تعداد یافته ها 1927 مورد

منطقه آزاد چابهار، حلقه اتصال اوراسیا به آب‌های اقیانوسی

در طول چند دهه گذشته، اقتصاد جهانی شاهد آزادسازی‌های تجاری عظیمی در مبادلات تجاری در راستای فرآیند جهانی‌سازی بوده است. این حرکت از ابتدا با شکل‌گیری موافقت‌نامه عمومی تعرفه و تجارت‌ آغازشده و هم‌اکنون به‌وسیله سازمان تجارت جهانی دنبال می‌شود. با توجه به طولانی بودن فرآیند جهانی‌سازی، منطقه‌گرایی راه‌حلی برای توسعه تجارت کشورها است، زیرا این روش از حیث قابلیت دسترسی به بازارها، از کارایی بیشتری به‌خصوص برای کشورهای درحال‌توسعه که آمادگی ورود یکباره به تجارت آزاد را ندارند، برخوردار است.

اطلاع‌رسانی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در منطقه آزاد چابهار

مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان به‌منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در سطح منطقه آزاد چابهار اطلاع‌رسانی نموده است.

راه‌اندازی هاب تولید و صادرات محصولات دانش بنیان در منطقه آزاد ارس از سال ۹۹

مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور سازمان منطقه آزاد ارس گفت: برای سال آینده پیش‌بینی کرده‌ایم که هاب تولید و صادرات محصولات دانش‌بنیان را راه‌اندازی کنیم و از طرف مدیرعامل سازمان نیز حدود ۵۰ هکتار زمین به ما اختصاص داده‌ شده و مقرر شد که هاب تولید و صادرات را در ارس راه‌اندازی کنیم.

شورای سلامت منطقه آزاد انزلی تشکیل شد

با دستور محمدولی روزبهان، مدیرعامل سازمان،در راستای ارتقای شاخص های آموزش همگانی نسبت به پیشگیری از انتشار و شیوع ویروس کرونا در سطح منطقه، و در چارچوب راهبردهای سلامت محور این سازمان، شورای سلامت منطقه آزاد انزلی با برگزاری نشستی با حضور معاونین و مدیران سازمان و مدیران دستگاه های اجرای و شبکه بهداشت بندر انزلی،"ستاد مقابله با ویروس کرونا" را در این منطقه تشکیل داد.

قابلیت صادرات 10 میلیارد دلاری ارس به اوراسیا

مدیرعامل منطقه آزاد ارس میزان صادرات ایران به کشورهای اوراسیا را کمتر از یک میلیارد دلار ذکر کرد و گفت: اگر هدفگذاری کنیم تا دست کم 2 درصد بازارها را به خود اختصاص دهیم، میزان صادرات ما به اوراسیا باید دست کم 10 برابر میزان کنونی یعنی 10 میلیارد دلار شود.

اهدای 2 میلیارد ریال کتاب به کتابخانه های عمومی قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از اهدای 2 میلیارد ریال کتاب توسط این اداره کل به نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان قشم خبر داد.

ساخت جکت SPD12E در منطقه آزاد قشم

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از پایان ساخت جکت SPD12E توسط شرکت مهندسی و ساخت سپهر رزموند در این منطقه آزاد خبر داد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد قشم و بنیاد مسکن استان هرمزگان

تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات به 44 روستای جزیره قشم با حضور حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و حامد ذاکری مدیرکل بنیاد مسکن استان هرمزگان امضا شد.

نصب سومین سکوی فاز 13 پارس جنوبی

سومین سکوی برداشت گاز طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه 14.2 میلیون متر مکعب گاز غنی در خلیج فارس نصب شد.

دیدار صمیمانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با کارکنان سازمان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با جمعی از کارمندان، پرسنل و کارکنان این مجموعه دیدار کرد.

آخرین اخبار آرشیو