصول پيشگيري از بروز مسموميت با فرآورده های شوینده و ضدعفونی کننده خانگی

سرپرست مدیریت غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم به منظور حفظ سلامتی خانواده ها در ایام شیوع کروناویروس، راهکارهایی برای استفاده مناسب از شوینده ها و ضدعفونی کننده های خانگی به منظور کاهش آسیب های احتمالی ارایه داد.

نظارت مستمر بر مبادی ترددی جزیره قشم

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ادامه نظارت بر مبادی ورودی جزیره و ورود و خروج شهرها و روستاهای قشم با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان خبر داد.

ایجاد 6055 فرصت شغلی در سال 98

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بر اساس سیاست ها و پیگیری های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در سال 98 افزون بر 6 هزار و 55 فرصت شغلی در قشم ایجاد شد.

رفع تصرف بیش از 200هزار مترمربع از اراضی ملی قشم در سال 98

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 200هزار و 401مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم به ارزش 208میلیارد و 518میلیون و 29هزار و 500 ریال در طول سال 1398 رفع تصرف شد.

اهدای بیش از دو میلیارد ریال اقلام بهداشتی به ستاد پیشگیری از کرونا

سازمان منطقه آزاد قشم بیش از دو میلیارد ریال اقلام بهداشتی که از سوی شرکت آرکافیدار قشم دریافت کرده بود را در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و شرکت های تحت حمایت فعال در این منطقه به ستاد پیشگیری از کروناویروس شهرستان قشم اهدا کرد.

ثبت نام بیش از ۱۱۰۰ تقاضای ورود در "سامانه کیا"

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از ثبت‌نام بیش از ۱۱۰۰ تقاضای ورود از سوی قشموندان در "سامانه کیا" برای ورود به منطقه آزاد قشم خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو