جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 294 مورد

جزیره قشم برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی ظرفیت های خوبی دارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مساحت قشم، فرصت‌های بسیار خوبی برای تولید محصولات نفتی و حتی توسعه فضای گردشگری در این جزیره موجود است.

دوره‌ آموزشی «رفتار سازمانی» با هدف بهبود مهارت کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

مدیرمنابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌ آموزشی « رفتار سازمانی » با هدف بهبود مهارت افراد و ارتقا کیفیت خدمات و افزایش بازدهی آنها برای کارکنان این سازمان خبر داد.

تخفیف 30 و 20 درصدی صدور و تمدید پروانه کسب

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف 30 و 20 درصدی برای صدور و تمدید پروانه کسب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و باهدف حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد.

پاکسازی ساحل خنیزی جزیره هنگام از لکه‌های نفتی

مدیر پروژه هنگام سازمان منطقه آزاد قشم گفت: عملیات پاکسازی منطقه ساحل خنیزی جزیره هنگام، از لکه‌های نفتی با همکاری اداره بنادر و دریانوردی قشم صورت گرفت.

منطقه آزاد قشم، آماده دورِ جدید افتتاح‌های ریاست جمهوری

جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های جهت افتتاح توسط ریاست جمهوری در بهمن‌ماه سال جاری در جزیره قشم در جلسه‌ای با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اقدامات عمرانی در سطح جزیره بدون توقف ادامه دارد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه روند بازدیدهای مستمر خود از پروژه های عمرانی، اقتصادی، گردشگری و... از چندین طرح عمرانی در سطح جزیره بازدید کرد.

جنگل‌های حرای قشم ظرفیتی بین‌المللی است

  • قشم,
  • چهارشنبه 15 بهمن 1399 - 16:14
طلای سبز قشم به‌عنوان یکی از عجایب هفتگانه این جزیره زیبا، منطقه‌ای حفاظت‌شده در لیست آثار ملی و طبیعی و زیست‌کره‌ای باارزش بین‌المللی است.

ممنوعیت تقسیم کردن اراضی کشاورزی در طولا منطقه آزاد قشم

نشست بررسی آخرین وضعیت مسایل و مشکلات طولا با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان به میزبانی مدیریت امور درگهان در محل اداره امور راهبری امور طولا برگزار شد

یازدهمین آزمون دريافت كارت صنايع دستي ویژه بانوان هنرمند قشم برگزار شد

سرپرست اداره صنایع دستی منطقه آزاد قشم گفت: یازدهمین آزمون دريافت كارت صنايع دستي در دو مرحله تئوری و عملی با شرکت 15 نفر از بانوان هنرمند جزیره در قشم برگزار شد.

قدرت رهبری و وحدت مردم عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی بود

  • قشم,
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 - 11:41
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی فرا رسیدن سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی به میهن اسلامی و آغاز ایام مبارک دهه فجر را به مردم شریف قشم تبریک گفت.

آخرین اخبار آرشیو