زنگ مهر و مقاومت و ایثار در مدارس منطقه آزاد ماکو نواخته شد

همزمان با بازگشایی مدارس زنگ ˈمهرˈ و ˈمقاومت و ایثارˈ مدارس منطقه آزاد ماکو نواخته شد.

به گزارش فرینا، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در مراسم نمادین زنگ ˈمهرˈ و ˈایثار و مقاومت ˈدر هنرستان دخترانه بعثت کوثر ماکو ضمن تسلیت به خانواده های حادثه تروریستی در اهواز و تبریک بازگشایی مدارس بر تلاش معلمان در جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان و ادامه راه شهدا تاکید کرد.

غلامرضا سلیمانی با تاکید بر آموزش همراه با تربیت اسلامی افزود: راهبرد اصلی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر اساس مسایل اخلاقی و تربیتی و بر محور نظام اسلامی استوار است.
سلیمانی با بیان اینکه علم در کنار تربیت معنا دارد، گفت: استفاده کردن از علم، بدون داشتن تربیت صحیح ممکن نیست و بر این اساس توجه همزمان به تربیت و مسایل اخلاقی در اولویت آموزش های ما باید قرار بگیرد.

وی افزود: قدرت و اقتدار یک نظام بر اساس توانایی علمی آن است و کشورهایی که از لحاظ علمی در سطح بالایی قرار دارد، تحولات جهانی را رقم می زنند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو ادامه داد: بر اساس سیاست های سازمان منطقه آزاد ماکو، امسال مدرسه کارآفرین در منطقه آغاز به کار کرد همچنین سه مدرسه بین المللی با اصول و معیارهای جهانی در حال راه اندازی است.

سلیمانی همچنین از اهتمام سازمان منطقه آزاد برای تجهیز و نوسازی مدارس با همت خیرین آخرت اندیش خبر داد و افزود: پرورش انسان های هوشمند و با توان علمی بالا در نهایت موجب پیشرفت و توسعه منطقه در زمنیه های مختلف علمی و اقتصادی می شود.

همچنین زنگ مهر و ایثار در شهرستان های شوط و پلدشت از توابع منطقه آزاد ماکو نواخته شد.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.