مشکلات کارکنان گیت ها با قرارداد جدید رفع می شود

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مشکلات پرسنل گیت های منطقه آزاد اروند با عقد قرارداد جدید رفع خواهد شد.

به گزارش فرینا، سروش شریفی گفت: متاسفانه پیمانکار قبلی گیت های منطقه آزاد اروند در پرداخت حقوق به کارکنان و پرسنل تحت پوشش خود با مشکل مواجه شد که این مشکل اعتراض پرسنل و کارکنان را به همراه داشت.
وی افزود: رفع مشکل پرداخت حقوق کارکنان و پرسنل گیت های منطقه آزاد اروند در اولویت معاونت های توسعه مدیریت همچنین توسعه کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند قرار گرفته است.

شریفی گفت: پس از بررسی و برگزاری جلسات متعدد، سازمان منطقه آزاد اروند با یکی از کارشناسان خبره روابط کار کشور با بیش از ۴۰ سال تجربه کار به این نتیجه رسیدیم که قرارداد پیمانکار فعلی فسخ و قرارداد جدید با پیمانکار جدید منعقد شود.

وی بیان کرد: در این جلسات نیز نمایندگان کارکنان گیت های منطقه آزاد اروند حضور داشتند، خواسته های آنان نیز در چارچوب قانون مورد بررسی قرار گرفت.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند تعداد کارکنان و پرسنل گیت های منطقه آزاد اروند را ۱۲۹ نفر عنوان کرد و اظهار داشت: در این جلسات مبلغ قراردادها بررسی و با توجه به مقررات مندرج در قانون کار و تامین اجتماعی کشور به نتیجه لازم دست یافتیم و بزودی آن را به اجرا خواهیم گذاشت.

شریفی ادامه داد: کارکنان حاضر در منطقه آزاد اروند به عنوان سرمایه های حیاتی منطقه، پیام آور امنیت، عدالت اجتماعی و رفاه عمومی هستند و از این حیث جایگاه ویژه ای در سازندگی و تحول منطقه دارند.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: کارکنان و پرسنل گیت های منطقه آزاد اروند همانند کارکنان سایر بخش های دیگر همیشه از اقشار مهم و تاثیرگذار منطقه به شمار رفته و همانند دیگر کارکنان ، کرامت آنها مورد توجه قرار گرفته و محفوظ می ماند.

برچسب ها : منطقه آزاد اروند
خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.