جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری قشم» - تعداد یافته ها 29 مورد

مزیت های مناطق آزاد زمینه ساز رونق صنعت گردشگری

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور گفت: جزیره قشم در نوروز 1402 به اندازه 13 استان کشور، میزبان گردشگران بود.

غرفه‌های صنایع دستی موزه بازار قلعه تاریخی قشم ساماندهی می‌شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف بررسی مشکلات بیش از 30 غرفه فروش و عرضه صنایع دستی در محوطه موزه بازار قلعه تاریخی قشم، جلسه‌ای با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.

راهنمای گردشگری برتر جزیره قشم تجلیل شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری از تلاش ها و فعالیت های زکریا نوری، همیار ژئوپارک جهانی قشم و راهنمای زمین گردشگری تجلیل شد.

نمایش آیین‌های کهن و ملی شکرانه آب توسط 10 گروه هنری در جزیره قشم

دبیر جشنواره ملی آب و آوا گفت: 10 گروه نمایشی آیینی که در حوزه پاسداشت آیین‌های مربوط به آب در سراسر کشور و منطبق با فرهنگ و رسوم استان های مختلف هنرنمایی می کنند همزمان با برگزاری جشنواره ملی آب و آوا در جزیره جهانی قشم گرد هم آمده و با اجرای نمایش‌های این حوزه، سنت های دیرینه در خصوص ارزشمندی و قدرشناسی مردم ایران نسبت به نعمت آب را به صحنه می آورند.

امضای تفاهم نامه قشم و استان فارس با هدف توسعه گردشگری

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف توسعه صنعت گردشگری جزیره و فراهم کردن شرایط برای سفر هموطنان، تفاهم نامه همکاری میان منطقه آزاد قشم و استانداری فارس به امضا رسید.

دست دوستی قشم، کیش، چابهار و اروند برای توسعه گردشگری با امضای تفاهم‌نامه همکاری چهارجانبه

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از امضای تفاهم‌نامه همکاری چهارجانبه به منظور توسعه گردشگری بین مناطق آزاد قشم، کیش، چابهار و اروند خبر داد.

20 بسته سرمایه گذاری حوزه گردشگری قشم رونمایی شد / استقبال از رویکرد گردشگری هویت مدار جزیره قشم در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: غرفه منطقه آزاد قشم با شعار جزیره تمدنی و جزیره نوآور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران، حضور فعال و موفقی داشته است.

حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تهران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از هفدهمین نمایشگاه بین المللی تهران و غرفه این سازمان در نمایشگاه و گفت و گو با کارشناسان و فعالان حوزه گردشگری حاضر در نمایشگاه بازدید کرد.

قشم مقصدی جذاب برای گردشگران / ورود نزدیک به 170 هزار گردشگر طی 3 روز به جزیره

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طی روزهای 19 تا 22 بهمن ماه امسال حدود 170 هزار گردشگر به جزیره قشم سفر کردند.

حضور منطقه آزاد قشم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این منطقه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با هدف معرفی جاذبه های گردشگری، معرفی توانمندی های صنایع دستی و ارائه فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری جزیره حضور دارد.

آخرین اخبار آرشیو