با حضور مرتضی بانک؛

سه پروژه دیگر در ارس افتتاح شد | 3

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ادامه سفر خود به منطقه آزاد ارس، سه پروژه دیگر در این منطقه را افتتاح کرد.

به گزارش فرینا، با حضور مرتضی بانک و هیات همراه، کارخانه های تولیدی «گروه دیاموند آریا شیمی ارس»، «سامان گستر طباء مهر ارس» و «هامین تجارت ارس» افتتاح و به بهره برداری ارسید.
کارخانه تولیدی «گروه دیاموند آریا شیمی ارس»، در زمینه تولید انواع مایع پاک کننده چربی، مایع شیشه پاک کن و ... فعالیت می کند. این واحد تولیدی با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شده و برای 50 نفر اشتغال ایجاد کرده است.
واحد تولیدی «سامان گستر طباء مهر ارس»، تولیدکننده اینورتر منصفل از شبکه، با سرمایه گذاری 170 میلیارد ریالی بخش خصوصی است و اشتغال زایی 10 نفر به همراه دارد.

کارخانه تولیدی «هامین تجارت ارس» نیز با 320 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه تولید انواع ظروف آشپزخانه فعالیت می کند و برای 14 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی ایجاد کرده است.

گفتنی است؛ «محسن نریمان» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، «محمدرضا پور محمدی» استاندار آذربایجان شرقی، «محمد حسن نژاد» نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، «جعفر آهنگران» معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی و «محمود منزوی زاده» مشاور بین الملل و مدیرکل حوزه دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی «مرتضی بانک» را در این سفر همراهی می کنند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.