نفرات برتر مسابقه عکاسی ژئوپارک جهانی قشم معرفی شدند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از معرفی نفرات برتر مسابقه عکاسی از مظاهر و نمادهای ژئوپارک با هدف حفاظت از میراث طبیعی و احیای میراث ناملموس قشم و به مناسبت روز جهانی عکاسی خبر داد.

به گزارش فرینا، علیرضا امری کاظمی بیان کرد: پس از پایان مراحل داوری، عبدالرحیم رحیمی چاهویی موفق به کسب مقام نخست، علی حسن زاده مقام دوم و  محمد تورنگ به عنوان نفر سوم این مسابقه معرفی شدند.
امری کاظمی ادامه داد: همچنین ابراهیم خانگاه، مسلم گورانی و مطهره فراهانی نیز به ترتیب موفق به کسب عناوین چهارم تا ششم این مسابقه عکاسی گردیدند.
مدیر ژئوپارک جهانی قشم تصریح کرد: برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع «گنجینه های تاریخی و طبیعی قشم» با هدف معرفی جاذبه های تاریخی و زمین شناسی جزیره قشم برگزار شد.
به گفته امری کاظمی؛ جلب توجه همگانی به اهمیت حفاظت از میراث طبیعی و  احیای میراث ناملموس قشم با تمرکز به محدوده ژئوپارک جهانی قشم از دیگر اهداف این مسابقه عکاسی بود.
وی ادامه داد: حیات وحش، تنوع گیاهی، چشم اندازهای طبیعت، جاذبه های زمین شناختی و آثار تاریخی و میراث ناملموس جزیره محورهای این مسابقه هستند.
براساس این گزارش، آقایان احمد بازماندگان قشمی، عبدالقادر دریانورد و سعید هوشمند داوران این مسابقه عکاسی بودند و علیرضا امری کاظمی، مدیر ژئوپارک جهانی قشم بر نشست هیات داوران این مسابقه نظارت داشت.
گفتنی است، نحوه اهدای جوایز به نفرات برتر مسابقه عکاسی از مظاهر و نمادهای ژئوپارک قشم متعاقبا به اطلاع نفرات برگزیده این مسابقه می رسد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.